فال حافظ با معنی و تفسیر کامل

حافظ ۵۸,۳۷۴ دیدگاه
 • فال حافظ آنلاین با تعبیر و تفسیر از دیوان حافظ

  فال حافظ یکی از قدیمیترین و پرطرفدارترین فال در بین ما ایرانیان می باشد.

  در قدیم وقتی می خواستند فال حافظ بگیرند این کار را یکی از بزرگان به صورت انگشتی و با دست انجام می داد.

  انجام فال حافظ کار هر شخصی نبوده و فقط انسان های ویژه ای اقدام به گرفتن فال حافظ می کردند.

  گرفتن فال حافظ کار آسانی نیست. برای گرفتن فال حافظ و تعبیر و تفسیر آن یا به عبارت دیگر برای پیشگویی صحیح فال حافظ باید علم و سواد کافی داشت.

  همچنین انجام این کار نیاز به داشتن روحیه خاص و نشات گرفته از عرفان دارد.

  فال حافظ اغلب برای موارد عاطفی و عشقی انجام می شود و تعبیر و تفسیر و توضیح این فال ها هم اکثرا بر همین مبنا می باشد. فال حافظ بر مبنای عرفان انجام می شود.

  فال حافظ آنلاین تاروت رنگی با داشتن بهترین و کاملترین تعبیر و تفسیر فال حافظ درست در بین تمامی فال ها به همراه فایل صوتی و صدای دلنشین موسوی گرمارودی، به شما در تفسیر فال خود کمک می کند.

  فال حافظ

  برای گرفتن فال حافظ آنلاین هم حتما ابتدا باید نیت کرد.

  برای این کار چشم ها را بسته و با تمرکز کامل نیت می کنیم.

  سپس با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید

  میتوانید بعد از نیتتون این را نیز بیان کنید … ای حافظ شیرازی، بر من نظر اندازی، من طالب یک فالم، تو کاشف هر رازی، قسمت میدم به قرآنی که در سینه داری، قسمت میدهم به شاخه نباتت، که عیان سازی بر من هر چه که پنهان است

  🔥 لیست قسم های مشهور قبل از گرفتن فال حافظ:

  ✔️ ای حافظ شیرازی تو محرم هر رازی؛ تو را به خدا و به شاخ نبات ات قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا بر آورده سازی.

  ✔️ ای حافظ شیرازی، تو کاشف هر رازی، ما طالب یک فالیم، بر ما بنما رازی

  ✔️ حافظ ای حافظ شیرازی، بر من نظر اندازی، من طالب یک رازم، تو کاشف هر فالی، قسم به شاخه نباتت قسم می دهم به قرآنی که در سینه داری، این فال مرا بگشای.

  ✔️ ای خواجه حافظ شیرازی / تو که دانای هر رازی / آینده ما را خوب بنوازی

  شما میتوانید از این جملات نیز قبل از گرفتن فال حافظ استفاده نمایید.

  آنگاه برای گرفتن فال حافظ بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا نتیجه برای شما نمایش داده شود.

  لطفا توجه داشته باشید که بعد از گرفتن فال، لینک شاهد غزل جواب فال شما نیز نمایش داده خواهد شد. در صورت عدم تطابق با نیت شما، می توانید از شاهد غزل فال حافظ استفاده کرده و به نیت خود برسید.

  همچنین بخوانید: فال حافظ امروز

  کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم. همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  58.4K دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  سحر
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت: ۱۶:۰۷

  سلام عزیزان لطفا برای ازدواج و خوشبختی همه دخترا و پسرا دعا کنید، برای منم خیلی دعا کنید ممنون🌻💚

  ناشناس
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت: ۱۵:۱۹

  لطفا برام دعا کنید

  ناشناس
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت: ۱۳:۵۶

  سلام، ممنون از سایت خوبتون 🙂
  غزل شماره ١٢٣ توى تفسیر نوشتید “مسافرت را تصویه میکنم”
  تصحیحش کنید لطفا 😊

  آسمان
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت: ۱۳:۲۴

  متاسفانه به کسی دلبسته ای که او شما را به بازی می گیرد. همین دلدادگی شما موجب شده که او طاقچه بالا بگذارد. در حالی که شخصیت خانوادگی شما ایجاب می کرد که با خودداری بیشتر و فکر و اندیشه عمل کنید.
  این چیزی که در فال حافظ اومده دقیقا وضعیت زندگی منه، اینقدر حالم بد بود دو سال فقط آرزوی مرگ داشتم، خدا کنه اونجوری که حافظ می گه مدعی راه بجایی نبره خیلی دلم شکسته…

  ناشناس
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت: ۱۳:۱۹

  سلام. من فال میگیرم فکر میکنم جواب فالهام به نیتم نمیخوره میشه شما به نیت من فال بگیرید ممنون و لطف میکنید.

  آسمان
  پاسخ به  ناشناس
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت: ۲۰:۴۰

  تعبیر فال حافظ شما:
  عزیزی را از دست داده ای که می اندیشی هیچ کس در دنیا جای خالی او را برایت پر نمی کند و این موضوع تو را به شدت غمناک و بی تاب کرده است. فکر می کنی تمام زندگیت به او وابسته بود و اکنون که او رفته زندگی تو نیز فنا شده است. چاره کار شما جز صبر چیزی نیست ولی به لطف خدا امیدوار باش که به زودی در رحمت دیگری به رویت گشوده خواهد شد.

  نتیجه تفال به دیوان حافظ:
  ۱- آنقدر خود را شیفته و شیدای این نیت کرده ای که آرام و قرار نداری. در همه حال به فکر او هستی. شب و روز شما در این اندیشه می گذرد.
  ۲- حضرت حافظ در بیت ششم می فرماید:
  * آن لحظه پیش آید که نگهبان و محافظ تو گوید: رنج و بال از جمال تو دور باد. عاشق دل خسته شما در گذشته است.
  ۳- از این فکر جدا صرف نظر کنید که فعلاً به صلاح و مصلحت شما نیست و برای شما زیان دارد. زیرا موجب از دست دادن عزیزی می شود.
  ۴- عزیزی از شما دور می شود. نباید زیاد ناراحت شوی، بلکه تقدیر هر آنچه بخواهد از آن گزیری نمی باشد. بلکه صبر و حوصله کنید.
  ۵- شما به کسی علاقه دارید که اینک از شما دور می باشد و امکان دسترسی به او ندارید. بی جهت دیگران را مقصر می دانید. بله باید خود را سرزنش کنید که ناپخته و خام دست به این اقدام زده اید. باید صبر و استقامت داشته باشید.
  ۶- لحظه ای چشم را برهم بگذارید و به رسالت خانواده هایتان و نعمت های فراوانی که دارید و دیگران آرزوی آن را دارند، توجه داشته باشید. بدانید کسی که زود عاشق شود، به اصطلاح زود فارق و فارغ و خاموش می شود.
  ۷- شخصی مهربان، صمیمی، بخشنده، قابل اعتماد، زیبا، دلربا، طناز، آداب دان و مودب هستید اما وای به روزی که دلخور یا عصبانی یا بی وفایی ببینید. عین شیر، درنده خو و عصبانی می شوی در حالیکه باید بدانید که هر پنج انگشت مانند هم نیست.
  ۸- چرا خود خور هستید و نگران همه اطرافیانتان می باشید و به کار همه کنجکاوید ؟ خوبست توجه به کار خود داشته باشید تا راحت باشید.
  ۹- نذری که کرده اید، ادا کنید. مسافر نمی آید. بیمار شفا نمی یابد. طلاق حتمی است ولی ازدواج عملی نمی شود.
  ۱۰- در آینده نزدیک به موقعیت بزرگی دست می یابید که مبارک شما باشد.
  ۱۱- آیا می دانید برنده می داند که اگر به مردم، فرصت داده نشود، مهربان خواهند بود اما بازنده احساس می کند که اگر به مردم فرصت داده شود، نامهربان خواهد شد. پس شما سعی کنید از این کلمات لذت ببرید و به کار گیرید.

  مونا
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت: ۱۱:۵۵

  سللم وای همه درد مشترک داریم چقدر تاسف بار شوهر من بعد ۶ سال ول کرد رفت چرا خدا جواب اشکهای منو نمیده بیصبرانه منتطرم چون مادرم تورو نمیخواد خدایا پس کجایی چرا جواب نمیدی تا یه ارامش بگیرم

  آسمان
  پاسخ به  مونا
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت: ۲۰:۳۸

  صادقانه حالم عین خودته منتظر جواب خدا، اما یه جمله ای خوندم امیدوارم عین من دل تو هم با خواندش ارام شه؛
  گاه آنچه مصیبتی بزرگ به نظر می‌رسد،
  به عظیم ترین خیر و صلاح زندگیمان
  بدل می شود…!

  📕شفای_زندگی
  لوییز هی

  ناشناس
  پاسخ به  مونا
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت: ۲۱:۳۴

  سلام مونا خانم. آیه شریفه ۱۴ سوره مبارکه رعد را بخوانید! سعی کنید نمازهاتون را اول وقت بخوانید بزرگوار

  هادی
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت: ۱۱:۳۸

  سلام
  چرا فال روزانه روی ۲۰ آبان مونده و تغییر نمیکنه

  مریم
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت: ۱۰:۳۲

  سلام دوستان برام دعا کنید تا توی سال جدید زندگیم بتونم به خواسته هام برسم من زیاد تو زندگیم چیزی برای خودم نخواستم و بیشتر بفکر خانوادم بودم دوست داشتم اونا ارامش داشته باشن؛ هفته پیش تو کامنت ها گفته بودم که روز پنجشنبه تولد ۲۲ سالگیمه و هیچ امیدی ندارم و همچنین اون روز اصلا شاد نبودم و هیچ شمعی فوت نکردم و با اشکام لحظه هامو سپری میکردم منی که امید نداشتم خدا بهم فهموند حواسش بهم هست دو روز پیش تو اوج کار و خستگی همکارام برام جشن گرفتن و بابت تاخیر و فراموش کردنشون عذر خواهی کردن فهمیدم خدا یه جایی حواسش به ادما هست که تو حتی فکرشو نمیکنی من روز تولدم توقع تبریک داشتم ولی به دلایل مشغله کاری دیر یادشون اومد ولی بعد سه چهار روز دقیقا زمانی که با خودم گفتم کاملا فراموش کردن و اینکه خدا امسال نخواست موقع فوت کردن شمع ارزویی کنم نا امید شده بودم منو غافلگیر کرد دوستانی که پیامم رو میخونید ازتون دو تا خواهش دارم اول اینکه در حق همدیگه دعا کنید چون خدا اینجوری بیشتر مستجاب میکنه و دوم اینکه هیچ وقت از خدا نا امید نشین خدا بهتر میدونه وقت رسیدن کیه و بهتر از صلاح همه با خبره کافیه دلتونو بسپرین بهش اون خودش درست میکنه.خدایا خودت برای همه بساز تو بسازی قشنگ تره یاحق🌹✋

  ناشناس
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت: ۱۰:۲۷

  خواهش میکنم منم دعا کنید 🙂

  ناشناس
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت: ۰۷:۲۹

  سلام دوستان واسه آرامش دل تک تکتون از خدا کمک می خوام تو فالم نوشته کسی با چرپ زبونی فریبت میده دعا کنید اگه اون آدم واقعا اونطوریه از زندگیم برای همیشه نابود بشه😊

  ناشناس
  پاسخ به  ناشناس
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت: ۱۹:۵۹

  بالاخره منظورت اینه که بره یا نابود شه😂 ارزوی نابودی نکن ارزو کن شاد باشه حتی بی تو..‌. بزرگ باش حتی در حق افراد حقیر… مثل آینه نباش نتیجه ش رو میبینی … از سوی کسی که به قلب ها نگاه میکنه…

  روشن
  تاریک