تاریخچه کف بینی

کف بینی ۲ دیدگاه
 • کف بینی از کجا آماده است ؟

  کف بینی ریشه در ستاره شناسی هندی و چینی و همچنین پیش‌بینی شانس و اقبال رومی دارد.

  از دیوار نگاره‌های موجود در آثار باستانی هند و کلماتی که از برهمنیزم بر جای مانده است می‌فهمیم که کف بینی در آن زمان در هندوستان بسیار شهرت داشته است.

  کف بینی در چین نیز تاریخچه‌ای طولانی دارد و از زمان سلسله ژو ( ۲۵۶-۱۰۴۶ قبل از میلاد) یعنی حدود سه هزار سال پیش رواج داشته است.

  اولین کف بینی کامل و درست در چین در سلسله هان غربی ( ۹ بعد از میلاد مسیح- ۲۰۲ قبل از میلاد) بوده که توسط خو فو نوشته شده است.

  کف بینی با ظهور و گسترش دین مسیحیت با آن مخالفت هایی شد و چون آن را نوعی جادوگری میدانستند، ممنوع اعلام شد و هر کس را که به کف بینی می پرداخت، مورد ضرب و شتم و شکنجه قرار میدادند و به زندان می انداختند.

  در نتیجه از آن به بعد، کف بینی توسط کولی ها به حیات خود ادامه داد زیرا آنها در یک جا ساکن نبودند و امکان دستگریشان کمتر بود.

  شکل و خطوط کف دست هر کس همانند اثر انگشت او منحصر به فرد است و هیچ دو انسانی را نمیتوان یافت که خطوط کف دست آنها کاملا مشابه باشد.

  کف بینان معتقدند که کف دست هر کس اطلاعات بسیار زیادی راجع به شخصیت، منش، خصوصیات رفتاری، مدت عمر و حوادث و وقایعی را که در زندگی فرد رخ میدهد بیان میکند.

  کف بینی

  کف بینی

  بر کف دست هر کس چهار خط اصلی وجود دارد که خط زندگی، خط قلب و خط سر و خط سرنوشت نامیده میشوند.

  همچنین بخوانید:  کف بینی آنلاین

  چون این چهار خط کاملا مشخص و آشکار هستند، احتمال هیچ گونه اشتباهی در شناسایی آنها وجود ندارد و در نتیجه تمام کف بینان در مورد اطلاعاتی که این چهار خط به ما میدهند، نظرات مشابهی دارند.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم. همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  برچسب ها
  اشتراک
  اطلاع از
  2 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  آوا
  ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت: ۱۲:۲۴

  بد نیست 🙂

  حدیثه
  ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت: ۲۰:۵۹

  خوبه

  روشن
  تاریک