فال روزانه – دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

دوره ای ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۵۸ دیدگاه

فال روزانه دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ – ۸ مارس ۲۰۲۱

شما در حال خواندن فال روزانه دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ هستید.

این مطلب، روزانه حداکثر تا ساعت ۲۴ بامداد به روز می شود. پس می توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.

شما می توانید برای دسترسی به فال خود بر روی ماه مروبطه در زیر کلی کرده و به بخش مربوطه هدایت شوید.

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

فال روزانه - فال امروز

فال روزانه – فال امروز

فال شخصی امروز شما:

اگر مرد هستید با زن زیبا و کدبانویی ازدواج می کنید. اگر زن هستید قدرت و نیروی شما افزایش می یابد و جای پایتان را محکم می کنید.

فال روزانه متولدین فروردین:

تاروت رنگی در مورد متولدین فروردین میگه:

یک شخص سالمند را امروز ملاقات می کنید که در کسب و کار به شما کمک می کند. به همان اندازه که انتظار می رود درآمد کسب خواهید کرد. به شرطی که از حدس و گمان اجتناب کنید. امروز بعد از ظهر بر روی بهبود مشارکت ها تمرکز کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت:

تاروت رنگی در مورد متولدین اردیبهشت میگه:

یکی از دوستان تان شما را به یک کسب و کار جدید دعوت می کند که برای شما بسیار سودآور است. از گرفتن تصمیمات اجتناب کنید! احتمالا بخواهید که توصیه ها و نظرات شریک عاطفی تان را در نظر بگیرید. یکی از بستگان، با تجربه هایی که دارد به شما توصیه هایی می کند.

فال روزانه متولدین خرداد:

تاروت رنگی در مورد متولدین خرداد میگه:

همچنین بخوانید:  فال هفتگی - فال هفته

امروز از لحاظ زندگی اجتماعی و کاری روز مطلوبی برای شماست. باید صبور باشید و اصرار نورزید. امشب، اخباری از شریک عاطفی تان دریافت می کنید که برنامه های تان را به طور کامل تغییر می دهد.

فال روزانه متولدین تیر:

تاروت رنگی در مورد متولدین تیر میگه:

به یک سفر کاری می روید که بودجه تان را افزایش می دهد. شاید توصیه هایی از شخصی دریافت کنید که بسیار مفید است. باید مواظب باشید و از گرفتن تصمیمات عجولانه اجتناب کنید. امروز برای بهبود روابط مفید است. از حدس و گمان مالی اجتناب کنید – ممکن است به صورت ناخوشایندی سوپرایز شوید.

فال روزانه متولدین مرداد:

تاروت رنگی در مورد متولدین مرداد میگه:

امروز برای بهبود روابط عالی است. یک آشنای قدیمی را امروز ملاقات می کنید که خیلی خوشحال می شوید. زمان خوبی برای حل مشکلات زندگی عاطفی تان است که مدتی شما را ناراحت کرده است. امروز می توانید به حس ششم تان اطمینان کنید.

فال روزانه متولدین شهریور:

تاروت رنگی در مورد متولدین شهریور میگه:

زمان خوبی برای گرفتن تصمیمات مهم در بخش های عاطفی و اجتماعی تان می باشد. امروز روز خوبی برای تقویت دوستی ها، ملاقات با افراد مهم و سپری کردن زمان با عزیزان تان می باشد. روز خوبی همچنین برای همکاری می باشد. دعوت همکاران تان را قبول کنید – برای شما سودمند خواهد شد.

فال روزانه متولدین مهر:

تاروت رنگی در مورد متولدین مهر میگه:

شریک عاطفی تان به شما هدیه ای می دهد که روزتان را می سازد. دوستان تان شما را امروز بعد از ظهر دعوت می کنند. مهارت های برقراری ارتباطی تان امروز عالی است. ممکن است موفق شوید که مشکلات اعضای جوان خانواده را حل کنید.

همچنین بخوانید:  فال PMC پی ام سی

فال روزانه متولدین آبان:

تاروت رنگی در مورد متولدین آبان میگه:

تغییرات بزرگی در زندگی تان به وجود می آید مخصوصا در زندگی اجتماعی و عاطفی تان. زمان خوبی برای بستن معاملات می باشد، و سرمایه گذاری ها سودآور است. مشارکت های تجاری بسیار عالی است. از هر گونه خیال پردازی اجتناب کنید.

فال روزانه متولدین آذر:

تاروت رنگی در مورد متولدین آذر میگه:

امروز صبح یک کار پاره وقت برای شما بسیار سودمند است. یک شخص به شما فرصتی می دهد که به یک کار جدید بپیوندید. امشب با شریک عاطفی تان برای آینده برنامه ریزی خواهید کرد. از هر گونه حدس و گمان اجتناب کنید!

فال روزانه متولدین دی:

تاروت رنگی در مورد متولدین دی میگه:

ممکن است وارد مرحله جدیدی در زندگی عاطفی و اجتماعی شوید. ارتباطات، روابط با افراد جوان و سفرها امروز مطلوب است. می توانید به حس ششم تان اطمینان کنید، اما باید توصیه های شریک عاطفی تان را در نظر بگیرید. زمان خوبی برای تصمیم گیری نیست بعدا پشیمان می شوید.

فال روزانه متولدین بهمن:

تاروت رنگی در مورد متولدین بهمن میگه:

امروز برای شروع تلاش های جدید و برنامه ریزی آینده مطلوب است. امروز بعد از ظهر احساس ناراحتی می کنید زیرا فکر می کنید که زمان تان بیهوده به هدر رفته است. منطقی باشید و از شریک عاطفی تان درخواست راهنمایی کنید.

فال روزانه متولدین اسفند:

تاروت رنگی در مورد متولدین اسفند میگه:

مهارت های برقراری ارتباطی تان به شما کمک می کند. احتمالا پروژه جدیدی را شروع کنید و به همین دلیل حاضر هستید که هر کاری انجام دهید. روابط خانوادگی تان بسیار خوب است. تصمیمات مهم را به تنهایی نگیرید.

کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم. همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
158 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها
فریبا
بهمن ۲۶, ۱۳۹۹ ۱۱:۳۳ ق.ظ

خوب بود🙂

الماس
بهمن ۲۱, ۱۳۹۹ ۵:۳۵ ق.ظ

با سلام عالیه

رحیم
بهمن ۲۰, ۱۳۹۹ ۱۰:۵۷ ق.ظ

عالی

elina
بهمن ۱۷, ۱۳۹۹ ۱:۵۷ ب.ظ

سلام سایتتون عالیه 👌

سوونا
دی ۱۵, ۱۳۹۹ ۱:۰۰ ب.ظ

چرا فال آرزو و ارمنی اپدیت نمیشه همش تکرار میشه

سارا
دی ۱۴, ۱۳۹۹ ۲:۲۷ ق.ظ

چجور میشه فالهای روزها یا ماههای قبل رو دید؟

میترا
دی ۱۳, ۱۳۹۹ ۸:۱۴ ق.ظ

سلام
چرا سایتتون به روز رسانی نمیشه ؟

zahra---turk
دی ۱۱, ۱۳۹۹ ۲:۲۴ ب.ظ

سلام
ممنون از سایت خوبتون 🙂

sara
دی ۳, ۱۳۹۹ ۹:۵۵ ق.ظ

بابا ساعت ده شد چرا فال امروزو نمیذارین

امیر
آذر ۱۵, ۱۳۹۹ ۶:۳۴ ب.ظ

عالی

رحیم
پاسخ به  امیر
بهمن ۲۱, ۱۳۹۹ ۶:۵۴ ب.ظ

خوبه واقعی