فال ماهانه میلادی – ژوئن ۲۰۲۱

دوره ای ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ ۳۱ دیدگاه

فال ماهانه میلادی – ژوئن ۲۰۲۱

شما در این مطلب فال ماهانه متولدین ماه های زیر را می خوانید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به ماه مربوطه هدایت می شوید.

فال ماهانه میلادی

فال ماهانه میلادی

فال ماهانه میلادی متولدین فروردین

فروردین ماهی های عزیز در روز ۱۳ این ماه با دوستان و افراد صمیمی در خانه وقت بگذرانید و سرگرم باشید. چرا انقدر خودتان را مشغول کارهای بیهوده کرده اید. زمانی که می توانید زمان خوبی داشته باشید؟ بر روی لذت بردن با افراد سالم متمرکز باشید. در روز ۲۶ این ماه، مریخ بر برج دلو عقب نشینی می کند. زمانی را به فکر کردن اختصاص دهید. در ارتباط با هیچ چیز عجله نکنید. احساسات خود را کنترل کنید، و صبور باشید و از شانس تان بیشتر استفاده کنید. اگر با خواسته های غیر منطقی و یا عقاید مختلف مواجه شدید، فقط صبور و استوار باشید. افرادی هستند که هنوز هم حس و عملکرد خوبی دارند.
روزهای شانس: ۳، ۲۰، ۳۰
روزهای چالش برانگیز: ۱۶، ۲۱

فال ماهانه میلادی متولدین اردیبهشت

اردیبهشت ماهی های عزیز در روز دوم این ماه با حرکت ونوس – نپتون زندگی مجلل تر و راحتر می شود. ممکن است دوست داشته باشید که هر کاری که می خواهید انجام دهید اما همه کارها را همزمان انجام ندهید. به رشد مالی و یا به دست اوردن مزایای مالی نگاهی بیاندازید مخصوصا در روز ۱۳ ماه. فرصتی سر راه شما قرار می گیرد ممکن است مشکوک باشد، باید محتاطانه عمل کنید اما اگر فرصت خوبی است بدون تردید از آن استفاده کنید. گزینه هایی برای انتخاب کردن پیش و روی تان قرار می گیرد، مانند غذا، سرگرمی، نظرات متفاوت و باورها. از زمان تان لذت ببرید.
روزهای شانس: ۱، ۱۳، ۱۶
روزهای چالش برانگیز: ۵، ۲۱

فال ماهانه میلادی متولدین خرداد

خرداد ماهی های عزیز در روز ۱۲ ماه، افکارتان مشغول خانه و مشکلات داخلی می شود و یک پروژه مهم را به اتمام خواهید رساند. آنچه که میخواهید انجام می دهید و بعد آرام خواهید شد. در روز ۱۳ ماه، راه های بهتر را برای شکوفایی استعدادهای تان نشان خواهد داد. دنیا برای شما آسان تر خواهد شد. می توانید همچنین راه جدیدی برای علت علایق تان پیدا کنید. به زودی راهی به شما نشان داده خواهد شد که از این وضعیت پیچیده ای که در آن قرار دارید، نجات پیدا کنید. ممکن است فرصت هایی نصیب تان شود که اهداف خود را عملی کنید. به کارهای غیر متعارف توجه و تمایل نشان خواهید داد.
روزهای شانس: ۱، ۱۴، ۱۹
روزهای چالش برانگیز: ۱۵، ۲۳

فال ماهانه میلادی متولدین تیر

تیر ماهی های عزیز در روز ۱۳ ایده ها و افکار غیر منتظره ای داشته باشید. به خودتان زمان بدهید و به آن ها نگاهی بیاندازید. افکار جالب و ارزشمند باز خواهد گشت. ذهن خود را باز نگه دارید. زمان با کیفیتی را با دوستان و خانواده سپری خواهید کرد که اولویت بالاتری دارند. با شریک عاطفی تان مجدد ارتباط برقرار خواهید کرد. یک رابطه رمانتیک تکمیل نشده ای ممکن است شکل بگیرد. روابطی که مشکل دارند، درست خواهد شد. اگر به دنبال عشق هستید می توانید آن را پیدا کنید و یک زندگی ساده تر و شیرین تری را به ارمغان خواهد آورد.
روزهای شانس: ۱، ۲، ۱۲
روزهای چالش برانگیز: ۱۵، ۲۷

فال ماهانه میلادی متولدین مرداد

مرداد ماهی های عزیز در روز ۱۳ ماه از نظر اجتماعی خود را تحسین خواهید کرد. مکالمه های عمیقی وجود نخواهد داشت اما خوب است. گاهی اوقات صمیمی و مودب و سرگرم کننده باشید. بهترین حالت خود را برای دوستان و خانواده نشان دهید. یک یا دو نگرانی در محیط کار خواهید داشت. به خودتان اجازه ندهید که در درخواست ها غرق شوید. از وقت خود استفاده کنید، عمل کنید و عجله نکنید. صحبت ها نتیجه بخش خواهد شد. دستاوردهای شما رد نخواهد شد.
روزهای شانس: ۵، ۱۳، ۲۹
روزهای چالش برانگیز: ۷، ۲۸

فال ماهانه میلادی متولدین شهریور

شهریور ماهی های عزیز در روز ۵ ماه، خورشید به عطارد در برج جوزا می پیوندد. حس ششم تان بسیار دقیق است و به جهان علاقمند هستید. ببینید که چیزی می توانید ببینید. در طول سیزدهم ماه از نظر شغلی بسیار پیشرفت خواهید کرد. ممکن است زمان خوبی برای تغییرات مهم داشته باشید. بیشتر انعطاف پذیر و مسئولیت پذیر باشید، و به صحبت ها گوش دهید. اشتیاق زیادی پیدا می کنید و کارهایی که باید انجام دهید را انجام می دهید. احساس خوبی نسبت به پیشرفت های تان خواهید داشت. زیرا وظایف تان را به اتمام می رسانید و می دانید که هم اکنون زمان مناسبی است.
روزهای شانس: ۱، ۱۲، ۲۸
روزهای چالش برانگیز: ۶، ۲۳

فال ماهانه میلادی متولدین مهر

مهر ماهی های عزیز در روز ۵ ماه، ونوس در خلاف پلوتو قرار دارد. اگر علاقه به شخصی دارید جلو بروید و به او بگویید اگر نه که مهم نیست و مجبور نیستید جلو بروید. در روز ۱۳ ماه نقشه های زیادی در سر دارید. در ارتباط با همه چیز کنجکاوی می کنید و انتظار نداشته باشید که به چیزی عمیقانه تامل کنید. جهان بسیار گسترده است. زمان بیشتری را در خانه سپری کنید. انگیزه کافی برای اتمام وظایف تان خواهید داشت که مدت هاست مشغول هستید. در واقع این وظیفه ممکن است یک تعهد اجتماعی باشد.
روزهای شانس: ۱، ۱۳، ۱۶
روزهای چالش برانگیز: ۲۱، ۲۵

فال ماهانه میلادی متولدین آبان

آبان ماهی های عزیز در روز ۱۳ ماه، ناراحتی های جزئی رفع خواهد شد. ممکن است بر شما تاثیر مستقیمی نداشته باشد. احتمالا متوجه خواهید شد که چندین مشکل وجود دارد و باید مواظب خودتان باشید. در هفته های آینده این مشکلات حل خواهد شد. زمان بسیار برای انجام کارهای تان خواهید داشت. بالغ باشید. هنوز هم برنامه های زیادی برای سرگرمی خواهید داشت حتی بیشتر از حد معمول. کارهای جدیدی که انجام می دهید که ممکن است بخواهید تکرار کنید.
روزهای شانس: ۳، ۲۴، ۲۹
روزهای چالش برانگیز: ۵، ۲۱

فال ماهانه میلادی متولدین آذر

آذر ماهی های عزیز در روز ۱ ماه، زمانی که ونوس با مشتری حرکت می کند احساسات و تمایلات عمیقی پیدا می کنید. به یاد داشته باشید که سخاوتمند بودن یک رقابت نیست. در طول ۱۳ ماه ژوئن داستان های عاشقانه داغ تر می شود. با شخصی مورد علاقه تان دیدار دارید، شما شایستگی فردی را دارید که می تواند شما را در تمام مراحل زندگی همراهی کند. می توانید چیزهایی که دیگر نمی خواهید و مورد علاقه تان نمی باشد حذف کنید. و حتی ممکن اموال جدیدی که می خواستید به دست آورید. می تواند به طور ناگهانی منبعی پول داشته باشید.
روزهای شانس: ۲۳، ۱۹، ۶
روزهای چالش برانگیز: ۲۵، ۱۰

فال ماهانه میلادی متولدین دی

دی ماهی های عزیز آیا در زندگی تان یک بچه گربه و یا سگ وجود دارد؟ در روز ۱۳ ماه وسوسه خواهید شد که حیوان خانگی بخرید. یا حتی ممکن است یک باغچه ای ایجاد کنید و گل های زیبایی بکارید. ممکن است انتظارات تان را در ارتباط با عشق بالا بگیرد. مسئولیت پذیری، رفتار بالغ یک توقع زیاد از یک شریک نیست. شما شایسته آن هستید. خورشید در خلاف زحل این روزهای قرار دارد. ممکن است بحث در خانه راه بیوفتد. مسئولیت پذیر باشید و گوش دهید، اما در ارتباط با موضوعاتی که اهمیت بیشتری دارد، پایبند باشید.
روزهای شانس: ۱۰، ۱۸، ۲۳
روزهای چالش برانگیز: ۱۴، ۲۹

فال ماهانه میلادی متولدین بهمن

بهمن ماهی های عزیز در روز ۱۰ ماه، ماه و اورانوس بهم می پیوندند و مزیت هایی شامل شما می شود که شگفت زده می شوید. تا زمانیکه بی احتیاط نباشید موفق خواهید شد. در روز ۱۳ ماه، علاقه به شخصیتی دارید که مدت زیادی است که نادیده گرفته بودید و یا بی اهمیت شمردید. اگر با کسی اشتیاق خود را به اشتراک نگذارید، خیلی بهتر است. به زندگی شخصی تان متمرکز شوید و آن را جدی بگیرید. مدت زیادی است که یک دوست و مربی چیز مهمی برای گفتن دارند، یا ممکن است چیز ارزشمند و به موقعی داشته باشد.
روزهای شانس: ۱۸، ۲۲، ۲۳
روزهای چالش برانگیز: ۱۴ و ۳۰

فال ماهانه میلادی متولدین اسفند

اسفند ماهی های عزیز در روز ۱۳ ماه نسبت به خانه و خانواده نگران هستید. ریلکس باشید، چای بنوشید و میان وعده بخورید و با تلفن صحبت کنید. زندگی می تواند شیرین تر و ایده آلیست تر شود. ممکن است به یک مهمانی نروید و یا احتمالا در مرکز توجه نیستید. مانند دیگران از رقص و پاکوبی و انرژی لذت ببرید اما لازم نیست که زیاده روی کنید.
روزهای شانس: ۲،۶،۱۹
روزهای چالش برانگیز: ۱۴، ۲۷

3.9 143 رای
مطلبو دوست داشتی؟
در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
31 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها
zahra---turk
دی ۱۱, ۱۳۹۹ ۲:۳۷ ب.ظ

سلام یک سوالی داشتم؟؟؟؟
۲۶ ژانویه و ۸ ژانویه و ۱۹ ژانویه کی هست ؟؟؟؟؟؟؟
هرکی میدونه لطفا بگه 🙁

zahra---turk
پاسخ به  ادمین سایت
دی ۱۱, ۱۳۹۹ ۳:۲۴ ب.ظ

ممنون 🙂

فقط خدا
پاسخ به  zahra---turk
دی ۳۰, ۱۳۹۹ ۱۱:۰۴ ب.ظ

سلام تو تقویم تاریخ میلادی رو به شمسی زده

مریم
آبان ۱۲, ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ

۱۶ نوامبر ماه کامل؟؟؟
۱۴ نوامبر ماه نو هستش
اشتباهه

سپیده
مهر ۲۹, ۱۳۹۹ ۶:۲۲ ب.ظ

سلام ادمین عزیز
برج عقرب چه ماهی میشه؟

آبان
پاسخ به  سپیده
آذر ۲۶, ۱۳۹۹ ۱۰:۵۵ ب.ظ

آبان

Vvvvv
مهر ۱۱, ۱۳۹۹ ۵:۴۷ ب.ظ

سلام ادمین
منظور از جمله با قلب دیگران زیبا تر بازی کنید
چی هست؟

....
شهریور ۱۵, ۱۳۹۹ ۱۲:۰۱ ق.ظ

سلام. تو فال این ماه خیلی چیزای خوبی نوشته بود امیدوار کننده س واقعا خیلی خوشحالم کرد امیدوارم اتفاق بیوفتد خواهش میکنم دعا کنید