فال ماهانه آذر ۱۴۰۲

دوره ای ۶۸ دیدگاه
 • فال ماهانه آذر ۱۴۰۲ – این ماه برای شما چگونه خواهد بود؟

  شما در این مطلب فال ماهانه متولدین ماه های زیر را می خوانید:

  فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

  با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به ماه مربوطه هدایت می شوید.

  فال ماهانه

  فال ماهانه

  فال ماهانه متولدین فروردین

  هیچ وقت ناامید نباش؛ چون خداوند همیشه سر راه بندگانش راهی را قرار میدهد تا گره های زندگیشان باز شود. اگر با بزرگترها در این باره به گفت وگو بنشینی، آنها هم تجربیات خودشان را از این امدادهای الهی برایت تعریف خواهند کرد. اگر دیدی که برای حل مسئله ای واقعا راهی نیست، از خداوند طلب صبر کن، دوستان خوبی برای خودت پیدا کن و اگر هم این دوستان خوب را اکنون داری، سعی کن آنها را برای خودت نگه داری. بهای دوست نه دارایی او، بلکه وفاداری اوست و او کسی است که دست تو را در لحظه های خاص می گیرد. قدر والدینت را بدان، چون آنها زحمتهای زیادی کشیده اند تا تو به این ساعت از زندگی ات برسی. زندگی مثل یک راه قدیمی و پر از پستی و بلندی است. به این فکر نکن که اگر تنها از آن بگذری، دیرتر خراب می شود، به این فکر کن که اگر افتادی، یکی باشد که دستت را بگیرد. افراد خانواده ات را ناراحت نکن و همیشه دل آنها را به دست بیاورتا خاطرات خوبی از تو داشته باشند.

  فال ماهانه متولدین اردیبهشت

  کمک به محرومان از وظیفه های انسانی همه ماست و نشست و برخاست با افرادی که وضع مالی خوبی ندارند، موجب افزایش روحیه شکرگزاری در انسان می شود. ساعات خوبی را برای خودت و خانواده ات درست کن تا هیچ وقت احساس تنهایی نکنی. سعی کن کارهایت را گروهی انجام بدهی؛ آنگاه خواهی دید که چه لذتی از انجام دادن آنها خواهی برد و کارهایی که به نظرت سخت می آیند، چقدر سریع و آسان به پایان می رسند. تا می توانی از بدی های دیگران بگذر و فکر و ذهن خودت را درگیر این مسائل کوچک نکن. سعی کن با صحبت کردن و گوش شنوا داشتن مسائلت را با اطرافیانت حل کنی و نگذاری کدورتی بین شما باقی بماند. تو آرزو میکنی و خدا هم میشنود و هیچ وقت فراموش نمی کند؛ ولی تو فراموش میکنی که آنچه را که امروز داری، آرزوی دیروزت بوده است. از این به بعد، خواسته هایت را روی کاغذی بنویس و تکرار کن. با توکل کردن به پروردگارت و سعی و تلاش خودت راه ها برایت باز می شود. هنگام صحبت کردن مراقب کلماتی که از دهانت بیرون می آیند، باش؛ زیرا هر کلمه ای بار احساسی خودش را دارد و می توانی با یک کلمه، کسی را دلگیر یا خوشحال کنی.

  فال ماهانه متولدین خرداد

  به زودی باید تصمیم بزرگی بگیری و همین امر باعث میشود که سر دو راهی قرار بگیری؛ در یک طرف، مال فراوان است و در طرف دیگر انسانیت. برای اینکه به سعادت و ارامش و خوشبختی برسی، تا می توانی خودت را از دنیای مادیات کنار بکش و به دنیای معنویات نزدیک کن. برای اینکه اطرافیانت را خوشحال کنی، راه های بسیاری وجود دارد. یکی از آنها خریدن هدیه، چه ارزان و چه گران است. سعی کن با این کار به بقیه نشان بدهی که از حضورشان خوشحالی. هر چند ماه یک بار، حتی اگر گوشه ای از محیط زندگی ات را تغییر بدهی، می توانی تاثیر مثبتش را ببینی. دیگران را همان جوری که هستند، قبول کن و دوستشان داشته باش. فردی هستی که تمایل زیادی به تغییر دیگران داری؛ اما فراموش نکن که انسان ها فقط زمانی تغییر میکنند که خودشان بخواهند. زمانی که میدانی در مورد مسئله ای خودت مقصر بوده ای، فقط به راحتی عذرخواهی کن تا ناراحتی ها از بین برود.

  همچنین بخوانید:  فال PMC پی ام سی

  فال ماهانه متولدین تیر

  در زندگی قدر آدم هایی را که در کنارت هستند و چیزهایی را که داری، بدان، زیرا شکر نعمت، نعمتت افزون کند و کفر، نعمت از کفت بیرون کند! به زودی باید نقش یک قاضی را بازی کنی و در مورد مسئله مهمی نظر بدهی؛ پس حق کسی را پایمال نکن و نگذار کسی از تو دل آزرده شده و به واسطه رأی تو از حقش محروم شود. هیچ وقت غرور کسی را از بین نبر، چون شاید این تنها چیزی باشد که برای او مانده است. سعی کن تنها نمانی و برای خودت یاری داشته باش که همدرد تو باشد و بتوانی تنهایی ات را با او قسمت کنی. همیشه دوستی را انتخاب کن که قلبش بزرگ باشد و به تو شجاعت را بیاموزد. انجام دادن کارهای بزرگ، بدون اراده بزرگ امکان ندارد؛ پس سعی کن اراده ات را تقویت کنی تا بتوانی از پس هر مشکلی بربیایی. اگر جزو کسانی هستی که هنوز بر سر دوراهی های زندگی ایستاده ای و نمی دانی که باید برای زندگی ات چه کاری انجام بدهی تا آدم موفقی به حساب بیایی و به هدفها و آرزوهایت نرسیده ای، کمک یک مشاور باتجربه میتواند برایت بسیار راهگشا باشد تا بتوانی راه را از چاه تشخیص دهی.

  فال ماهانه متولدین مرداد

  امسال به خودت بگو که باید هر روز حساب و کتاب روزت را قبل از خواب انجام بدهی و برای فردایت نقشه درستی بکشی. امسال، یک سال باتجربه تر شده ای و دیگر زمانش رسیده که اشتباهات گذشته ات را انجام ندهی. در انتهای شب، نگرانی هایت را به خدا بسپار و آسوده بخواب که او همیشه بیدار است. در طی مسیری که برای رسیدن به رویاهایت طی میکنی، از تلاش برای پیروزی نهایت لذت را ببرو در مقابل سختی ها همچون کوهی باش که هیچ چیز با تمام قدرت و عظمتش نتواند تو را منصرف کند. تجربیاتی را که در زندگی به دست می آوری، با دیگران به اشتراک بگذار؛ شاید آن ها هم از تو یاد بگیرند و نجات یابند و آن راه دشوار و سختی را که تو رفته ای، نروند. به آن عده ای که هنوز تشکیل خانواده نداده اند و شرایطش را هم دارند، توصیه میکنم اگر عشق خودشان را پیدا کرده اند، این موقعیت را از دست ندهند و قدر این احساس پاک را بدانند. اگر در فکر رفتن به جایی دور برای زندگی هستی، خوب فکرهایت را بکن و با والدینت هم مشورت کن، بعد دست به کار شو.

  فال ماهانه متولدین شهریور

  نقشه های زیادی کشیده ای که برای انجام دادن آنها باید سعی و کوششت را دو چندان کنی. بعضی وقت ها که زمان پیدا کردی و مشغله زندگی ات کم شد، کمی هم به کارهای خیر روی بیاورتا خداوند هم به تو برکت بدهد. تا جای ممکن خیرخواه باش و آنچه را که از دستت برمی آید، برای دیگران انجام بده. مادامی که تلخی زندگی دیگران را شیرین میکنی، بدان که زندگی ات پرثمر است. اگر به گذشته نگاهی بیندازی، می بینی که اشتباه زیاد کرده ای؛ شاید این اشتباهات دردآورترین خاطرات زندگی ات بوده اند، اما حالا که با گذشت زمان، آنها را به یاد می آوری، می بینی که بیش از حد برای آنها ارزش قائل شده بودی؛ پس برای هر اتفاق کوچکی، خیلی خودت را ناراحت نکن. هر کسی، هر روز با مسائل و دشواری های زیادی درگیر است؛ اگر تو هم در چنین شرایطی هستی، بدان که تنها نیستی و صدها نفر در شرایط تو یا حتی بدتر از تو هستند. اگر هنوز از روزهای خود به خوبی استفاده نکرده ای و به سفری نرفته ای، از فرصت هایی که به دست می آید، استفاده کن و سعی کن لحظه های شادی را برای خود و خانواده ات بسازی.

  همچنین بخوانید:  فال حافظ امروز شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲

  فال ماهانه متولدین مهر

  مطالعه کتاب های روان شناسی می تواند برایت مفید باشد و به تو بیاموزد که برای هر کاری، یک راه درست تر هست؛ مخصوصا برای تربیت در دوره کودکی و نوجوانی که در سرنوشت انسان ها نقش بسیار مهمی دارد. مراقب باش و ببین که با چه کسانی در ارتباط هستی و هر کسی را دوست خود ندان، چون گاهی در دوستی ها، دورنگی هست. یادت باشد که آدم ها با خساست به جایی نمی رسند، اما با دست و دلبازی و کمک به دیگران ممکن است خیلی چیزها را به دست بیاورند. با نفس خودت مبارزه کن تا آسایش داشته باشی و عذاب وجدان راهی به لحظه هایت نداشته باشد. درباره هر مسئله کوچکی به جر و بحث های طولانی نپرداز تا زندگی ات به هدر نرود و بتوانی به کارهای مهمی که داری، برسی. با همه با احترام و آرامش رفتار کن تا روزگار خودت را هم دلنشین کنی. صدقه دادن را جزو کارهای روزانه ات قرار بده تا از بلا در امان باشی. اگر در اخلاق و رفتارت نقصی می بینی یا دیگران آن را به تو گوشزد میکنند، سعی کن برای رفع آنها تلاش کنی.

  فال ماهانه متولدین آبان

  فکر میکنی تا به امروز به چند تا از هدف ها و آرزوهایت رسیده ای؟ اگرحواست به گذشت شب و روزهای عمرت نباشد، یک روز متوجه می شوی زمان گذشته و تو کاری نکرده ای و کلی کار عقب افتاده داری. برای رسیدن به آرامش، باید برنامه دقیقی بریزی و هرچه زودتر برای جبران آن دست به کار شوی. کسی با امروز و فردا کردن به جایی نمی رسد. کارهای عقب افتاده ات را در اسرع وقت انجام بده و استفاده از فرصت ها را بیاموز. هر چه با احترام بیشتر با مردم رفتار کنی، همان قدر هم به تو احترام خواهند گذاشت. از همین امروز، بنای زندگی ات را بر روی خوش خلقی و خوش زبانی و خوش فکری بگذار تا ببینی که چقدر زود به آرامش می رسی و مورد احترام همه اطرافیانت قرار میگیری. اگر با اطرافیانت درباره مسائلی اختلاف نظر داری، اما مجبوری ساعات زیادی را در کنار آنها، چه در خانه و چه در محل کار، بگذرانی، بهتر است به جای دعوا کردن های بی ثمر، در پی راه حلی منطقی برای آنها باشی و به قول معروف، برای حل مشکل، صورت مسئله را پاک نکنی!

  فال ماهانه متولدین آذر

  به دنبال رسیدن به آرزوهایت هستی. هرگاه که ناامیدی به سراغت آمد، به نکات مثبت زندگی خودت فکر کن. حال کنونی تو توسط خودت انتخاب شده است و با کارهایی که در گذشته ات انجام داده ای، امروز به این نقطه رسیده ای. برای درست زندگی کردن باید هنر زندگی کردن را یاد بگیری. هیچ کسی صددرصد کامل نیست و عیبی دارد؛ پس اگر کسی تو را نصیحت میکند، به حرف هایش گوش بده و سعی کن خودت را تغییر دهی. آیین دوست یابی را بشناس و دوستان خوبی را که همیشه یار و همدمت باشند، پیدا کن. تا می توانی در جمع باش، مهمانی بده و مهمانی برو. دوست داری مورد توجه دیگران باشی و همه تو را تحسین کنند و این کار باعث می شود احساس زنده بودن و سرخوشی داشته باشی. پس از همین امروز به این فکر کن که با اطرافیانت ارتباطی برقرار کنی که به این خواستت هم برسی. به درستی زندگی کردن کار ساده ای نیست و برای رفتن به هر مرحله از زندگی باید دشواری های زیادی را تجربه کنی. زندگی را طی کن و آنگاه که به بلندترین قله هایش رسیدی، یاد لحظات سختی که در مسیر گذرانده ای، بیفت و به خودت افتخار کن.

  همچنین بخوانید:  فال روزانه شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲

  فال ماهانه متولدین دی

  یادت باشد که هر حرفی را نمی شود گفت و کم گفتن طلا و پرگفتن بلاست. این روزها شدیدا برای بهتر شدن زندگی خودت نقشه میکشی و برنامه ریزی می کنی. یک بار هم که شده، بیا برای بهتر شدن زندگی دیگران هم نقشه ای بریز، مقداری از وقت و پول خودت را برای کمک به دیگران صرف کن و نیتت را نزدیکی به خداوند قرار بده. بدون فخر فروشی و غرور زندگی کن تا احساس آرامش کنی. وقتی در کاری شکست میخوری، عذر و بهانه نیاور و اشتباهات خودت را بر گردن کس دیگری نینداز. شجاعت داشته باش و از خودت انسانیت نشان بده، چون ما به دنیا آمده ایم که از اشتباهاتمان درس بگیریم. وقتی به دیدن دوست بیمار خود می روی، به یاد داشته باش که امید دادن و تقویت روحیه و افکار مثبت می تواند برای او قوی ترین دارو باشد. برای به دست آوردن پول دست به هر کاری نزن و حرفه ای را انتخاب کن که به روحیه ات بخورد. اگر محصل هستی، به یاد داشته باش که شغل و کار تو درس خواندن است و باید از ابتدای سال تحصیلی جدید، شروع به درس خواندن کنی تا از هم دوره ای هایت عقب نمانی.

  فال ماهانه متولدین بهمن

  باید کارهایی را که می خواهی انجام بدهی، سریع تر انجام دهی. یادت باشد که کار، قسمت مهمی از زندگی است و باید از ساعاتی که با کار کردن میگذرانی، لذت کامل را ببری، یادمان نرود که کار کردن، هر قدر کوچک و کم ارزش باشد، از کاهلی و تنبلی کردن بهتر است. داشتن عیب و نقص بخشی از ما و زندگی مان است؛ پس نگران نباش، چون هنوز فرصت و زمان زیادی برای درست زندگی کردن داری، برای موفق شدن باید تمرین و پشتکار داشته باشی. کارهای گروهی را فراموش نکن، چون از این طریق می توانی با افراد بسیاری آشنا شوی که تو را خوشحال می کنند. به قول و قرارهایت احترام بگذار. هر روز شانس به سراغ آدم نمی آید؛ پس زمانی که شانس به سراغت آمد، از او به گرمی استقبال کن تجسم خلاق را یاد بگیر تا بتوانی سریع تر به آرزوهایت برسی. برخواسته هایت تمرکز کن و سعی کن تصاویر مثبتی از آنچه می خواهی اتفاق بیفتد را در ذهنت بارها و بارها مرور کنی و بر وقوع آنچه منتظرش هستی، ایمان داشته باش، اگر خودت را باور کنی بدان که آن اتفاق خواهد افتاد.

  فال ماهانه متولدین اسفند

  آدم دل رحمی هستی، ولی در بخشش هم تعادل را حفظ کن. ایمان به خدا تو را در برابر مشکلات قوی می کند. وقتی که بر وسوسه یا خواسته ناخوشایندی چیره می شوی، احساس غرور میکنی. سعی کن زندگی خوب و پرافتخاری داشته باشی تا بعدها که به گذشته فکر میکنی، از یادآوری آن لذت ببری. حق توست تا پول مورد نیازت را به دست آوری؛ تو آفریده شده ای تا در زندگی، موفق و پیروز باشی و تمام استعدادهای خودت را شکوفا کنی، پس بدون درنگ دیدگاه های خود را نسبت به پول تغییر بده. منتظر فردای خیالی نباش و همین امروز سهمت را از شادی های زندگی بگیر. گذشته تلخ را فراموش کن، چون دست نیافتنی ترین چیز در دنیا زمانی است که از دست رفته است. همیشه امیدوار باش و توکلت بر خداوند باشد. اگر احساس میکنی که کم انرژی شده ای، به این دلیل است که به تغذیه ات کم توجهی میکنی. باید به تغذیه ات بیشتر توجه کرده و با ورزش کردن بدنت را سرحال نگه داری. سعی کن با تمام دشواری ها، امید را در دلت همیشه روشن نگه داری و هیچگاه ناامید نباشی بگذار وقتی به آینده نگاه میکنی، دلت روشن باشد و لبخند بر لبانت بنشیند.

  کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم. همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  68 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  اعظم
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت: ۲۳:۴۰

  میخواهم ببینم چند روز دیگه خوشی آرامش برام میاد

  مینا
  ۱۹ دی ۱۳۹۹ ساعت: ۱۰:۱۰

  سلام واقعا فالتون راسته من هر شب هر روز میگیرم جوری که معتادش شدم شاید روزانه ۱۰ بار فال میگیرم و همه رو راست میگه واقعا راسته ممنونم از سایتتون

  نوشین
  ۱۳ دی ۱۳۹۹ ساعت: ۱۶:۵۷

  سایتتون پر از انرژی مثبته

  آبان
  ۷ دی ۱۳۹۹ ساعت: ۰۲:۰۸

  دی ماه و نمیذارید؟ :/

  کامران
  ۱۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت: ۰۸:۰۱

  با سلام و تشکر بله به مقدار زیاد فال ها دقیق در میان از کلیه اعضاء محترم مسئول این سایت تشکر مینمایم

  هلیا
  ۱۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت: ۰۲:۰۲

  عالیه برام دعا کنید که به خواستم برسم

  ویدا
  ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت: ۱۴:۲۲

  خیلی خوبه همه چیز راسته

  الهام
  پاسخ به  ویدا
  ۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت: ۱۴:۵۲

  واقعیت داره

  ویدا
  ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت: ۱۴:۲۲

  خیلی خوبه همه چیز واقعی است

  زمرد امرالهی
  ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ساعت: ۱۵:۳۷

  سلام واقعا عالیه هم چیش راسته

  فرناز
  ۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت: ۱۰:۰۵

  سلام ادمین محترم سایت
  سایت خوبی دارید . ممنون از شما
  فال ماه مرداد هنوز به روز رسانی نشده
  یه مطلب دیگه. من چند سال هست که مطالب سایت شما رو مطالعه میکنم
  احساس میکنم چند سال پیش منبع فال ماهانه، بهتر بود و مطالبش صحت بیشتری داشت
  منبع عوض شده؟
  قبلاً خیلی عالی بود و بین همه‌ی سایت های دیگه من این رو قبول داشتم
  کاش همون منبع چند سال پیش رو استفاده کنید

  روشن
  تاریک