فال هفتگی – فال هفته

دوره ای ۳۶ دیدگاه
 • فال هفتگی – از دوشنبه، ۷ آذر تا یکشنبه، ۱۳ آذر ۱۴۰۱

  شما در این مطلب فال هفتگی متولدین ماه های زیر را می خوانید:

  فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

  با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به متولدین ماه مربوطه هدایت شده و فال این هفته خود را مطالعه نمایید.

  فال هفتگی

  فال هفتگی

  فال هفتگی متولدین فروردین

  به جز این هفته انرژی بسیار زیادی خواهید داشت. سیاره مریخ همیشه با کار کردن و نیروی جسمانی در ارتباط است. تا پایان هفته می‌توانید هر فعالیتی را که می خواهید انجام دهید و برای شما بسیار خوب است. احساس می کنید که زمان بسیار خوبی است تا به اطرافیان نشان دهید که چه کارهایی میتوانید انجام دهید. در مقابل حقوق خود می جنگید و از حقوق دیگران نیز دفاع میکنید. با این حال مواظب باشید که همه را تحت شعاع قرار ندهید. (شما می‌دانید که دقیقا چه کسی هستید) پس خوب باشید

  فال هفتگی متولدین اردیبهشت

  واقعیت این است که برای این هفته مریخ در قسمت پنهان نمودار شما قرار دارد و مریخ یک سیاره پرخاشگر است که دوست ندارد مخفی باشد. ممکن است برای کاری که انجام می دهید اعتبار خود را از دست بدهید و یا در انجام کارهای کوچک دچار شکست شوید و بدترین دشمنان خودتان باشید. برای رسیدگی به این گونه مشکلات تنهایی راه چاره است. برای خود وقت صرف کنید به تحقیق و جستجو در درون خود بپردازید

  فال هفتگی متولدین خرداد

  برای تعیین اهداف برای این هفته همچنان وسواس هستید زیرا مریخ می خواهد که برای خود اهدافی را تعیین کنید و آنها را دنبال کنید. شما می توانید به راحتی به کمک دیگران به اهداف خود برسید. بهترین عملکرد در واقع این است که نیازهای خود را با نیازهای اطرافیان هماهنگ کنید. اهداف مشترک خود را پیدا کنید. بدیهی است که به دلیل انرژی زیادی که ناشی از مریخ می باشد علاقه مند به انجام کارهای جسمانی می باشید. به اطراف خود نگاه دقیق بیندازید. چه کسی می خواهد به آن چیزی که شما می خواهید برسید، برسد.

  همچنین بخوانید:  فال ماهانه میلادی - نوامبر ۲۰۲۲

  فال هفتگی متولدین تیر

  جاه طلبی تان مانند گذشته برانگیخته می شود. اگر زیر ۵۰ سال سن دارید جاه طلبی را آن طور که باید احساس نخواهید کرد. باید به سختی تلاش کنید. میخواهید که رئیس خود باشید. انرژی بالایی که دارید ممکن است در برخورد با والدین، افراد خاص و یا رئیستان دچار مشکل شوید. آنها احساس تهدید می کنند. در این مدت درگیری با همکاران نیز برجسته‌تر می‌شود. عاقلانه ترین کار این است که منافع خود را با دیگران هماهنگ کنید سپس با هدف یکسان تلاش کنید اگر با دیگران در تضاد باشید ممکن است دعوایی صورت گیرد. مراقب باشید. خرگوش و لاکپشت را به یاد دارید؟ کسی که آهسته حرکت کرد برنده شد.

  فال هفتگی متولدین مرداد

  کارهای بسیار خلاقانه ای نسبت به زمان های عادی انجام خواهید داد. ممکن است باورها و روش‌های جدیدی را کشف کنید و می خواهید آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید احتیاط کنید: همانطور که باورهای خود را با دیگران به اشتراک می گذارید آنها را تحمیل نکنید. بهترین عملکرد این است که انرژی خود را به سمت گسترش ذهن مصرف کنید. به دنبال تجربیات جدید برای ابعاد متفاوت از زندگی خود باشید. مسافرت رفتن در این زمان بسیار لذت بخش خواهد بود. جذب مطالعات جدید و دوره های جدید خواهید شد. حتی ممکن است از انرژی خود برای دستیابی به نتایج عالی در رسانه و نشر و یا مسائلی که در رابطه با دارو و قانون است استفاده کنید. هفته هیجان انگیزی را در پیش دارید

  فال هفتگی متولدین شهریور

  ممکن است اختلافاتی در ارتباط با ارث و میراث، دارایی مشترک و مسائل مربوط به بیمه داشته باشید. حتی ممکن است اختلافاتی در ارتباط با دارایی مشترک با شریک عاطفیتان تجربه کنید. با کسی درگیر خواهید شد که مجدداً مجبور هستید که موضوع خود را بررسی کنید و تغییر دهید. همچنین ممکن است درک کنید که ارزش های شما با ارزش های شخص دیگری متفاوت است. مریخ همچنان به شما کمک می کند تا کیفیت یک رابطه جسمی و صمیمی را ببینید. در این مدت نظم های قدیمی زندگی خود را کنار خواهید گذاشت و شرایطی برای ایجاد قانون و نظم جدید برای شما مهیا می شود

  همچنین بخوانید:  فال ماهانه - آذر ۱۴۰۱

  فال هفتگی متولدین مهر

  مریخ آتشین خلاف نشانه شما قرار دارد. این موضوع بر دوستی ها و روابط تان و حتی ازدواج تان تاثیر می گذارد. اختلافاتی با نزدیکان تان خواهید داشت. اما مشکل این است که نمی خواهید به سازش بپردازید و یا تسلیم شوید. با این مسائل روبرو شوید. آیا می خواهید که روابط تان به خوبی پیش برود؟ راه درست را انتخاب کنید. در ارتباط با نارضایتی های خود صادق باشید. صداقت در هر رابطه مهم است. خردمند باشید و به این فکر کنید که هدف بلند مدت شما چیست که باعث موفقیت در روابط تان می شود

  فال هفتگی متولدین آبان

  کارهای زیادی انجام خواهید داد و تشویق می‌شوید که به موفقیت های خود افتخار کنید. نکته ای که وجود دارد این است که گرچه می‌خواهید که برای خود کار کنید و اعتبار کسب کنید اما به دلیل قرار گرفتن مریخ مجبور خواهید شد که برای شخص دیگری کارهایی انجام دهید حتی با وجود شما برای خود اعتبار کسب کنند. بودن بازیکن برای یک تیم برای شما سخت است. در حالت ایده‌آل سعی کنید خود را در موقعیتی قرار دهید که نیاز به همکاری با دیگران نداشته باشید. خود را در برابر حوادثی مانند عفونت و تب حفظ کنید. بیشتر به فکر سلامتی تان باشید.

  فال هفتگی متولدین آذر

  خوش به حال شما آذرماهی های عزیز. این هفته بسیار راحت خواهید بود. علاوه بر این هر آنچه که می خواهید را می توانید انجام دهید. سرگرمی ها و تفریحات زیادی خواهید داشت همچنین برای تفریح کردن تلاش می کنید و لذت زیادی خواهید برد. فرصتی دارید که خلاقیت خود را بروز دهید و به همین دلیل هیجان زده خواهید شد. در امور عاشقانه بسیار پر شور و حرارت هستید. از انرژی خود برای خوش گذراندن استفاده خواهید کرد. در این مدت با چالش هایی در برابر فرزندان خود روبرو خواهید شد که باید صبور باشید.

  همچنین بخوانید:  فال روزانه - پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

  فال هفتگی متولدین دی

   تا هفته آینده با هرج و مرج هایی در زندگی خود مواجه خواهید شد که باید بسیار فعال باشید. این موضوع می‌تواند به دلیل نوسازی و یا جابجایی مسکونی و حتی بازدید از مهمانها باشد. (زمان سختی برای والدین دی ماهی عزیز می باشد.) علاوه بر این اصرار دارید که محیط زندگی خود را دقیقاً به روش که می‌خواهید ایجاد کنید. ممکن است در انجام ریزه کاری ها دچار مشاجره شوید. در ارتباط با چیزهایی که متوجه نمی شوید و یا قابل اهمیت نیستند به مشاجره بپردازید که در واقع این بحث‌ها بازی قدرت در خانواده است. این موضوع را در نظر بگیرید که: صبرتان را مورد آزمایش قرار دهید صبور بودن بزرگترین فضیلت است.

  فال هفتگی متولدین بهمن

  نیرویی خواهید داشت که با آن باید مقابله کنید زیرا تمام ارتباطات شما با دیگران به صورت مستقیم و فعال خواهد بود. دقیقا همان طور صحبت می کنید که منظورتان منتقل می شود. دلیل این امر این است که ایده و نظراتتان کاملا مشخص است اگر کسی با شما مخالف باشد، آن را یک برخورد شخصی به حساب نیاورید و سپس در متقاعد کردن آنها تلاش‌ خواهید کرد (که این موضوع خوب نیست) به طور طبیعی این سبک ارتباط برقرار کردن برای بهمن ماهی های عزیزی که در شغل هایی مانند بازاریابی، تدریس، بازیگری و نوشتن در تلاشند کمک بسزایی می کند. سرعت زندگی شما در حال افزایش می باشد و انرژی زیادی خواهید داشت.

  فال هفتگی متولدین اسفند

  ممکن است در برابر ارزش های خود دفاع کنید. بیش از حد معمول با موضوعات مالی درگیر خواهید شد. و حساب بانکی املاک و ماشین خود را مرتباً مورد بررسی قرار خواهید داد. این موارد باعث می شود که بخواهید چیزهای زیادی را برای خود خریداری کنید. فقط به یاد داشته باشید که برای خرید یک سری چیزها عجولانه تصمیم نگیرید زیرا مبلغ عمده ای پول را به سادگی از دست خواهید داد. عاقل باشید. و از هدر دادن پول تان جلوگیری کنید.

  کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم. همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  36 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  قنبر
  ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت: ۰۰:۲۷

  عالیه

  Mohadeseh
  ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ساعت: ۱۱:۱۳

  تاروت رنگی تو حرف نداری بسیار عالی

  جابر
  ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ساعت: ۱۷:۳۲

  سلام من چند روزی هست هر کاری میخوام انجام بدم یه مشکلی جلو پام در میاد باعث رنجش و عصبانیتم میشد و به بدبختی حل میشد

  کیان
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت: ۱۱:۳۰

  سلام تاروت رنگی واقعا عالیه حدود سه ساله پیگیرشم

  سایان
  ۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت: ۱۴:۰۰

  خیلی راست میگه

  a.m
  ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت: ۱۵:۵۴

  خوبه…

  آندیا
  ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت: ۱۱:۲۱

  چرا در مورد از الان تا پایان سال نوشته! مگه این هفتگی نیست؟!

  ایدا
  پاسخ به  ادمین سایت
  ۱۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت: ۱۶:۵۲

  سلام وقت بخیر … خواهشا فال ماهانه میلادی را به روز رسانی کنید ممنونم

  حورا
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت: ۱۶:۳۶

  کپی با ذکر منبع هم نمیشه؟؟

  صفا
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت: ۲۰:۳۳

  بسیار خوب و مطلوب بود

  nila
  ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت: ۱۳:۵۶

  خیلی درست و کامل باورم نمیشهه

  روشن
  تاریک