فال هفتگی – فال هفته

دوره ای ۲۹ دی ۱۳۹۹ ۲۰ دیدگاه

فال هفتگی – از دوشنبه، ۲۹ دی تا یکشنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

شما در این مطلب فال هفتگی متولدین ماه های زیر را می خوانید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به متولدین ماه مربوطه هدایت شده و فال این هفته خود را مطالعه نمایید.

فال هفتگی

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین

با عقب نشینی عطارد در این هفته شعله های قدیمی دوباره فوران میکنند و شما را کنجکاو و تحریک خواهند کرد. در این هفته برنامه ریزی برای تعطیلات پیش رو خواهید کرد و پروژه های خلاقانه ای شکل خواهد گرفت. ونوس در خلاف نشانه شما در حال حاضر قرار دارد، به این معنی است که می توانید روابط تان را ارتقا دهید، حتی روابط با دشمنان تان را بهبود خواهید بخشید. مریخ یکبار دیگر آرزوهای شما را برای به دست آوردن اهداف تان تقویت می کند. در این هفته به یاد داشته باشید که از ثروت و اموال مشترک دیگران سود خواهید برد. به این معنی است که می توانید وام بگیرید و یا ممکن است که شریک زندگی تان سود زیادی دریافت کند که شما هم در این سود سهمی دارید. بله!

فال هفتگی متولدین اردیبهشت

بسیاری از اتفاقات در ارتباط با خانه، خانواده و زندگی شخصی تان در پایان این هفته زمانی که عطارد به صورت مستقیم حرکت می کند پایان خواهند یافت. به این معنی است که عقب نشینی را متوقف می کند که در واقع یک خیال پردازی زمین است. این توقف حدود شش روز طول می کشد. بله، فکر کنید که یک ویالن است. یک نوع ازدواج است. بعد از این شش روز زندگی تان به آرامی جلو می رود.

فال هفتگی متولدین خرداد

عقب نشینی چهار سیاره بر نمودار شما تاثیر می گذارد. زیرا که یکی از سیاره ها حاکم بر شماست! علاوه بر این، عقب نشینی عطارد در خانه سوم از نمودار شما رخ می دهد، خانه ای که شما هستید. به همین دلیل است که فکر می کنید زندگی بسیار دیوانه کنندست! به این معنی است که شما فکر می کنید که یکسری چیزها را از دست خواهید داد – اما اینچنین نیست. ارتباطات مختلط، مکان های نامناسب، سردرگمی ها و تاخیرات، مشکلات حمل و نقل نیز در این هفته وجود دارد! یک بازی هفتگی است و در نهایت تا شنبه ادامه خواهد داشت. با این حال، ونوس شما را به مهمانی دعوت می کند و از رویدادهای ورزشی، تعطیلات، داستان های عاشقانه، عشق جدید و سرگرم بودن با بچه ها لذت خواهید برد.

همچنین بخوانید:  فال ماهانه میلادی - ژانویه ۲۰۲۱

فال هفتگی متولدین تیر

در حال حاضر دو سیاره در خانه ازدواج و ارتباطات شما عقب نشینی می کنند، به این معنی است که از دوستان و همسرتان بی خبر بودید و مدت زیادی با آن ها صحبت نکرده اید، صحبت خواهید کرد. برخی از شما یکبار مجبور می شوید که با چیزی که موجب ناراحتی و یا مشکل شما شده است برخورد کنید. با این حال، به بانک برگردید، عقب نشینی عطارد باعث سردرگمی شما نسبت به مسائل مالی و درآمد تان می شود. با این حال، زمان خوبی برای بحث در ارتباط با حقوق تان می باشد. همچنین، در خانه سرگرم تر خواهید شد و بازسازی و تعمیرات برای شما جذاب تر خواهد شد. معاملات می تواند در این هفته سودآور باشد.

فال هفتگی متولدین مرداد

این بدترین عقب نشینی عطارد است که در سنین مختلف داشته است. اخبار آرام بخشی برای شما در راه است. این عقب نشینی عطارد ترسناک است و تا پایان هفته به اتمام می رسد. ما در سایه عقب نشینی عطارد خواهیم بود زیرا که عطارد برای اولین بار در ۲۴ درجه در برج اسد عقب نشینی میکند. بنابراین تا آن زمان هیچ چیز روشن نخواهد نبود. اما تا روز شنبه که این عقب نشینی متوقف می شود این مشکلات از زندگی شما برداشته خواهد شد. این یک هفته عالی برای لذت بردن از شراکت دیگران است. برای خودتان باشید!

فال هفتگی متولدین شهریور

در این هفته حوادث غیرمعمولی و عجیب غریب اتفاق می افتد. به این دلیل است که چهار سیاره عقب نشینی می کند. مشکلات و چالش ها با بچه ها، برنامه تعطیلات بخشی از اتفاقات این هفته می باشد. ممکن است فرصت هایی برای آموزش و یا سفر کردن داشته باشید. تمام این فرصت ها قابل اجرا می باشد. به همین ترتیب عقب نشینی عطارد در انجام تحقیقات به شما کمک زیادی می کند و راه حل هایی برای مشکلات قدیمی پیدا خواهید کرد که از خیلی وقت پیش به دنبال آن ها هستید. هم برنده می شوید و هم بازنده! از خرج کردن پول تان در این هفته لذت خواهید برد زیرا چیزهایی می خرید که زیباست. برخی از شما افزایش درآمد خواهید داشت.

فال هفتگی متولدین مهر

ونوس حاکم بر شما باعث می شود که شما در این هفته با سیاست تر و جذاب تر شوید. بار دیگر این هفته، هفته خوبی برای خرید چیزهایی است که دوست دارید. عقب نشینی عطارد همچنان ادامه دارد و باعث می شود که با دوستان و افراد دیگر ارتباط بهتری برقرار کنید. عقب نشینی مریخ و زحل باعث ایجاد یک کسب و کار قدیمی برای شما خواهد شد – که یک نوع چالش است. اما متاسفانه نمی توانید از انجام آن امتناع کنید زیرا جدی است و باید آرام پیش روید. تغییرات غیر منتظره درباره مالیات، بدهی، ارث و میراث و موضوعاتی که به بیمه مربوط می شود رخ خواهد داد. به اهداف آینده خود فکر کنید.. و بر این اهداف تمرکز کنید.

همچنین بخوانید:  فال ماهانه - بهمن ۱۳۹۹

فال هفتگی متولدین آبان

دنیای روزمرگی شما در حال حاضر به دلیل عقب نشینی زحل و مریخ کمی آشفته است. و این اشفتگی مدام در حال تکرار است. به دلیل این است که اتفاقات بزرگی رخ می دهد و حتما شما باید با این اتفاقات مقابله کنید. عقب نشینی عطارد شما را مجبور می کند که با مشکلات والدین و رئیس تان نیز مقابله کنید. با این حال، شما موفق خواهید شد که بر تمام موانع غلبه کنید زیرا که مشتری خوش شانس در نشانه شماست و موفقیت شما را تضمین می کند. از این موضوع سپاسگزار باشید. چیزهای شگفت انگیز و غیر منتظره ای باعث ایجاد تغییرات در مشارکت ها می شود. همه این چیزها موجب تغییرات شغلی و مسکونی در آینده برای شما خواهد شد.

فال هفتگی متولدین آذر

در خواست شما برای سفر کردن و خارج شدن هنوز جدی است! متاسفانه به دلیلی عقب نشینی عطارد تاخیراتی در این کار به وجود می آید که نه تنها برای سفر بلکه در قانون، پزشکی، رسانه ها و نشر هم همینطور خواهد شد. خوشبختانه بر خی از این تاخیرات به نفع شما خواهد بود که بتوانید پروژه های در حال اجرا را تکمیل کنید. روابط تان در این هفته گرم تر می شود مخصوصا با افراد خلاق و هنرمند. باید با موضوعات جدی که اخیرا باعث ایجاد خسارت به شما شده است مقابله کنید. سخت است و سرگرم کننده نیست! نترسید زیرا که اتفاقات خوب در ماه آینده در انتظار شماست زمانی که مشتری خوش شانس بعد از ۱۲ سال وارد نشانه شما می شود. آن ها می گویند خوشبختی اتفاق می افتد وقتی که آماده هستید تا با فرصت هایی روبه رو شوید.

فال هفتگی متولدین دی

در این هفته نمی توانید که از نامیدی ها فرار کنید. زحل بر نشانه شما حاکم است و به همراه مریخ عقب نشینی میکند. ممکن است احساس کنید که زندگی دو قدم به جلو و یک قدم به عقب است. کسب و کار قدیمی و یا ارث و میراث همچنان در حال کشمکش است. اما نگران نباشید که تکمیل خواهد شد. در واقع برخی از این سردرگمی ها که در این هفته رخ می دهد باعث خواهد شد که شما را وارد مسیر جدید کند. خوشبختانه، ونوس آتشین در بالای نمودار شما که مربوط به روابط تان با مدیر و والدین و افراد خاص است قرار دارد. دوست یابی ها جالب است. هنری آدامز می گوید: یک دوست در زندگی تان خیلی زیاد است، دوتا خیلی بیشتر است و سومی یجوری غیر ممکن است.

همچنین بخوانید:  فال عطسه

فال هفتگی متولدین بهمن

اورانوس حاکم بر نشانه شما تا چهار ماه آینده عقب نشینی می کند. این اتفاق موجب ایجاد شرایط غیر قابل پیشبینی در خانه، خانواده و املاک و … می شود. دیگر مناطقی که کمی غیر قابل پیش بینی و ناپایدار هستند پنهان شده اند. دیگران از آنچه که اتفاق می افتد اطلاعی ندارند – اما شما قطعا اطلاع دارید. با این حال عقب نشینی عطارد عمیقا عمومی است – و در خلاف نشانه شما قرار دارد که باعث ایجاد تماس شما با دوستی ها و روابط قدیمی می شود. از این فرصت استفاده کنید و لذت ببرید. همچنین از این خوشبختی و فرصت خوبی که دارید استفاده کنید و هم چنان ادامه دهید زیرا که مشتری خوش شانس هنوز هم در بالای نشانه شما قرار دارد. بله!

فال هفتگی متولدین اسفند

روال کار شما از چهار ماه قبل غیر قابل پیش بینی بوده و این موضوع شما را دلسرد کرده است. نترسید زیرا که همه چیز به روال عادی در ماه آینده بر می گردد و شما احساس بهتری در انجام کارهای روزانه تان خواهید داشت. با این حال، اتفاقات غیرمنتظره ای در یک گروه رخ می دهد که شما را تحت تاثیر قرار می دهد. یک اختلاف نظر و یا رقابت شما را به یک چالش دعوت می کند. فرصت هایی برای سفر فراهم می شود که بر روی این سفرها تمرکز کنید. فکر کنید که در زمینه های پزشکی، قانونی، رسانه و نشر چگونه می توانید که به نفع خودکار کنید. با وجود تاخیراتی که در کار دارید، اما بهتر کار خواهید کرد.

4.2 226 رای
مطلبو دوست داشتی؟

 به نیت شما فال قهوه گرفتیم. جواب فال شما:

 * شادی و سرور به خانه شما روی می آورد - محقق شدن یك آرزو - دریافت كمكی از ماورا - قابلیت عمل كردن به یك قول - بر آورده شدن حاجت – نذر و نیاز

کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم. همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
20 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها
قنبر
شهریور ۲۵, ۱۳۹۹ ۱۲:۲۷ ق.ظ

عالیه

Mohadeseh
شهریور ۱۸, ۱۳۹۹ ۱۱:۱۳ ق.ظ

تاروت رنگی تو حرف نداری بسیار عالی

جابر
شهریور ۱۷, ۱۳۹۹ ۵:۳۲ ب.ظ

سلام من چند روزی هست هر کاری میخوام انجام بدم یه مشکلی جلو پام در میاد باعث رنجش و عصبانیتم میشد و به بدبختی حل میشد

کیان
مرداد ۲۱, ۱۳۹۹ ۱۱:۳۰ ق.ظ

سلام تاروت رنگی واقعا عالیه حدود سه ساله پیگیرشم

سایان
مرداد ۱, ۱۳۹۹ ۲:۰۰ ب.ظ

خیلی راست میگه

a.m
تیر ۲۵, ۱۳۹۹ ۳:۵۴ ب.ظ

خوبه…

آندیا
تیر ۱۱, ۱۳۹۹ ۱۱:۲۱ ق.ظ

چرا در مورد از الان تا پایان سال نوشته! مگه این هفتگی نیست؟!

ایدا
پاسخ به  ادمین سایت
تیر ۱۳, ۱۳۹۹ ۴:۵۲ ب.ظ

سلام وقت بخیر … خواهشا فال ماهانه میلادی را به روز رسانی کنید ممنونم

حورا
اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۹ ۴:۳۶ ب.ظ

کپی با ذکر منبع هم نمیشه؟؟

صفا
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۹ ۸:۳۳ ب.ظ

بسیار خوب و مطلوب بود

nila
اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۹ ۱:۵۶ ب.ظ

خیلی درست و کامل باورم نمیشهه