فال PMC پی ام سی

دوره ای ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۲۱ دیدگاه

فال هفتگی پی ام سی PMC

فال pmc (فال پی ام سی) جزو پرطرفدارترین فال های هفتگی بوده که جمعه هر هفته در وبسایت تاروت رنگی منتشر می شود.

این فال در حقیقت متن فال شبکه پی ام سی بوده که به صورت متن نوشته شده است و فقط به صورت هفتگی منتشر می شود.

شما می توانید برای دسترسی راحت تر به فال خود بر روی ماه مروبطه در زیر کلی کرده و به بخش مربوطه هدایت شوید.

این فال مربوط به ۱۰ تا ۱۶ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ می باشد.

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

فال pmc پی ام سی

فال pmc متولدین فروردین:

به چیزی که می خواهید می رسید اما این رسیدن خوشحال و راضی تان نمی کند. از شخصی که ادعا می کند از پس انجام کاری بر می آید، بخواهید تا اول ادعایش را ثابت کند. در مورد نیتتان بهتر است بر خواسته تان تا جایی پافشاری کنید که موجب ناراحتی و حساسیت در دیگران نشود.

فال هفتگی PMC متولدین اردیبهشت:

از کنار حرفی یا اتفاقی به سادگی می گذرید که نتیجه اش برایتان خوب نیست. در مورد مسئله کاری اجازه ندهید نظم کارها از دستتان خارج شود. منتظر شنیدن خبری هستید، به جای انتظار خودتان دست به کار شوید. غیر منتظره به جایی دعوت می شوید که برایتان پر از خبر و برکت است.

فال پی ام سی متولدین خرداد:

دوستانتان به شما وفا نکردند و برای کارهایی که برایشان انجام داده اید ارزش قائل نیستند، توجه نکنید و کار خودتان را بکنید. این روزها شما با هر ناملایمتی به شدت ناراحت و از هر خوشی بیش از اندازه شاد می شوید، سعی کنید میانه رو باشید تا کمتر اذیت بشوید.

همچنین بخوانید:  فال ماهانه میلادی - می ۲۰۲۱

فال هفتگی پی ام سی متولدین تیر:

مسئله ای که ذهن شما را به خودش مشغول کرده، نیاز به زمان و موقعیت مناسب تری برای اجرا دارد، عجله نداشته باشید و از روی حوصله اقدام کنید. از اینکه از فرصت ها و موقعیت های گذشته استفاده لازم را نبرده اید تاسف نخورید، شما حالا ظرفیت آن را دارید که بتوانید آینده خوب برای خودتان رقم بزنید.

فال پی ام سی متولدین مرداد:

گذشته جبران خواهد شد، خودتان را سرزنش نکنید. برای پیش بردن کارتان در جایی مجبور به پرداخت هزینه ای می شوید. یک حرف که از دهن کسی خواهد پرید شما را متوجه موضوعی مهم می کند. در مورد نیتتان خودتان را با دیگران مقایسه نکنید، شرایط را بسنجید. برای یک ملاقات مهم آماده باشید.

فال PMC متولدین شهریور:

برای بی خوابی هایتان هر چه زودتر کاری بکنید، شما تا خودتان نخواهید تغییری در وضعیت تان بدهید، اوضاعتان بر همین منوال خواهد بود. کاری را در رو در بایستی با شخصی انجام می دهید، این بار به خیر می گذرد، اما دیگر این کار را تکرار نکنید. برای حضور در جلسه ای دیر نکنید و وقت شناس باشید.

فال هفتگی PMC متولدین مهر:

گاهی لازم است خودتان را در اولویت قرار دهید تا به درد دیگران بخورید. شخصی که رفته دوباره بر می گردد. این قدر نا امید نباشید و دائم از همه چیز و همه کس ایراد نگیرید. اراده تان را قوی کنید و به رویاهایتان پر و بال بدهید. نگرانی تان در مورد سلامتی شخصی به پایان می رسد.

همچنین بخوانید:  فال ماهانه - اردیبهشت ۱۴۰۰

فال پی ام سی متولدین آبان:

در اشتیاق رسیدن به نیت تان درمانده شده اید و نمی توانید تصمیم منطقی بگیرید. دیدارتان با دوستی برایتان بسیار لذت بخش است. حتما با او تماس بگیرید. تصمیم به امر مهمی گرفته اید که خیر است و اجرای آن نقطه عطف زندگی تان محسوب می شود. به خودتان تکانی بدهید و از گذشته درس بگیرید.

فال PMC متولدین آذر:

در مورد مسئله ای کاری همش فکر می کنید دیگر برای جبران زمان ندارید و مدام دور خودتان می چرخید، بدون اینکه پیشرفتی داشته باشید، کاملا در اشتباهید. در یک رابطه کاری یا عاطفی یک مکالمه ساده به شما می فهماند که در مورد موقعیت تان در این رابطه دچار سوء تفاهمید.

فال هفتگی PMC متولدین دى:

با شخصی در نزدیکی تان که در هر موردی همیشه اول منافع خودش را در نظر می گیرد مثل خودش رفتار کنید. فهمیدن موضوعی ناراحت تان می کند، اما همان بهتر که تا دیر نشده با واقعیت روبرو شوید. در مورد یک مسئله کاری دیگر بحث نکنید، این در بسته است، شخصی با خبری خوش از در وارد می شود.

فال روزانه PMC متولدین بهمن:

در رابطه با یک مسئله مالی یا کاری عمرتان را تلف نکنید. تصمیم مهمی بگیرید و راه تان را عوض کنید. کسی که ادعا می کند شما را دوست دارد امتحان کنید، نتیجه هر چه باشد به نفع شماست. سختی ها و تاریکی ها دور می شوند و روشنی آفتاب از راه می رسد. از دوستی قدیمی خبر بگیرید.

فال روزانه پی ام سی متولدین اسفند:

یک اتفاق غیر منتظره بسیار خوشحالتان می کند. یاس را از خودتان دور کنید. به زودی به مراد دلتان می رسید. در مورد مسئله ای مالی تصمیم خود را عملی کنید و در این راه هر کاری از دست تان بر می آید، انجام بدهید. اشتباه شخص دیگری را به گردن نگیرید. تصمیمی که دیگران گرفته اند به نفع شما تمام می شود.

در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
21 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها
Ghazal
بهمن ۱۱, ۱۳۹۹ ۹:۰۴ ب.ظ

سلام واقعا هرچی که درمیاید واقعیه واقعا خیلی خوبه

مهیار
پاسخ به  Ghazal
فروردین ۱۰, ۱۴۰۰ ۴:۰۴ ب.ظ

عالی

Ghazal
بهمن ۱۱, ۱۳۹۹ ۸:۲۰ ب.ظ

سلام واقعا همه فال هاتون راسته!!!!!! ممنون از وبسایت خوبتون

Vvvvv
دی ۸, ۱۳۹۹ ۱:۴۳ ق.ظ

سلام ادمین چرا چند وقته فال ها همش همون فال های قدیمه با اینکه تاریخ جدید میزنه ولی متن فال بروز نیست ؟

حمدالله نژاد
شهریور ۳۱, ۱۳۹۹ ۸:۱۵ ق.ظ

مثل قدیم تقریبا راسته

سروین
شهریور ۲۵, ۱۳۹۹ ۷:۴۹ ب.ظ

عجیب این فال پی ام سی درسته

rastin
شهریور ۱۴, ۱۳۹۹ ۲:۵۹ ب.ظ

سلام.. تشکر برای کانال تلگرام وسایت خوبتون.. لطفا فال پی ام سی رو داخل کانال برارین ممنون

فاطمه زهرا
شهریور ۸, ۱۳۹۹ ۷:۳۷ ب.ظ

فال pmc از جمله فالهایی هست که غالبا درست هست؛
و در مورد موقعیتی که در اون قرار داری صحبت میکنه؛ چند سالی هست که تعقیب میکنم فال pmc رو تا بحال تنها در چند مورد پیش آمده که خیلی دقیق نبوده.

ندا
مرداد ۶, ۱۳۹۹ ۳:۴۷ ب.ظ

دقیقا درست بود

منم دیگه
تیر ۷, ۱۳۹۹ ۵:۱۳ ب.ظ

برای هفته جدید رو نمیگذارین؟

ایناز
پاسخ به  منم دیگه
مهر ۱۱, ۱۳۹۹ ۲:۳۱ ق.ظ

بعضی وقتها درسته

faeze
خرداد ۲۶, ۱۳۹۹ ۶:۰۹ ب.ظ

عالیه