مطالب دسته بندی اختصاصی - تاروت رنگی

فال جم اوراکل

فال جم اوراکل

ارسال شده در ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ۳۱ دیدگاه

فال جم اوراکل از قدرت بصری سنگ های قیمتی برای تمرکز انرژی در سه زمینه مهم زندگی شما استفاده می کند: عشق، شغل/پول و سلامتی. سه کارت را انتخاب کنید تا سنگهای قیمتی مطالبی را برای راهنمایی و بهبود زندگی روزمره شما ارائه دهند.

فال صوتی ترکیبی

فال صوتی ترکیبی

ارسال شده در ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ ۲,۶۸۸ دیدگاه

فال صوتی ترکیبی، فالیست که به صورت اختصاصی توسط وبسایت تاروت رنگی طراحی شده و از الگوریتم بسیار پیشرفته ای برخوردار است. در این فال شما ابتدا ۳ کارت را انتخاب می کنید که کارت اول مربوط به فال تاروت، کارت دوم مربوط به فال لنورماند و کارت سوم مربوط به فال شمع می باشد.

فال ماهجونگ ۳ کارتی

فال ماهجونگ ۳ کارتی

ارسال شده در ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ ۳۵ دیدگاه

برای انجام فال ماهجونگ ۳ کارتی ابتدا با تمرکز نیت کرده، سپس ۳ کارت را انتخاب کنید. پس از انتخاب کارت ها، معنی نمادهایی که انتخاب کرده اید برای شما نمایش داده خواهد شد. نیت کرده و اولین کارت را انتخاب کنید

فال مکعب (تاس)

فال مکعب (تاس)

ارسال شده در ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ ۹۴ دیدگاه

فال مکعب یکی از فال های بازی مانند می باشد که با ۳ مکعب می توان انجام داد. در این فال باید ۳ بار مکعب را انتخاب کرده و با توجه به اعداد آن، مجموع اعداد و خانه ای که مکعب ها بر روی آن قرار دارند، تعبیر می شود. برای گرفتن فال مکعب کافیست ابتدا نیت کرده و بر روی مکعب زیر کلیک نمایید.

فال لنورماند

فال لنورماند

ارسال شده در ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱۴ دیدگاه

فال فرانسوی لنورماند توسط مادام لنورماند در فرانسه و اواخر قرن ۱۸ و اوایل قرن ۱۹ رواج پیدا کرد و به تدریج به سایر نقاط اروپا گسترش یافت. درستی فال خانم لنورماند تا جایی زبانزد خاص و عام شده بود که حتی سیاستمداران برجسته جهان در آن زمان برای بسیاری از تصمیمات خود به او مراجعه می کردند.

فال ماهجونگ

فال ماهجونگ

ارسال شده در ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ یک دیدگاه

فال ماهجونگ فال ماهجونگ از جمله فال های چینی می بوده که بیشتر برای بازی از آن استفاده میشده. فال ماهجونگ دارای چند نشان کلی بوده و هر نشان دارای چند نماد می باشد. امیدواریم […]

فال ماهجونگ ۱ کارتی

فال ماهجونگ ۱ کارتی

ارسال شده در ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۲۳ دیدگاه

برای انجام فال ماهجونگ ۱ کارتی ابتدا با تمرکز نیت کرده، سپس ۱ کارت را انتخاب کنید. پس از انتخاب کارت، معنی نمادی که انتخاب کرده اید نمایش داده خواهد شد. نیت کرده و یک کارت را انتخاب کنید

فال زندگی گذشته من (تناسخ)

فال زندگی گذشته من (تناسخ)

ارسال شده در ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۱۶۵ دیدگاه

آیا تا به حال فکر کرده اید ممکن است در زندگی گذشته چه کسی بوده باشید؟ اگر احساس می کنید همانند خود معمولتان نیستید و یا احساسات، مهارت و علاقه خاصی در شما افزایش پیدا کرده است، شاید دارید به سمت انرژی فردی که مدت ها قبل در کالبد آن قرار داشتید، هدایت می شوید.

فال اعداد

فال اعداد

ارسال شده در ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۳۲ دیدگاه

یکی از مشهورترین روش های طالع بینی و فالگیری، روش فال اعداد یا فال عدد می باشد. این فال جواب بسیار مفید و مختصری برای مشکل شما خواهد داشته و می تواند آینده را به نحوی پیشگویی کند. سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چگونه باید نیت کرد.

روشن
تاریک