طالع بینی چینی سال ببر

طالع بینی ۱۵ دیدگاه
 • سال ببر در طالع بینی چینی

  در این مطلب از وبسایت تاروت رنگی ما طالع بینی چینی کامل سال ببر را برای تمامی متولدین سال آماده کرده ایم. پس با ما همراه باشید.

  طالع بینی چینی سال ببر

  مشخصات کلی متولدین سال ببر

  ببر: دلیر و بی پروا

  ببر یک عصیانگر و شورشی ناراضی است، او با شتاب زدگی خاص خودش، همیشه علیه قدرت های برتر طغیان می کند و سرکشی و نارضایتی با خونش در آمیخته است. ببر دوست دارد سردمدار باشد، ولی متاسفانه شایستگی و برازندگی رهبری را ندارد. او همیشه اولین کسی است که شعار حرکت کردن می دهد. اما در کسب و کار، عشق و جنگ، احتیاط حکم می کند که دیگران کورکورانه از او پیروی نکنند و حتی گاهی او را از حرکت باز دارند.

  راه افتادن به دنبال ببر، می تواند شروع فاجعه ای بزرگ باشد. او همیشه در پی ماجراجویی است و گاه خواسته هایی غیر منطقی و دور از احتیاط و بدون مسؤولیت دارد، اما ایستادگی در برابر ببر نیز بسیار مشکل است، زیرا شخصیت گیرایی دارد و ظاهر نافذ و پرهیبتش نمود ویژه ای به او می بخشد. مردم خواه نا خواه به او احترام می گذارند و حتی دشمنان او نیز از این قاعده بر مستثنی نیستند. ببر دوست دارد همه از او اطاعت کنند، اما از این که خود فرمانبردار کسی باشد، بیزار است و هیچ کس را شایسته آن نمی داند که به او دستور بدهد. ببر اگر بتواند پیش از دست زدن به هر کاری اندکی بیندیشد و به نصایح اطرافیان گوش فرا دهد، قطعاً به موفقیت های چشم گیری خواهد رسید.

  ببر بنا بر روحیه جنگ جویی خود، با خشونت و بی باکی، به هر قیمت، بر سر اعتقاداتش پا فشاری می کند، او سر سخت، لجوج و همواره ستیزه جوست.

  هر چند ببر گاهی خودخواه است، اما می تواند دست و دلباز، با سخاوت و حتی ایثار گر هم باشد. همیشه به یاد داشته باشید که ببرها باریک بین و تیز هستند و به کسی اعتماد نمی کنند.

  ببر همیشه جویای رهبری، با وضع موجود در ستیز و با قدرت حاکم در کشمکش است و از تمام افرادی که به دنبال زندگی آرام و بی دردسر هستند، نفرت دارد.

  جای تعجب اینجاست که هنگام اخذ تصمیم های مهم دچار شک و تردید می شود و چندان این دست و آن دست می کند که دیگر کار از کار گذشته باشد. رفتار او به عنوان یک فرمانده نظامی یا سرپرست واحد صنعتی، در خور تحسین است.

  چه بسا ببر مجرمی مخوف از کار درآید، زیرا به کارهای خطرناک و پر هیجان علاقه مند است. خانم ببرها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. آنها اغلب در راه اصلاح طلبی و سنت شکنی پیش قدم می شوند و برای آنچه درست می پندارند،‌ مبارزه می کنند.

  ببر حرص چندانی به مال و ثروت ندارد، اما ممکن است پول زیادی به دست بیاورد. او بیش از دیگران اهل عمل است،‌ و بخت نیز با او یار است، زیرا مادر روزگار چنین فرزندانی کمتر بزاید (ملکه الیزابت دوم در سال ۱۹۲۶ «سال ببر» به دنیا آمد و هیچ کس فکرش را هم نمی کرد که او روزی به سلطنت برسد.)

  در حقیقت او جنگجویی تیزبین، زودرنج و درون نگر است. ببر هر گاه درگیر مسائل بزرگ عشقی شود، آن قدر پر شور و حرارت می شود که به ندرت ممکن است شادی های عشق را لمس و درک کند. خانم ببرها نیز ممکن است تجربه ها و ماجراهای عشقی فراوانی داشته باشند که اغلب پایان خوشی ندارد.

  دوران کودکی ببر آرام و بی دردسر خواهد گذشت اما دوره دوم زندگی او با خطرات و هیجان همراه خواهد بود. در این دوره از زندگی، ببر با مشکلات مالی، خانوادگی، عاطفی و ازدواج دست به گریبان است. هر چند هیچ یک از این مشکلات او را از پا در نخواهد آورد اما اگر با مهارت آنها را از سر راه بر ندارد چه بسا که پیامد آن در دوره سوم زندگی برایش مشکل ساز شود. اگر ببر از عهده حل مشکلات بر آید و به پیری برسد،‌روزگار کهنسالی را با آرامش و آسایش سپری خواهد کرد.

  همچنین بخوانید:  طالع بینی و خصوصیات متولدین مهر

  این که ببر در روز یا شب متولد شده باشد، در چند و چون سرنوشتش تاثیر بسزایی دارد. ببرهای شب، به خصوص آنهایی که نیمه شب به دنیا آمده باشند تا اندازه ای از گرفتاری های زندگی مصون خواهند بود و نسبت به ببرهایی که در روز، به ویژه نیمه روز متولد شده اند، زندگی بی دغدغه تری خواهند داشت. به هر حال، زندگی ببر پر از ماجرا و خطر است و تفاوت در ساعت زاده شدن زندگی راحت و آسانی برای او به ارمغان نخواهد آورد، اما ببر از آن بیدها نیست که با این بادها بلرزد و اساساً راه دیگری ندارد. او خواهان تحولات گوناگون، هیجان، شور و حرارت است و زندگیش نیز به همین صورت خواهد بود. ماجراجویی بارها او را به خطر کردن در زندگی خواهد کشاند. چه بسا که با مرگی ناگهانی و دلخراش از دنیا برود.

  با همه آنچه گفته شد، ببر در فرهنگ مردمان مشرق زمین، نماد خوش اقبالی و کامیابی است و هیچ کس به اندازه او بهره از کام دل بر نمی گیرد.

  ببر برای آسیایی ها شگون دارد و تداعی کننده قدرت برتر و نماد آسودگی و امنیت در زندگی انسان هاست. وجود یک ببر در خانه، احتمال بروز دزدی، آتش سوزی و آزار ارواح خبیث را به حداقل می رساند.

  اگر دو ببر سر همسری داشته باشند، سرانجام یکی از آنها مجبور شود خانه را ترک کند.

  مشاهیر متولد سال ببر

  لولا مونتز، ایزادورا دونکن، امیلی برونته و مریلین مونرو ، روبسپیر، بایار و سن فرانسوا ، مولوتوف، هوشی مینه، لویی کارل مارکس، آیزنهاور، بولیوار و ژنرال دوگل ، بتهوون ، مارکوپولو، تیبریوس سزار،‌ چارلز لیندبرگ، سن دومینیک و آلک گینس

  مشاغل متناسب متولدین سال ببر

  سرکارگر، فرمانده چتربازان، سردسته تبهکاران، وزیر، رئیس جمهور، گاوباز، راننده مسابقات اتومبیل رانی، بدل کار سینما، رئیس هیات اکتشاف، رهبر نظامی، مرد سیاست، سردسته مزدوران … و هر شغل دیگری که عنوان ریاست و رهبری داشته باشد، حتی رئیس قبیله سرخ پوستان

  متولدین ماههای مختلف سال ببر

  فروردینببر دو موتوره! او می تواند دیوار صوتی را بشکند، مراقب او باشید
  اردیبهشتببر متعادل! هر چند در مسایل احساسی تا حدودی زیاده روی می کند.
  خردادببر وحشی! کارهایش احمقانه است و از کارهای خود خشمگین می شود
  تیرببر نازک نارنجی! در واقع او یک گربه ملوس بزرگ است.
  مردادراضی به ببر بودن نیست و خود را شیر می داند
  شهریورببر منطقی و اهل عمل! او هر چه را که بخواهد به دست می آورد
  مهرببر اهلی! او برای همکاری ساخته شده است
  آبانببری با شخصیت مبهم! باور کردنش مشکل است اما در هر کاری! موفق خواهد شد!
  آذریک ببر واقعی! او می تواند بیش از اندازه پیش برود
  دیببر متفکر! او از بروز سوانح و ناکامی ها برای خود جلوگیری خواهد کرد
  بهمنببر تیز هوش! او راه بر قراری تعادل بین فکر و عمل را خواهد یافت
  اسفندببر دیوانه و عصبانی! او به دنبال تفریح و بازیگوشی می رود اما خطرناک هم هست، به خصوص برای خودش

  رابطه های عاطفی زنان متولد سال ببر

  با موشآینده ای ندارد. خانم ببر مدام خواب زندگی شیرین را می بیند و موش بیچاره برای جلب رضایت او، خود را به هر دری می زند.
  با گاوغیر ممکن است. آنها نمی توانند با هم زندگی کنند، چون گاو ببر را از بین خواهد برد. در مجموع خانم ببر آرامش نخواهد داشت.
  با ببرحتی اگر بتوانند با هم سازش کنند – که احتمالش زیاد است – زندگی این دو زیر یک سقف توصیه نمی شود.
  با خرگوشمشکل است. خانم ببر درونگرا و آقای گربه لوده و زود جوش است.
  با اژدهابله، حتی اگر مشکلاتی وجود داشته باشد. اژدها می داند که چگونه ببر را متقاعد کند و ببر به نصایح او – حتی اگر درست نباشد – گوش می کند.
  با ماردید این دو نسبت به همه چیز کاملا متفاوت است. مشکل می توان پی برد که چه در سر دارند.
  با اسبچرا که نه؟ اگر خانم ببر خواهان پیشرفت باشد، اسب از زندگی آرام و تفاهم آمیز، لذت خواهد برد
  با بزوای … بی شک ببر عاقبت بز را خواهد بلعید
  با میمونبی دردسر نیست. ممکن است میمون، خانم ببر را منحرف کند!
  با خروسنه، خانم ببر تحمل نادانی و حماقت خروس را ندارد و به همین دلیل، مغرضانه رفتار می کند.
  با سگبله، اگر چه این رابطه کمی احمقانه و عجیب به نظر می رسد، اما واقعیت این است که هر دوی آنها تا حدودی در تخیلات خود زندگی می کنند.
  با خوکچرا که نه؟ البته تا وقتی که خانم ببر، ناخواسته و ندانسته، از جنبه های مثبت وجود خوک سو ء استفاده نکند.
  همچنین بخوانید:  طالع بینی و خصوصیات متولدین بهمن

  رابطه های عاطفی مردان متولد سال ببر

  با موشبد نیست، البته با وقتی که موش به ببر اجازه پرداختن به ماجراجویی هایش را بدهد، در این صورت، این دو هیچ مشکلی با هم نخواهند داشت
  با گاواصلاً امکان پذیر نیست. ببر باید حواسش را جمع کند، چون خطر نابودی او را تهدید می کند.
  با ببرحتی اگر بتوانند با هم سازش کنند – که احتمالش زیاد است – زندگی این دو زیر یک سقف توصیه نمی شود
  با خرگوشاین رابطه تا اندازه ای پیچیده است، ولی این دو یک دیگر را به خوبی درک می کنند. خانم گربه می داند چگونه با ببر راه بیاید.
  با اژدهادو شخصیت قوی رو در روی هم قرار می گیرند. وجود اژدها برای ببر مفید خواهد بود، چرا که باعث می شود ببر پیش از دست زدن به هر کاری دور اندیشی را فراموش نکند
  با مارهرگز توصیه نمی شود. سو ء تفاهم کامل، بی آن که امیدی به بر طرف شدن آن باشد، حکم فرما خواهد بود. عقل و شیفتگی با هم جور در نمی آید.
  با اسبخوب است. خانم اسب می تواند آتش شهوات خود را خاموش کند و همچنان آزاد و رها باقی بماند، چرا که آقای ببر به کار های دیگری سرگرم است!
  با بزبد است. ببر هنگام خشم و عصبانیت، بز را از بین خواهد برد.
  با میمونمشکل، اما امکان پذیر است، به شرط آن که ببر فرصت ماجراجویی داشته باشد. خانم میمون نیز می داند چگونه با دلربایی او را مجبور به بازگشت به سوی خود گرداند
  با خروسخانم خروس فریفته و مسحور ببر می شود و نمی داند چه کار کند.
  با سگممکن است رابطه خوبی باشد. آنها اهداف مشترکی دارند و در یک جبهه می جنگند، اما ممکن است در این میان عشق را فراموش کنند
  با خوکخوک، ببر را درک می کند و به او احترام می گذارد. خطر نابودی خوک را تهدید می کند، اما او، آن قدر رشد کرده است که بتواند از خود مواظبت کند

  رابطه های دوستانه متولدین سال ببر

  با موشحرفش را هم نزنید! ببر ایده آلیست و موش گرایشاتی کاملاً مادی دارد
  با گاوخدا نکند! بهتر است چشمشان به یک دیگر نیفتد، چون هر دو دچار سوء هاضمه می شوند!
  با ببرشاید بتوانند به هم در مسابقات اتومبیل رانی شرکت کنند، دور دنیا سفر کنند و انقلاب جدیدی را شروع کنند، اما هرگز نمی توانند با هم در یک خانه زندگی کنند!
  با خرگوشآنها یک دیگر را خوب می فهمند، اما گربه ببر را جدی نمی گیرد و باعث رنجش او می شود
  با اژدهابله، آنان یک دیگر را می ستایند و در مجموع، به درد هم می خورند
  با مارنه، این رابطه شبیه گفت و گوی کر و لال ها خواهد بود.
  با اسبآنها تمام شب به بحث و جدل می پردازند، اما به واقع، شیفته یکدیگرند
  با بزقضاوت در رابطه این دو مشکل است. هر چه از ذهن بز می گذرد، ببر آنها را به مرحله عمل در می آورد.
  با میمونجذابیت و فریبندگی میمون ببر را به خود جلب می کند، هر چند به نفع هر دوی آنهاست که این دوستی عمیق نشود.
  با خروسهیچ گاه سعی نمی کنند با یک دیگر آشنا شوند چرا که فکر خوشایندی نیست
  با سگدوستی محکم تر از این غیر ممکن است.
  با خوکبله، به خوبی با هم سازش می کنند، اما خوک باید محتاط باشد.
  همچنین بخوانید:  فال و طالع بینی تمامی متولدین سال ۱۳۹۸

  رابطه شغلی متولدین سال ببر

  با موشموش اگر چه منفعت طلب است، ولی خوشبختانه راستگو و باوفاست،‌در غیر این صورت، ببر میدان را خالی می کرد!
  با گاوشراکتی مصیبت بار است و گاو سعی خواهد کرد تا ببر را کنار بگذارد
  با ببرتوصیه نمی شود، اگر این دو در کنار هم باشند، موقعیت شان به خطر خواهد افتاد، پس بهتر است از هم دوری کنند
  با خرگوشامکان پذیر است. گربه می تواند برای ببر مفید واقع شود. این دو کامل کننده یکدیگرند، چرا که ببر جسور و بی باک و گربه محتاط است
  با اژدهاشراکتی با ارزش بین دو موجود جاه طلب است. اژدها به جای هر دو خواهد درخشید
  با ماربله، این دو هرگز به توافق نخواهند رسید
  با اسببله، ارتباط میان این دو بسیار بغرنج و مخاطره آمیز اما مفید است.
  با بزببر هنگام قضاوت درباره بز کاملا منصف و شکیباست، اما بز هنگامی که رو در روی ببر قرار می گیرد خویشتن داری خود را از دست داده، خشمگین می شود
  با میمونببر باید مراقب حیله گری های میمون باشد و میمون نیز باید از قدرت ببر پرهیز کند
  با خروسهرگز و هرگز امکان پذیر نیست! خروس کجا، ببر کجا! خروس خیلی زود ببر را خسته خواهد کرد.
  با سگاین دو می توانند هر کاری را با هم انجام دهند، به جز همکاری شغلی
  با خوکسخاوت ببر بسیار زیاد است و توجه ندارد که برای خوک خطری بزرگ و همیشگی به شمار می آید.

  رابطه والدین سال ببر و فرزندان متولد سال

  موشببر نمی تواند نسبت به کارهای موش بی تفاوت باشد.
  گاوبهتر است ببر فکر چاره کند با از دست گاو – که درصدد نابودی اوست – خلاص شود، در غیر این صورت ببر صدمه خواهد دید
  ببردو ببر نمی توانند با هم زیر یک سقف زندگی کنند. بهتر است پدر یا مادر ببر در سال ببر از بارداری جلوگیری کنند
  خرگوشبچه گربه به ظاهر مطیع، ولی در واقع شیطان و شرور است
  اژدهاارتباط خوبی است و باعث آشکار شدن مثبت ترین جنبه های وجود بچه می شود
  مارمار می کوشد تا با ببر به تفاهم کامل برسد، اما موفق نمی شود. بین مار و ببر سو ء تفاهم کامل وجود دارد.
  اسببین این دو موجود قوی درگیری هایی ایجاد می شود، ولی عشق فراوان و احترام متقابل نیز وجود دارد.
  بزبز – که اغلب تنبیه می شود – نمی تواند در چنین محیط خشک و منضبطی رشد و استعداد هایش را شکوفا کند
  میمونمیمون اغلب ببر را مسخره می کند، اما باید مراقب باشد که بیش از حد شوخی نکند!
  خروسجوجه کوچک از عهده ببر بر نمی آید، اما ببر دمار از روزگار خروس جوان در می آورد
  سگارتباطی بی نظیر و آرامش بخش است. این هماهنگی و تفاهم کامل تا هنگام بروز وقایع ناگوار، ناکامی ها، و حتی تا لحظه مرگ پایدار خواهد ماند.
  خوکحتی اگر ببر لجوج و خود رای باشد، خوک با سخاوت و بزرگواری، او را خواهد بخشید

   

  کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم. همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  15 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  رهگذر
  ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت: ۲۰:۰۸

  فیدل کاسترو و ژوزف استالین هم سال ببر بود ولی نزدید حتا بازیکن فوتبال امباپه و اشرف حکیمی و الیویه ژیرو هم سال ببرن

  حسین
  ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت: ۲۳:۰۸

  من سال موش هستم ولی با ببر سازش میکنم، من فهمیدم هر کسی می‌تواند شخصیت خود را به طور حرکتی، فکری و اخلاقی عوض کند، من الان حس جاه طلبی، نترس و محکمی میکنم، رقیبم در دعوا سال خوک بود ولی من در آخر با یک ضربه به صورتش، اون رو شکست دادم. الان برام خنده دار هست که شخصیتم سال موش باشد.

  آیلین
  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت: ۱۸:۱۲

  من سال ببر شوهرم سال موش از هم بعد از ۲۰ سال جدا شدیم خیلی دقت کنید

  مهاجر
  پاسخ به  آیلین
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت: ۰۰:۲۰

  منم با زنم همینطور شدم

  حسینی
  ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت: ۰۸:۵۷

  اصلا هم غلط نیستند ما یک خانواده پرفامیل هستیم هر چه نوشته را با اشخاص فامیل و خودم می سنجم درستند در ازدواج، در کار، در دوستی کاملا درستن
  این طالع بینی در مورد خودم و هر زن و شوهر فامیل که در جریان زندگی‌شان هستم کاملا درسته
  باید هم درست باشن چون کشور چین با اون همه عظمت، طالع بینی اش همه درسته

  سوران
  ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت: ۱۱:۴۵

  خیلی نمیشود به این تفسیرها در زندگی اعتماد کرد چون خصوصیات اخلاقی و شخصیتی افراد به پارامترهای زیادی وابسته است چه بسا که زیر وجود یک علامت خوب، اشخاصی با خصوصیت بسیار منفی شخصیتی باشند و یا برعکس، اگر در انتخاب همسر فقط به علامت تولد دقت شود، متاسفانه در طول زندگی مشکلات زیادی گریبانگیر زوج خواهد شد که بایستی در ابتدای تصمیم ازدواج مورد دقت فراوان قرار میگرفت… امید که هر کس زوج الهی خود را پیدا کند و در کنارش خوشحال باشد.

  فریدون
  ۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت: ۱۹:۱۰

  حتما رعایت کنید مخصوصا تو ازدواج. من ببر هستم و همسرم مار بود. طلاق گرفتیم اصلا سازش نداشتیم. خانمی رو میشناسم سال سگ هستن و شوهرشون مار. دارن جدا میشن و طلاق میگیرن. حالا من ببر و اون خانم سگ خیلی حرف همو میفهمیم. این طالع ها خیلی درستن حتما ملاک قرار دهید

  زهرا
  پاسخ به  فریدون
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت: ۱۰:۳۰

  والا من مارم همسرم اسب داریم از هم جدا میشیم.. گر چه گفتن که انقدر عاقل باشم تحملش میکنم… والا دیگه نتونستم تحملش کنم…

  كاوه
  پاسخ به  فریدون
  ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت: ۰۱:۵۱

  در ارتباط سگ با ببر هیچکس به جز خودشون نمیتونه درکی از این حجم تفاهم و هماهنگی داشته باشه، به نظرم کامل ترین و زیباترین ارتباط در بین تمام نماد ها سگ و ببر هستن (البته اینو تو همین مطلبم نوشته که دوستی محکم تر و پایدارتر از سگ و ببر ممکن نیست)
  تو تاریک ترین لحظات زندگی مثل نور تو زندگیه هم میدرخشن

  امیرحسین
  ۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت: ۱۳:۴۴

  من فکر نمی کنم سال های حیوانی مبنای علمی داشته باشند البته فکر می کنم قابلیت توجیه دارند.
  من فقط برای سرگرمی می خونمش.

  ناشناس
  ۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت: ۱۳:۲۴

  نمیدانم سال ببر از کجا آمد
  همیشه سال پلنگ بود

  مهلا
  ۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت: ۱۵:۳۸

  نظر من عالیهههههههههههههههه بازم از این سال ها بزارید🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔؟؟؟؟؟؟؟؟

  ناشناس
  ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت: ۱۴:۰۷

  دمتون گرم. باحاله. سال نو مبارک به امید درخشش بیشتر. ممنون که هستین.

  روشن
  تاریک