فال و طالع بینی سال ۲۰۲۱

طالع بینی ۷ دیدگاه
 • فال و طالع بینی سال ۲۰۲۱

  به سال ۲۰۲۱ خوش آمدید. چه روزگار پرنوسانی را در سال ۲۰۲۰ پشت سر گذاشتیم و همزمان با یک اتفاق بسیار بزرگ، “مقارنه زحل و مشتری”، این سال را ترک کرده و وارد یک سال پر از بصیرت معنوی می شویم. از همان ابتدا که زحل و مشتری برای همیشه وارد برج دلو شده اند، تنالیته غیرقابل کنترل و آشفته ایجاد می شود که برای ما عصر جدیدی را به ارمغان می آورد.

  ممکن است احساس کنید که گاهی اوقات جایی برای پنهان شدن وجود ندارد و دلیل آن می تواند تاثیر قدرت اعداد در مقابل نیاز شخصی فرد به امنیت باشد. در واقع طبق شواهد، یک میدان مغناطیسی قدرتمند بین دانایی و ادراک برج دلو و سرگردانی ارادی در برج ثور ایجاد شده و می تواند موجب بروز لحظات حساس و پر تنشی شود و تغییرات چشم گیر و مهیجی را رقم بزند. تأثیر این اتفاق به طور خاص در تاریخ های ۱۷ فوریه، ۱۴ ژوئن و ۲۴ دسامبر قابل مشاهده بوده اما با این حال، این انرژی تمام رویدادهای سال جدید را تحت تاثیر قرار می دهد.

  نزاع های داخلی و درگیری هایی در جامعه می تواند ایجاد شود. بین منیت یا عزت نفس خود شخص و این ایده که اوضاع چگونه تغییر می یابد، کشمکشی وجود خواهد داشت. هدف زحل ساختن و رشد کردن است، اما در این حالت، بر اساس کارت تاروت برج باید تا حدی استعدادهایی نیز وجود داشته باشد. ساختارهایی که دیگر در خدمت مردم نیستند، در نهایت از بین خواهند رفت. به خاطر این انتقالات (گذر ستاره یا سیاره از مقابل ستاره یا سیاره دیگر)، از بسیاری جهات امکان آشوب های مدنی وجود دارد، زیرا اورانوس یک رادیکال اساسی بوده و باعث هرج و مرج و اقدامات ناگهانی می شود. در بسیاری از موارد، آماده وقوع اتفاقات برنامه ریزی نشده ای مانند دریافت یک وام یا پولی که مدت زیادی منتظرش بودید، باشید. این امر همچنین می تواند برای رهبران ذیصلاح جامعه پیام مهمی ارائه کرده یا سود خوبی به ارمغان بیاورد. در هر صورت، هر زمان که اورانوس و زحل در کیهان به هم متصل شوند، یک تغییر اساسی در آسمان و زندگی ما ایجاد می شود.

  همچنین، در این سال، عطارد سه دوره بازگشتی (سه چرخه حرکت معکوس) خواهد داشت که همگی دارای نشانه های هوایی (عنصر باد) بسیار قوی هستند و از طریق گره قمری شمالی سرنوشت و شوخ طبعی آگاهانه برج جوزا برای ما آشکار خواهند شد. به طور کلی، این اتفاق در بازه های زمانی رخ می دهد که ارتباطات، فناوری، داده ها، نامه ها و حمل و نقل جمعی به طریقی می توانند کند شوند. در زمان حرکت معکوس عطارد، توجه و بررسی کسانی ملاقات می کنید یا با شما تماس می گیرند بسیار مهم است، زیرا این اتفاق اغلب باعث بروز مشکلاتی می شود که برای حل آن ها، به دقت و مراقبت بیشتری نیاز خواهد بود.

  اولین چرخه بازگشتی عطارد، در ۱۵ ژانویه، در نشانه های برج دلو، وارد سایه شده و در آن مستقر می شود، در ۳۰ ژانویه حرکت معکوس خود را آغاز کرده و تا ۲۰ فوریه که در مکان درستی قرار گیرد، به حرکت خود ادامه می دهد، سپس این سایه در ۱۳ مارچ، کاملا پاک خواهد شد. این اتفاق می تواند باعث بروز ویژگی های نوآورانه در فرد شده و منجر به پیشرفت های خلاقانه و سود بسیار شود.

  سایه حمل و نقل دوم از ۱۴ مه آغاز و در ۲۹ مه در جایگاه معکوس مستقر می شود. این سیاره فریبکار، تا ۲۲ ژوئن که در مکان درستش قرار بگیرد، در منطقه ارزیابی باقی مانده و سرانجام در ۱۷ ژوئیه از سایه خارج می گردد.

  آخرین چرخه بازگشتی سریع این سیاره در برج میزان رخ می دهد، بدین صورت که در ۶ سپتامبر وارد منطقه سایه می شود، در ۲۶ سپتامبر مستقر شده و در ۱۸ اکتبر انتقال مستقیم صورت می گیرد، در نهایت در ۲ نوامبر سایه را ترک می کند. این اتفاق بیشتر یک چرخه مبتنی بر روابط است که تحت تاثیر سیاره عشق، یعنی زهره (ونوس) خواهد بود. در طی این چرخه، نکاتی در زمینه ارتباطات عاشقانه وجود داشته و اطلاعاتی بر ملا خواهد شد.

  امواج قمری همچنان منعکس کننده وجود گره شمالی در جوزا و آزاد سازی گره های جنوبی در قوس (کمان دار) آتشین هستند. اولین فعالیت ماه گرفتگی با ماه گرفتگی کامل در نشانه قنطورس آغاز می شود که می تواند حد و مرزهای شما را تا حدی محک بزند. این چرخه از بسیاری جهات گذشته را منعکس می کند که برای عبور از آن، بهتر است موارد خاصی از زندگی خود را دوباره بررسی کنید. همچنین، این امر می تواند بر سفر تأثیر بگذارد و ذهن شما را نسبت به موضوعات باطنی و محرمانه بیشتری آگاه کند.

  در ۱۰ ژوئن، یک خورشید گرفتگی چنبری در ماه جوزا می تواند مانند یک هوا تازه، به روابط زناشویی و شراکتی شفافیت و حال بهتری بخشیده و دید جدیدی نسبت به زندگی ارائه دهد. در طول سال، موضوع اساسی دوگانگی و توانایی تعادل بخشیدن به چشم اندازهای اصلی از طریق قدرت تشخیص و مرتب سازی جزئیات است. امکان نتیجه گیری نهایی به خصوص در هنگام حل اختلافات وجود دارد. به هر حال، به طور کلی، افراد توانایی زیادی نیز برای برقراری ارتباط، از طریق مکالمات فوق العاده عاقلانه و صادقانه، خواهند داشت.

  در ۱۹ نوامبر، به دلیل یک ماه گرفتگی جزئی که تحت تاثیر نشانه های قدرتمند برج ثور رخ می دهد، جهان با انرژی زمینی (انرژی زمینی ناشی از خسوف یا کسوف) بیشتری مواجه خواهد شد. برخی از افراد، به ویژه کسانی که نیاز شدیدی به برنامه ریزی قبلی دارند یا دارای نشانه عنصر خاک (earth signs) هستند، از داشتن این انرژی در اطراف خود احساس خوشحالی می کنند. در واقع، این انرژی ماه است که شما را برای استفاده از تأثیرات مثبت سرمایه گذاری های طولانی مدت، عشق و امور مالی در آینده، به ویژه در ماه آوریل، مه و ماه های بعدی ۲۰۲۲ آماده می کند.

  امسال، خورشید گرفتگی کامل و زیبایی که در ۴ دسامبر، در صورت فلکی قوس رخ می دهد، از طریق آگاهی، آموزش مداوم و گسترش معنوی در نهمین برج منطقه البروج، باعث برانگیختگی احساسات و شور نشاط زیادی خواهد شد. در مجموع، اتفاقات امسال ما را به فکر وا می دارد و با توضیح و توجه به نشانه ها و نمودارهای نجومی، به ما فرمان می دهد تا به سوی موفقیت حرکت کنیم.

  برای مشاهده فال و طالع بینی ماه تولد خود بر روی ماه تولد خود کلیک کنید:

  متولدین فروردین | متولدین اردیبهشت | متولدین خرداد | متولدین تیر | متولدین مرداد | متولدین شهریور | متولدین مهر | متولدین آبان | متولدین آذر | متولدین دی | متولدین بهمن | متولدین اسفند
  طالع بینی متولدین فروردین

  طالع بینی متولدین فروردین (برج حمل)

  فال شخصی

  این روزها، موارد زیادی وجود دارد که باید از طریق برج حمل، از آن ها آگاه شویم. سال ۲۰۲۰ جنبه های معقول و حمایت گرانه وجود شما را به نمایش گذاشت و شما را وادار کرد تا درون تان را بررسی کرده و متوجه شوید که چه چیزهایی برای تان قابل تحمل یا غیر قابل تحمل است.

  وقتی که شما با کنجکاوی ذاتی و طبیعی خود به سال ۲۰۲۱ می رسید، یک بررسی ساده نشان می دهد که تمایل دارید موضوع را به کدام طرف هدایت کنید. این نکته بدان معنی است که شما باید در طول سال، به توانایی هایتان در برخی زمینه های مختلف توجه کرده و آن ها را به یاد بیاورید.

  تاثیر زحل بر برج دلو در فاصله تسدیس، نشانه های مثبت تان را افزایش داده و برای انجام فعالیت های کاری به شما اعتماد به نفس بیشتری می دهد. این انرژی حتی می تواند به رفع مشکلات روابط تان کمک کرده و روش های جدید و اصول متفاوت رهبری را به شما بیاموزد. این اتفاق حتی برای زمانی که یک مربع بین زحل در نشانه حامل آب و اورانوس در نشانه همسایگی شما در برج ثور، که در تاریخ های ۱۷ فوریه، ۱۴ ژوئن و ۲۴ دسامبر شکل می گیرد، نیز صدق می کند. در این ماه ها، با آگاهی از خوبی ها و خیر های بزرگ، بر ارزش شخصی نیز تاکید زیادی می شود.

  ممکن است زمان هایی که سخت مشغول تلاش هستید و با دنبال کردن جهت خود قدرتمند تر می شوید، گاهی نیز احساس تشویش کنید. اگر فقط به نتایج مثبت توجه کنید، کسی را کنار نخواهید گذاشت. در حقیقت، شما به دنبال یک مسیر کمتر شناخته شده برای هدایت یک جامعه می گردید. امسال، ماه گرفتگی های خاصی بین برج قوس و جوزا به وجود می آید که یادگیری و رشد معنوی تان را افزایش داده و شما را ملزم می کند که احساسات تان را بیان کنید.

  در سال ۲۰۲۱، به خصوص در زمان خسوف یا کسوف برج قوس، یعنی ماه گرفتگی کامل ۲۶ مه و خورشید گرفتگی کامل ۴ دسامبر، ممکن است به دفعات، الهاماتی را قبل از وقوع یک کار تجربه کرده و یا حس بصیرت بیشتری داشته باشید.

  فال احساسی زوج های عاشق

  نشانه شما، به خصوص در هفته اول سال ۲۰۲۱ که مریخ همچنان تا ۶ ژانویه روی نشانه های برج حمل تاثیر داشته و آن ها را بر انگیخته می کند، به دنبال روابطی است که استقلال فوق العاده ای به شما می دهند. شما ممکن است وارد یک رابطه عاشقانه غیر متعارف یا حداقل صمیمانه شوید. کسانی که در روابط طولانی مدتی بوده اند ممکن است از جنبه های خاصی به دنبال کمی آزادی بیشتر باشند، مثلا به دنبال فرصت یا سرگرمی های جدیدی بروند که آنان را با دوستان بیشتری آشنا می کند که از نظر فکری با آن ها همسوترند.

  حضور زحل در برج دلو می تواند داستان های بسیار جالبی ایجاد کند و روحیه تان را بهبود ببخشد. این  اتفاق می تواند احساس سبک بالی  برای تان به ارمغان بیاورد که برای شما نیرو آور است. این تاثیرات حتی ممکن است باعث روابط باز یا چند همسری شود. دیگر شرکای احساسی برج حمل ممکن است گاهی از کوره در بروند، ولی ناگهان قوچ سرگردان این برج می تواند آن ها در یک رابطه کاملا شاد و متعهدانه قرار دهد.

  آتش عشق بین شما و شریک احساسی تان، تا ماه گرفتگی کامل ۲۶ مه در برج قوس، می تواند شعله ور تر شده و رابطه تان را یک مرحله جدی تر کند. خورشید گرفتگی حلقوی در ۱۰ ژوئن کمی شادی به زندگی شما اضافه کرده و برای کسانی که به دنبال تشکیل خانواده هستند، فرصت مناسبی ایجاد خواهد کرد. این انرژی همچنین از طریق ماه گرفتگی جزیی ۱۹ نوامبر در برج ثور خاکی نیز منعکس شده و خط مشی جدیدی در قلمرو ازدواج و تعهد شما ایجاد می کند. خورشیدگرفتگی کامل برج قوس در ۴ دسامبر، باعث بروز الهاماتی در فرد شده و می تواند یک چرخه خلاقانه برای زوج هایی پدید آورد که معتقدند واقعا عاشق هستند و مورد ستایش معشوق خود قرار می گیرند.

  فال احساسی مجرد ها

  برای آن دسته از افراد متولد برج حمل، که منتظر آمدن عشق واقعی در زندگی شان هستند، امسال می تواند سال مناسبی برایشان باشد. وقتی صحبت از روابط عاشقانه طولانی مدت می شود، شما بسیار سخت گیر می شوید. البته این نکته درباره کسانی که صرفا به دنبال لذت های آنی هستند، صدق نمی کند. از آن جایی که تا ۶ ژانویه مریخ نشانه شما را ترک نمی کند، این امکان وجود دارد که در اوایل سال جدید میلادی فردی را ملاقات کنید.

  در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ با مسائل مهمی در زمینه عدم ثبات و بی برنامگی در عشق مواجه می شوید که در زندگی شخصی تان مشکلاتی ایجاد خواهد کرد. شما بسیار دوست داشتنی هستید و بدون شک، باید برخی از تصورات گذشته تان را کنار بگذارید. به خصوص که زحل در برج دلو و اورانوس در برج ثور روابط روشنی را در زندگی شما ایجاد می کنند. شکستن ترس هایتان شما را رو به جلو سوق می دهد و می توانید با افراد جدیدی آشنا شده و منتظر رقم خوردن اتفاقات طبیعی در زندگی تان باشید.

  شما در ماه فوریه، مه، ژوئن و حتی نوامبر مورد آزمایش قرار خواهید گرفت. زمانی که گره شمالی سرنوشت از خانه سوم ارتباطات شخصی شما جا به جا می شود، می توانید بیشتر درباره عشق با مردم صحبت کنید. حتی ممکن است کسانی را ملاقات کنید که بسیار روشن فکر و خردمند هستند و شما تا قبل از آن، حتی فکرش را هم نمی کردید. این اتفاق به خصوص برای افراد متولد برج حمل که احساس سرگردانی داشته و کارشان را نسبت به هر رابطه عاشقانه ای ارجح تر می دانستند، رخ خواهد داد. در سال ۲۰۲۱، آماده عاشق شدن باشید!

  روابط مالی و کاری

  انرژی های معنوی غیر قابل انکار امسال می توانند باعث شوند شما بر نفس تان مسلط شوید. از نظر مالی، انتظار همکاری های خوبی را داشته باشید که می تواند برای شما بسیار مفید باشد. حضور مشتری در برج دلو، میزان هماهنگی شما با این موهبت های الهی را افزایش می دهد. شما احساس نشاط بیشتری کرده و می توانید کارهایتان را با افراد مناسبی به اشتراک بگذارید. بسیاری از این اشخاص با هدف شما همسو هستند، زیرا انتقال زحل در برج دلو همچنان به شما انگیزه بخشیده و در نهایت به یک موفقیت عمیق منجر می شود.

  اواخر ماه ژوئن تا اواسط ماه اکتبر، گردش معکوس پلوتون در برج جدی می تواند شما را به تصمیمات گذشته تان برگردانده و لازم باشد به نوعی برنامه های پس انداز بلند مدت خود را اصلاح یا روش دیگری برایشان انتخاب کنید. به نوعی، یک تحول و انتقال در منطقه خانه دهم شما اتفاق می افتد.

  هنوز درباره قدرت و توانایی های شخصی شما مواردی وجود دارد که به آن ها توجهی نشده است. احتمال دارد در محل کارتان احساس راحتی نداشته یا آماده ترفیع مقام و اخد جایگاه بالاتر را نباشید. این اتفاق ممکن است این طور به نظر برسد که شما تمایلی برای پیشرفت و پیشتازی ندارید و اگر مراقب نباشید سبب شود تا جایگاه تان را از دست بدهید. صداقت درباره دستاوردها و میل به پیش رفت، به خصوص اگر از روی اصالت باشد، هرگز چیز بدی نیست.

  فقط به یاد داشته باشید با وجود این که در ابتدا کمی احساس تردید می کنید، مسئولیت پذیری نسبت به انجام کارها در نشانه شما کاملا وجود دارد. از آن جا که ماه های مه، ژوئن ، نوامبر و دسامبر همه تحت تأثیر خسوف یا کسوف قرار دارند که شما را به اهداف و اراده عالی برتر متصل می کند، از خود بخواهید که شجاع تر از همیشه باشید. امسال، هیجان شدیدی در شما وجود دارد که مدت هاست نظیر آن را احساس نکرده اید. آماده باشید و آزادانه عقاید خود را بیان کنید!
  طالع بینی متولدین اردیبهشت

  طالع بینی متولدین اردیبهشت (برج ثور)

  فال شخصی

  متولدین برج ثور، به یک سال کاملا جدید و خاص خوش آمدید! شما هنوز نمی دانید سال خود را چگونه و از کجا شروع کنید. شما هنوز هم در حال کسب تجربه از پیامدهای ناشی از بی نظمی و هرج و مرج سیارات هستید که در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ شما را تحت تاثیر قرار داده و امسال شدیدتر احساس می شود.

  اورانوس تحت هیچ شرایطی، قید و بند را دوست ندارد و وقتی زحل سال جدید را در برج دلو آغاز می کند، ممکن است احساس کنید در دوراهی قرار گرفته اید (کمی احساس سردرگمی و دوگانگی داشته باشید). در واقع این انرژی را در تمام طول سال احساس خواهید کرد. شما رو به جلو حرکت می کنید و گاهی در مسیر خود می ایستید تا تاثیر این تغییرات را ببینید. ممکن است گاهی بعضی موارد، شما را عصبانی کند. این سال به بلوغ و صبر زیادی از طرف شما نیاز دارد. بله! امسال می تواند برای تان خساراتی را به همراه داشته باشد، ولی نه به خاطر تنبلی و بی توجهی شما، بلکه به خاطر درگیری زحل در برج دلو با اورانوس که نشانه های شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

  چرخه های قمری سال در مناطق شخصی پذیرش و رشد معنوی شما بسیار حیرت انگیز است. ماه گرفتگی کامل ۲۶ مه در برج قوس، تمام قسمت هایی از زندگی که بهشان توجهی نداشته و یا می خواستید از بقیه پنهان کنید را روشن می کند. بهتر است بدانید خسوف یا کسوف انرژی زیادی آزاد می کند و سبب می شود با خودتان روراست بوده و زخم هایتان را التیام ببخشید. خورشیدگرفتگی ۱۰ ژوئن در برج جوزا و همچنین ماه گرفتگی جزئی ۱۹ نوامبر در نشانه گاو نر، می توانند نظم بیشتری در زندگی مالی شما ایجاد کنند. خوشبختانه، در خورشید گرفتگی کامل ۴ دسامبر، بعد از دیدن کارمای برخی از اتفاقات، احساس سبکی و آرامش خواهید داشت.

  فال احساسی زوج های عاشق

  درباره نشانه های صمیمانه در روابط عاشقانه، چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد. تغییرات و چالش های زندگی در سال ۲۰۲۰ شما را به شدت آزمایش کرده و قدرت روابط عاشقانه را به شما نشان داد. این نکته بدین معناست که برخی روابط در طول زمان دوام نیاورده اما برخی دیگر، نسبت به گذشته قوی تر شده اند. ماهیت برج ثور در برخی زمینه ها تغییر کرده و توصیه می شود خواسته های خود را رها کنیم تا تحقق یابند. با تشکیل برخی مربع ها، به ویژه ایجاد مربع با حضور زحل در برج دلو و اورانوس در نشانه های شما، این احتمال وجود دارد زوج ها با مشکلاتی در زمینه کاری و روابط عاشقانه مواجه شوند.

  ممکن است امسال، برای رسیدن به خواسته های شخصی، مجبور باشید تا پاسی از شب بیدار مانده و کار کنید. در ماه های فوریه، مه، ژوئن و دسامبر باید وقت زیادی را به روابط تان اختصاص دهید. زوج هایی که تاریخ های خاصی برایشان مهم بوده و روزهای ویژه ای را برای با هم بودن در اولویت قرار می دهند، این کار را راحت تر انجام خواهند داد.

  در زمینه تنظیم خانواده احتمال غافلگیری برای شما وجود دارد، بنابراین اگر به دنبال داشتن فرزند جدید نیستید، حتما مراقب روابط تان باشید. به خاطر انرژی اورانوسی گسترده و متنوعی که در بیشتر سال در اطراف نمودار شما وجود دارد، ممکن است اتفاقات ناگهانی مانند ازدواج اجباری، تسویه حساب های مالی یا حتی تولد فرزند جدید برایتان رخ دهد. همچنین، این انرژی می تواند با امواج آگاهانه و روشن ناشی خورشید گرفتگی ها امسال ترکیب می شود. زوج های برج  ثور، ممکن است بی درنگ و عجولانه برای کسی قدمی بردارید. اما باید مراقب باشید، بیشتر فکر کنید و در کنار کسی که دوستش دارید بمانید.

  فال احساسی مجرد ها

  متولدین برج ثور که به دنبال یافتن عشقی تازه هستند، ممکن است آن را در عجیب ترین مکان ها پیدا یا ملاقات کنند. از طرف دیگر، برخی ممکن است درگیر روابط عاشقانه متعددی شوند. امسال فرصت زیادی دارید تا بتوانید خود واقعی تان باشید، زیرا در سال ۲۰۲۱، با اتفاقات شگفت انگیزی رو به رو خواهید شد. از آن جایی که مشتری و اورانوس در ماه های ژانویه و فوریه باعث ایجاد اصطکاک (اختلاف نظر یا حساسیت) در چارت شما می شوند، ممکن است به شخصی بسیار اجتماعی در زمینه دوست یابی تبدیل شوید و باید تصمیم بگیرید که آیا آماده ورود به یک رابطه عاشقانه هستید یا خیر. در زمان خسوف یا کسوف اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن، ماه تولد تان می تواند کسی را سر راه شما قرار دهد که واقعا دل تان را ببرد (شما را عاشق کند) و باعث شود کمی سردرگم شوید. همچنین، احتمال دارد در برخی مواقع، به خصوص در اوایل سال، تمایلی به داشتن روابط متعهدانه نداشته باشید.

  کشف آنچه دوست دارید و تمرکز بر روی روابط دوستانه می تواند روح تان را جلا ببخشد. حتی اگر به دنبال نیمه گم شده تان هستید نیز این روز ها راه کار های زیادی برایش ارائه می شود. بنابراین نگران نباشید! امسال اتفاقات عاشقانه زیادی برایتان رخ خواهد داد. ماه گرفتگی جزئی ۱۹ دسامبر در نشانه شما باعث می شود دگرگونی های قدرتمندی که به هنگام ورود به سال ۲۰۲۲ رخ می دهد را بهتر درک کنید.این اتفاق می تواند همان بیداری معنوی باشد که قلب شما به آن احتیاج دارد. گذشته از این، امسال، همزمان شدن حرکت معکوس ونوس در نشانه هایی زمینی جفت شما در برج جدی که از ۱۹ دسامبر شروع می شود، سبب می گردد با کارماهای متفاوتی در روابط عاشقانه مواجه شوید.

  روابط مالی و کاری

  در بسیاری از موارد، شما یکی از خوش شانس ترین نشانه های منطقه البروج امسال هستید. حتی اگر یک میدان رقابتی بین زحل در برج دلو و اورانوس در نشانه حاکم شما ایجاد شود، امسال می تواند همان تغییری را در شما ایجاد کند که برای شروع یک زندگی جدید به آن نیاز دارید. علی الخصوص، در ماه های فوریه، مه و دسامبر، به واسطه تعاملات و ارتباطات شخصی تان، راهکارهایی به شما ارائه خواهد شد.

  اگر از شغل های قبلی تان کاملاً خسته شده اید، اکنون زمان بسیار خوبی است که ذهن تان را آماده کارهای جدید کنید. شما می توانید در مسیر کاملاً متفاوتی قرار بگیرید که شاید هرگز قبلا به ذهن تان خطور نکرده باشد، که این اتفاق به دلیل حضور اورانوس در نشانه شما رخ می دهد. شما بسیار هیجان زده هستید و این حالت، نشان دهنده اشتیاق و احساس قدرتمند روح تان است. همچنین، این حالت می تواند به این معنی باشد که شما احساس می کنید باید به سوی اتفاقات ناشناخته بروید و بیشتر از قبل، در زندگی تان ریسک کنید.

  باید در طول سال نسبت به امور مالی تان هوشیار باشید. بهتر است مراقب هزینه هایتان بوده و برای پس انداز های طولانی مدت، راهکار مناسبی برگزینید. ممکن است به دلیل نفوذ اورانوس، بیشتر از قبل خرید های غیر ضروری( به خصوص خرید های آن لاین) داشته باشید. بنابراین، اگر این اتفاق برایتان ناخوشایند است، توصیه می کنیم الگوهای شخصی تان را بهتر بشناسید. به خصوص این که احتمال دارد یک ماه شرایط مالی کاملا مساعدی داشته باشید، ولی در ماه دیگر، دچار مشکل شوید.

  همچنین بخوانید:  طالع بینی تاروت حیوان درون

  به طور کلی، این چرخه در سال آینده، تا ماه دسامبر ادامه داشته و شما باید توانایی هایتان در زمینه پس انداز و سرمایه گذاری مناسب را ارتقا بدهید.

  طالع بینی متولدین خرداد

  طالع بینی متولدین خرداد (برج جوزا)

  فال شخصی

  مطمئنا صحبت های بسیاری برای برج جوزا در سال جاری وجود دارد. سال ۲۰۲۱، سال برانگیخته شدن خلاقیت های شماست. شما بیشتر از قبل با خودتان هماهنگ هستید و در این مسیر می توانید دوستان خارق العاده و جدیدی پیدا کنید. در واقع وقتی اوضاع کمی سخت می شود، شما بهترین کسی هستید که خیلی راحت و سریع با شرایط سازگار شده و می تواند نکات مثبت و جالب موضوع را ببیند.

  از آن جایی که سال جدید با تقابل بین مشتری در برج دلو و اورانوس در برج ثور آغاز می شود، موج مفیدی از فراوانی را حتی از طریق انرژی های کوچک، در مسیر زندگی تان دریافت خواهید کرد. همچنین، در اواسط ماه فوریه، مه و اواخر دسامبر، با عبور زحل از برج دلو، هم زمان با اورانوس در برج ثور، امواج نا منظمی در جهان تولید می شود.

  این اتفاق ممکن است برای افراد کمی طاقت فرسا باشد، اما از آن جایی که زحل به خوبی به سمت نشانه باد( عناصر چهارگانه) متمایل می شود، بینش و لحظات با شکوه زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. این اتفاق زمانی رخ می دهد که شما خودتان را بسیار قدرتمند می بینید. منتظر اتفاقات غیر منتظره باشید و از هدایایی که دریافت می کنید لذت ببرید، زیرا لیاقت آن ها را دارید!

  یکی از قسمت های مهم معمای سال ۲۰۲۱ این است که دوره انتقال ماه تولدتان را کاملا بررسی کنید. ممکن است امسال، در چرخه های بازگشتی عطارد، که همه در نشانه های باد اتفاق می افتد، کمی گیر کنید. یکی از مهم ترین اتفاقات برای شما، در ۲۹ مه و بعد از ماه گرفتگی کامل، در نشانه مخالف برج قوس، رخ خواهد داد. این حال و هوا سبب می شود در مورد بسیاری از قسمت های زندگی تان تجدید نظر کنید. اگر چه این اتفاق می تواند جنبه های مختلفی از زندگی شما را روشن کند، اما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن در تابستان وجود دارد. به خصوص به این دلیل که در ۱۰ ژوئن، یک خورشید گرفتگی حلقوی رخ داده و در همان زمان، تا ۲۲ ژوئن، عطارد یک چرخه معکوس بازگشتی را در نشانه شما طی خواهد کرد.

  فال احساسی زوج های عاشق

  متولدین برج جوزا که مدت هاست در رابطه قرار دارند، امسال می توانند به روابط شان عمق بیشتری ببخشند. در سال ۲۰۲۰ مشکلات متعددی در ارتباطات افراد ایجاد شد، اما امسال، یک سال بسیار مهم برای کسانی است که می خواهند با تشکیل خانواده، ازدواج یا نزدیک شدن به عزیزان شان، در روابط خود متعهدانه تر عمل کنند.

  ماه گرفتگی کامل ۲۶ مه در نشانه مخالف شما با برج قوس، از طریق هفتمین خانه منطقه البروج شما که مربوط به روابط عاشقانه است، اوقات خوش و الهام بخشی را برایتان رقم خواهد زد. این اتفاق بدین معناست که در این دوره کسی می خواهد با شما همراه شده و شما را متعادل کند (با شما همراه و هماهنگ شود). معشوق شما فردیست که تحت هر شرایطی در کنار شما می ماند. همزمان با این ماه گرفتگی، در رابطه بسیار عاشقانه ای قرار می گیرید که شما را بسیار هیجان زده می کند. این روحیه عاشقانه تا ماه ژوئن نیز ادامه پیدا می کند و همراه با کسوف حلقوی ۱۰ ژوئن، ذهن تان را آگاه تر کرده و فراوانی و شکوفایی برای شما به ارمغان می آورد.

  نماد دوقلو در نشانه شما، به طور خاصی نمایان گر جفت روحی (نیمه گمشده) تان است. آنچه شما با هم تجربه می کنید، هیچ کس واقعاً توانایی درکش را ندارد. این اتفاق، در طول سال، شما را در مسیری قرار می دهد که به طرف هدف نهایی خود حرکت کرده و به بهترین چیزها برسید. همچنین، سبب می شود شما تمایل بیشتری برای برقراری ارتباط با شریک عاطفی تان داشته باشید.

  هنگامی که سیاره شما، عطارد، از ۲۷ سپتامبر تا ۱۸ اکتبر، از طریق برج میزان حرکت معکوسش را آغاز می کند، شما در معرض یک امتحان بزرگ قرار خواهید گرفت. در این بازه زمانی ممکن است درگیر موضوع خاصی شده یا احساس کنید با شریک زندگی تان هم عقیده نیستید. در طی این مدت، برنامه ریزی دقیق و گفتگوهای صادقانه می تواند اختلافات را حل کند.

  امسال با یک خورشیدگرفتگی کامل در برج قوس به پایان می رسد و تمام آن چه را که زمانی تصور می شد که از دست رفته است، برایتان روشن خواهد شد. همچنین، حتی با وجود برخی اتفاقات ناراحت کننده، در تمام طول سال، رابطه عاشقانه خوبی با طرف مقابل تان خواهید داشت.

  فال احساسی مجرد ها

  امسال، باور و اعتماد به نشانه هایی که دریافت می کنید، مسئله بسیار مهمی می باشد، زیرا گره شمالی سرنوشت از نشانه های شخصی شما عبور می کند. بنابراین، شکرگذاری کردن، حتی زمانی که احساس تنهایی می کنید، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

  برای آن دسته از متولدین برج جوزا که به دنبال عشق هستند، امسال بهترین زمانی است که می توانند از قدرت برتر خداوند بهره مند شده و با کسی که به او علاقه دارند، ارتباط برقرار کنند. سلیقه شما تغییر کرده و این اتفاق، به احتمال زیاد به خاطر شکستی است که در سال ۲۰۲۰ تجربه کردید. اکنون، شما تجارب زیادی به دست آورده اید و نمی خواهید گذشته را دوباره تکرار کنید. چرخه های خسوف و کسوف امسال، هنگام یافتن و رسیدن به فرد محبوب تان، به شما کمک بسیاری کرده و برایتان خوب خواهد بود.

  چرخه ماه کامل در تاریخ ۲۶ مه می تواند شما را کاملا تغییر دهد. حتی اگر ترجیح می دهید مدت طولانی تری تنها و مجرد بمانید، این چرخه شما را وارد رابطه جدید خواهد کرد. این حالت، به خاطر تلاقی امواج مغناطیسی بوده که در همه جا رخ می دهد. در حقیقت، این انرژی ها ممکن است باعث ایجاد “عشق در یک نگاه” شود، بنابراین، اگر حتی در زندگی تان به دنبال عشق نیستید، از حضور ناگهانی آن در زندگی تان تعجب نکنید.

  این اتفاق، نشانه مخصوص شما را در ماه ژوئن، حتی از طریق چرخه بازگشتی عطارد، تحت تاثیر قرار می دهد. در ۱۰ ژوئن، خورشید گرفتگی در نشانه شما رخ می دهد که به زندگی تان نیرو بخشیده و شما را در برابر اتفاقات ناخوشایند مقاوم می کند. شما در تمام طول سال، به خصوص در ماه نوامبر و دسامبر، در معرض این علائم هستید، بنابراین بسیار هوشیار و آماده عمل باشید.

  روابط مالی و کاری

  امسال، تصمیم گیری های مهم بدان معناست که شما همیشه باید چندین قدم از دیگران جلوتر باشید. به خاطر عبور مشتری از برج دلو، به خصوص از ژانویه تا اواسط ماه مه و همچنین اواسط اکتبر تا اواخر دسامبر، شما در معرض ثروت و فراوانی بسیاری قرار خواهید گرفت. همچنین، احتمال دارد چندین کار مختلف را با هم انجام دهید. تغییر جهت زحل در برج شماره ۹ که مربوط به آموزش عالی تحصیلات است، بر عطش سیری ناپذیر شما برای کسب دانش تأکید می کند.

  برای بهره مندی از فرصت های مالی و آماده سازی معنوی خود، مسیرهای زیادی در جهان وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کرده و بسیار راضی باشید.

  کسانی که از یک خانواده حمایت یا در مشاغل جمعی فعالیت می کنند، ممکن است بیشتر از هر زمان دیگری به یک رهبر تبدیل شوند. گره شمالی سرنوشت که از نشانه خرد شما عبور می کند، فرصت های زیادی را برای شما به ارمغان می آورد که حتی نمی فهمید برای انجام آن ها کاملا آماده بودید.

  جهان امسال برنامه بزرگ و پویایی برای متولدین برج جوزا در نظر گرفته است. تمام کاری که باید انجام دهید این است که آماده و مایل به یادگیری باشید. ممکن است در برخی مواقع، ایده های بسیاری به فکرتان برسد و به سختی بتوانید با سرعت ذهن تان هماهنگ شوید. بنابراین بسیار محتاط باشید و به دلیل وجود انرژی نوآورانه اورانوسی که در اطراف خانه دوم انرژی خورشیدی مربوط به امور مالی شما قرار دارد، به تک تک کلماتی که همکارانتان می گویند با دقت گوش دهید.

  طالع بینی متولدین تیر

  طالع بینی متولدین تیر (برج سرطان)

  فال شخصی

  شما به یک دلیل مهم اینجا هستید و سال ۲۰۲۱ یکی از آن سال هایی است که باید نتیجه را بپذیرید. شما در طی سال ۲۰۲۰، بسیار تغییر کردید و اکنون واقعا در حال پیشرفت هستید. اما فراز و نشیب های بسیاری نیز برایتان وجود داشت که می توانست اندکی آسیب زننده تر از حالت عادی باشد.

  در این سال، گویی شما از دید فرد دیگری به زندگی تان می نگرید. شما می توانید در جایگاه یک ناظر قرار بگیرید و حتی ممکن است متوجه قسمتی از شخصیت تان شوید که از آن گریزان بودید. به طور کلی، توجه به موارد مختلف از جمله معنویت، مراقبت از بدن، تحقیق و توسعه ذهن، کاری است که باید در سال ۲۰۲۱ انجام شود. در حال حاضر هیچ چیز غیر عادی برای شما وجود ندارد و حتی ممکن است علاقه مند به تحقیق در امور ماوراالطبیعه یا غیبی باشید.

  شما تا حد زیادی با چرخه های ماه، یعنی گره هایی که اکنون بین جوزا در موقعیت شمالی و قوس در موقعیت جنوبی می چرخند، در ارتباط هستید. در حال حاضر، شما با یادگیری و فهم الگوهای شخصی تان در برقراری ارتباطات و درک داستان هایی که در گذشته تجربه کرده اید، می توانید روی چرخه های ذهنی کار کنید. حتی ممکن است درباره یک مشکل خانوادگی، که زمانی زیادی برای حل آن وقت صرف کرده بودید، حقیقت را دریابید. شاید شما خوش بختی و آرزوهای خود را فدای شادی عزیزان تان کرده و خواسته هایتان را فراموش کرده اید.

  امسال سالی است که شما می توانید مستقل شوید و کمتر به قضاوت های دیگران اهمیت بدهید. اکنون زمان آن است که با پذیرش حقیقت، حال و هوای تازه ای به زندگی تان ببخشید. به طور کلی، در سال ۲۰۲۱، باید مسئولیت کارهایتان را بپذیرید، به خودتان سخت نگیرید و  دریابید که چه قدر خاص هستید.

  فال احساسی زوج های عاشق

  متولدین برج سرطان، شما مانند یک هدیه برای شریک احساسی تان می باشید. کسانی که در روابط طولانی مدت قرار دارند، ممکن است با هم به مشکل بر بخورند، اما کدام زوج با هم اختلاف ندارند؟ شما واقعا رابطه خاصی با هم دارید و با سخت کوشی و عزم راسخ، از سال ۲۰۲۰ به این نقطه رسیده اید. برخی از فراز و نشیب ها باعث شده است که شما دلیل انتخاب شریک زندگی تان را بهتر درک کنید. شما با شخصی در ارتباطید که واقعاً بهترین چیزها را برای شما می خواهد و رابطه امسال تان، به طور قابل توجهی تقویت می شود.

  انتقال اورانوس از طریق علائم برج ثور ادامه داشته و این امر به شما کمک می کند امسال شادی و خلاقیت بیشتری را بدست آورید. همچنین،  احساس دوستی، رابطه عاشقانه تان را تقویت کرده و هرگونه مشاجره ناگهانی را ختم به خیر خواهد کرد. به هر حال واقعاً نگران چه چیزی هستید؟

  چرخه های خسوف یا کسوف امسال کاملا دارای امواج و ارتعاشات شناختی( ذهنی) هستند. ماه گرفتگی کامل آتشین در برج قوس، خانه ششم شخصی شما( در چارت ستاره شناسی) را گسترش داده و انجام کارهای متعهدانه در روابط تان را آسان تر می کند. برای آن دسته از زوج های متولد برج سرطان که زوج درمانی می کنند، بهتر است از این زمان کاملا استفاده کرده و از حمایت ماه در روابط شان بهره مند شوند.

  همچنین، این دوره زمانی نشان دهنده احساسات شما و شریک عاطفی تان است، به ویژه هنگامی که خورشید گرفتگی حلقوی ۱۰ ژوئن در جوزا، از طریق خانه شخصی دوازدهم شما در زمینه تحولات روانی اوج گرفته و افزایش می یابد. روابط امسال، از نظر معنوی و از طریق جریان های تلپاتیک( ذهنی) و لحظات دژاوو، محک زده می شوند. خورشید گرفتگی کامل ۴ دسامبر در قوس نیز این تب و تاب را افزایش داده و به اواخر سال، اشتیاق بیشتری می بخشد.

  فال احساسی مجرد ها

  امسال مسائل و مشکلات زیادی برای حل کردن وجود دارد. مجردین این ماه، به خود یادآوری کنید که تصمیم درستی برای زندگی تان گرفته اید و اکنون زمان آن است که به خودتان بپردازید. شما ممکن است به شخصی متعهد باشید که واقعاً لیاقت آن را ندارد، یا اتفاقات گذشته آزارتان بدهد.

  برای آن دسته از متولدین برج سرطان که فقط به دنبال عشق هستند، این یک جاده آسان نخواهد بود. اما از آن جایی که چرخه های خسوف و کسوف امسال، القا کننده زندگی عاشقانه هستند، درس های زیادی از آن یاد خواهید گرفت. همانطور که نشانه آب، از طریق نشانه های جوزا و قوس، تحت تأثیر عناصر هوا و آتش قرار می گیرد، گزینه های مختلف و مسیرهای اشتباهی وجود دارد که اگر مراقب نباشید، می تواند به شما آسیب بزند.

  در نیمه اول سال ممکن است قرارهای ملاقات پر شوری را تجربه کنید که به نظر می رسد خیلی پایدار نیستند. در فصل تولدتان و بین ماه های ژوئن و ژوئیه، کمی احساس افسردگی کرده و آماده یک تغییر جدید می شوید. در حدود ماه سپتامبر می توانید آماده ورود به یک رابطه عاشقانه باشید. باید خودتان را از قلاب های گذشته رها کنید. این کار تا اواسط ماه اکتبر ادامه خواهد داشت و در نهایت اطلاعات لازم برای پیشروی در روابط عاشقانه را در ماه گرفتگی ۱۹ نوامبر و ۴ دسامبر، دریافت خواهید کرد.

  روابط مالی و کاری

  شما به چیزهای دلهره آور زیادی فکر می کنید. نشانه مسئولیت پذیر شما باعث می شود از کل خانواده تان حمایت و همچنین، بر امور مالی خود و همه اطرافیان نظارت کنید. از خودتان بپرسید چه کسی چنین مهارت و درایتی دارد؟ اگر در مسائل مالی یا مشکلات زندگی از کسی حمایت کرده اید، ممکن است مجبور شوید امسال کمی سخت گیر تر باشید.

  آن دسته از افرادی که مجبور به گرفتن وام شده اند و در یک برنامه بازپرداخت قرار دارند، امسال باید اقدامات بسیار دقیقی انجام داده و آینده نگرتر باشند. باز پرداخت برخی از بدهی ها لازم نیست یک باره انجام شود و شما باید آینده و اهداف دیگرتان را نیز در نظر بگیرید.

  فرصت های کاری جدید می توانند شما را به اهداف تان برسانند. ممکن است شما زمان تان را بین شغل روزانه و زندگی غیرکاری تان تقسیم کنید. امسال، اگر می خواهید بدهی هایتان را به موقع پرداخت کنید، باید برای کار و زمان آزادتان محدوده دقیق و مشخصی در نظر بگیرید. رشد درونی کامل، موضوع مهمی برای نشانه شما در سال جاری است و شما از همان ابتدا، یک راه جایگزین برای زندگی و کار به شما نشان داده می شود. اولین میدان زحل- اورانوس که در اواسط ماه فوریه اتفاق می افتد، در تلاش است تا شما را از چرخه کارمایی (ذهنی) پیرامون کاری که ممکن است مدت زیادی قبل از حضور شما در این کره خاکی آغاز شده باشد، خارج کند. این میدان مجددا در ۱۴ ژوئن و ۲۴ دسامبر ظاهر می شود و می تواند با تخریب جنبه خاصی از زندگی شما، روح و روان تان را ترمیم و اثرات ماندگاری برای شما داشته باشد.

  طالع بینی متولدین مرداد

  طالع بینی متولدن مرداد (برج اسد)

  فال شخصی

  امسال سال بزرگی برای نشانه شماست. اتفاقات مهمی در حال رخ دادن بوده و اغلب ثبت تمام وقایع خوب میسر و راحت نخواهد بود! یکی از مولفه های اصلی امسال یادگیری نحوه رهایی و تسلیم شدن در برابر موارد ناشناخته است.

  موضوع مهم برای نشانه آتش این است که صبر داشته باشید و بدانید که همه چیز دقیقاً همانطور که باید، خاتمه می یابد! در این راستا، در طول سال ۲۰۲۱، شما با آزمون های باورنکردنی روبرو شده و از عملکرد عالی تان شگفت زده خواهید شد! برخی از این موارد، در زمینه عاطفی و تغییرات انرژی است، اما شما قادر خواهید بود که به راحتی از پس همه این مشکلات بربیایید.

  امسال با یک میدان قوی در اواسط ژانویه، بین مشتری در نشانه مخالف شما در برج دلو و اورانوس در علامت ثابت برج ثور، آغاز شده و باعث ایجاد چالش انرژی مربع T، در نمودار شما خواهد شد. عبور از این چالش، آسان نبوده و شما باید در بسیاری از موارد، از خودتان مراقبت کنید.

  این T-square (مربع تی شکل) تمام قلمروهای زندگی شما را تحت تأثیر قرار می دهد و مجددا با زحل در میدان دلو به اورانوس در ثور باز گشته و در اواسط فوریه، اواسط ژوئن و اواخر دسامبر تأثیرات کیهانی خواهد داشت. در این بازه های زمانی، شما با مشکلات زیادی در زمینه کاری، روابط عاطفی و زندگی عمومی تان مواجه خواهید شد.

  سرانجام، ماه گرفتگی امسال نیز چرخه های مهم زندگی تان در زمینه بیان عقاید شخصی، روابط حرفه ای و توسعه و پیشرفت جامعه را در ماه مه، ژوئن، نوامبر و دسامبر تحت تاثیر قرار می دهد.

  فال احساسی زوج های عاشق

  برخی از متولدین برج اسد ممکن است امسال در روابط عاشقانه جدید و متفاوتی قرار بگیرند. اگر تصمیم داشتید که ورود به یک رابطه عاشقانه را به زمان دیگری موکول کنید، اکنون زمان آن است که این فکر را کنار گذاشته و اجازه دهید دیگران شما را به صورت یک زوج و در کنار فرد دیگری ببینند.

  این نکته مخصوص آن دسته از افرادی است که در فکر ادامه دادن شغل اجدادی شان بوده و بر این باورند که عشق و رفاه مالی به هم مربوط هستند. ممکن است برخی از زوجین تصمیمات عجیب و غیر منطقی در زندگی خود گرفته یا حتی برای کاهش هزینه های زندگی، تغییر مکان بدهند.

  ماه گرفتگی کامل ۲۶ مه، از طریق پنجمین خانه شخصی منطقه البروج مربوط به کودکان، بیان و خلاقیت شما را بهبود بخشیده و زندگی بسیار عالی، برای شما و شریک زندگی تان به ارمغان خواهد آورد.

  ممکن است اتفاقات و تغییرات کوچکی رخ دهد که یک ارتباط هوشمندانه شروع یا ادامه پیدا کند، اما بعد از ماه ژوئن، زمانی که خورشید گرفتگی در جوزا (۱۰/۷) و چرخه بازگشتی عطارد (۲۲/۷) به پایان رسید، شما باید تصمیمات اساسی برای زندگی، روابط و کسب موفقیت اتخاذ کنید.

  از آنجایی که امسال با یک خسوف یا کسوف به پایان می رسد، این بار امواج و انرژی های خورشیدی از طریق برج قوس، به شما هدیه داده می شود، بنابراین، آگاهانه در کنار شریک زندگی تان بمانید و این هدیه الهی را دریافت کنید.

  فال احساسی مجرد ها

  امسال شما درمی یابید که چه کسی کلید قلب شما را در دست دارد. در سال ۲۰۲۰ نیز نشانه های این اتفاق را مشاهده کردید. حتی ممکن است شما کاملا ناگهانی و بدون آمادگی، وارد یک رابطه طولانی مدت شوید. سعی کنید کمی هوشیار باشید و در ماه فوریه، مه و دسامبر که به چالش برخورد کردید، جانب احتیاط را رعایت کنید.

  متولدین تنهای برج اسد، ممکن است احساس کنند کم آورده اند. نگران نباشید و بدانید همه در میدان امسال بین زحل در برج دلو و اورانوس در برج ثور به نوعی احساس دیوانگی و ناراحتی می کنند. در برخی موارد، این اتفاق می تواند باعث کاهش وابستگی و یا حتی جدایی کامل شود. حتی ممکن است شما فقط احساس خستگی و سردرگمی داشته و بخواهید به طریقی، اتفاقات و آرزوهای گذشته تان را فراموش کنید. عده ای نیز ممکن است به دلیل نداشتن رابطه متقابل و اینکه احساس می کنند به آن ها توجهی نمی شود، طرف مقابل خود را ترک کرده و وارد یک رابطه جدید شوند.

  چرخه های خسوف و کسوف امسال می توانند شما را از منطقه امن تان بیرون بکشند. انرژی های برج دلو که در خانه هفتم شخصی شما شناور است نیز می تواند بر روی شخصیت شما تأثیر معکوس بگذارد. شاید به فردی علاقه پیدا کنید که کاملا با شما فرق دارد. شما در سال ۲۰۲۱ مدام با این اتفاق مواجه می شوید، بنابراین باید سعی کنید دامنه ارتباطی خود با افراد مختلف را گسترش دهید.

  روابط مالی و کاری

  با استفاده از انتقالات متنوع و التقاطی (eclectic transit) می توانید فراوانی زیادی را وارد زندگی تان کنید. حتی ممکن است همزمان با سال جدید، شغل تان را نیز تغییر دهید. از نظر مالی، وضعیت بسیار خوبی دارید. در جهان پیرامون شما ممکن است فراز و نشیب هایی رخ دهید، اما به نظر می رسد شما راه عبور از آن ها را پیدا کرده اید.

  قطعا متوجه شده اید که سخت کوشی راه عجیب و غریبی ندارد و شما مسئولیت های والایی در این جهان دارید. روش های چند وجهی مدیریت زمان می تواند به راحتی برای کنترل تغییرات ایجاد شده توسط میدان مشتری- اورانوس در ژانویه و فوریه، به شما کمک کند. در این زمان، انرژی منعکس کننده ای وجود دارد که همه چیز را برای شما بهبود می بخشد و حتی ممکن است افزایش حقوق دریافت کنید، اما این امر نیاز به ساعات اضافه کاری نیز دارد.

  همچنین، ممکن است در برخی مواقع، به ویژه در اواخر ماه مه تا ژوئن، که عطارد در چرخه بازگشتی در جوزا قرار داشته و ارتباط شما را، از طریق منطقه شخصی توسعه جامعه و محبوبیت، کاهش می دهد، احساس کنید که باید بیشتر به کارها رسیدگی کرده و از رقبایتان جلو بزنید. این بازه زمانی، فرصت خوبی برای توجه به کارهای مورد علاقه و تبدیل آن ها به یک فرصت تجاری بسیار عالی است.

  انتقال تأثیرگذار زحل از برج دلو به اورانوس در برج ثور، تحولات حرفه ای بزرگی ایجاد کرده و باعث تغییر نیازهای فرد می شود. فوریه، ژوئن و دسامبر همان زمانی است که شما باید مسئولیت کارهایتان را به عهده بگیرید. نگران حرف های دیگران نباشید.

  همچنین بخوانید:  طالع بینی چینی سال اژدها

  طالع بینی متولدین شهریور

  طالع بینی متولدین شهریور (برج سنبله)

  فال شخصی

  امسال، سال بسیار بزرگی از نظر کاری برای شماست. با تحلیل کردن خود، از سخت کوشی و فداکاری تان برای رسیدن به خواسته ها و اهداف تان لذت برده و از چرخه های کیهانی عشق دریافت می کنید. شما کارهای زیادی برای افراد انجام داده اید که انرژی این خوبی ها به شما بازگردانده می شود. بنابراین، فقط بنشینید و از زندگی لذت ببرید!

  خانه دهم و چهارم نمودار شما تحت تاثیر گره های انتقالی و انرژی های مربوط به ماه گرفتگی است. گره شمالی سرنوشت ماه از طریق جوزا وارد منطقه رشد شغلی شما شده و از شما می خواهد کمی بیشتر از زندگی لذت ببرید و دست از کنترل خود بردارید. گره جنوبی در قوس نیز می گوید آنچه را که دیگر به درد روح تان نمی خورد رها کرده و موانع را کنار بگذارید.

  به طور دقیق تر، انرژی شما با ماه گرفتگی کامل ۲۶ مه، خورشید گرفتگی حلقوی ۱۰ ژوئن، ماه گرفتگی جزئی ۱۹ نوامبر و خورشید گرفتگی کامل ۴ دسامبر گره خورده است. این تاریخ ها می توانند به شما کمک کنند تا برنامه ای تعیین کرده و الگوهای واقعی را که در این زمان های مشخص در زندگی شما ظاهر می شود، بررسی کنید. شما در معرض چالش هایی قرار دارید، اما می توانید مقصد خود را بیابید. امسال، فرصت زیادی به نشانه خاکی شما داده می شود تا خود را اثبات کند، زیرا شما تمایل دارید در تمام زمینه های زندگی، عشق و تجارت پیشرفت کنید.

  فال احساسی زوج های عاشق

  برای دوشیزه ها، امسال سال به هم رسیدن است. برخی از شما، به راحتی در روابط طولانی مدت، باقی نمی مانند، زیرا حفظ یک رابطه به اعتماد و وابستگی زیادی نیاز دارد. امسال نه تنها از طریق گره ها و انرژی های مغناطیسی خسوف و کسوف، زندگی عاشقانه ای را تجربه خواهید کرد، بلکه به دلیل چرخه های بازگشتی عطارد، مهارت های ارتباطی شما را افزایش می یابد، که هر دو نیاز به تمرینات شخصی زیادی دارند.

  با شروع سال، میزان پذیرش شما افزایش می یابد، زیرا عطارد بین ۳۰ ژانویه و ۲۰ فوریه از طریق برج دلو به عقب باز می گردد (چرخه بازگشتی). ماه مه تا اوایل ژوئیه نیز، نقطه عطفی در زمینه روابط عاشقانه و ارتباطات شما خواهد بود.

  برخی از زوج ها مجبورند اختلافات خود را کنار گذاشته و آن ها را حل کنند. این اختلافات ممکن است جمعی بوده و صرفا در حیطه کنترل شما نباشد. در هنگام چرخه بازگشتی عطارد در برج میزان، که از ۲۶ سپتامبر تا ۱۸ اکتبر طول می کشد، تعهد شما باعث افزایش درک متقابل در رابطه تان شده و می توان آن را مانند چرخه پاکسازی در نظر گرفت که میزان صبوری شما را نیز می سنجد.

  نوامبر و دسامبر امسال، با احساس بزرگی و خیرخواهی به پایان رسیده و شما این مرحله را نیز پشت سر خواهید گذاشت.

  فال احساسی مجرد ها

  امسال، برای کسانی که ترجیح می دهند مجرد بمانند، سال خوب و آسانی خواهد بود. برخی دوشیزگان نیز ممکن است هیچ قرار ملاقات عاشقانه ای نداشته باشند، زیرا ترجیح می دهند توجه خود را به جای دیگری معطوف کنند. در این زمان، کائنات هدیه ویژه ای برایتان در نظر می گیرد که به راحتی نمی توانید آن را رد کنید!

  سال ۲۰۲۱ این امکان را به شما می دهد به راحتی روی کارتان تمرکز کنید. در برخی موارد، فضای کافی برای سرگرمی و معاشقه وجود دارد که اگر خیلی مراقب نباشید، می تواند شما را کمی به دردسر بیندازد. در صورت امکان، سعی کنید از روابطی که مرز مشخصی ندارند، دوری کنید!

  با گذر انرژی های خاص خسوف و کسوف از خانه چهارم و دهم نمودار شما، ارتباطات خارق العاده ای برای شما رقم خواهد خورد که کنار گذاشتنش راحت نیست. هر فردی برای دلایل خاصی وارد زندگی ما می شود، و سال ۲۰۲۱ می تواند شخص جدیدی را وارد زندگی ما کرده و فصل تازه ای را در سرنوشت مان رقم بزند.

  سرنوشت ممکن است شخصی را مجددا سر راه شما قرار دهد که قبلا فقط به او معرفی شده بودید. این اتفاق در طی ماه گرفتگی کامل ۲۶ مه در برج قوس، خورشید گرفتگی حلقوی ۱۰ ژوئن در جوزا و همچنین خورشید گرفتگی کامل در ۴ دسامبر در قوس بسیار رخ خواهد داد! در سال ۲۰۲۱، عاشقانه های زیادی به وقوع می پیوندد! احساس دوست داشته شدن واقعا دلپذیر است و امسال می تواند قرار های عاشقانه سرگرم کننده و به یادماندنی برای شما ایجاد کند!

  روابط مالی و کاری

  قدردانی اطرافیان از شما، بسیار لذت بخش است. شما برای رسیدن به این مرحله، سال ها زحمت کشیدید و حتی در روزهای پر نوسان بازار، به مسیر خود ادامه دادید. به طور کلی سال ۲۰۲۱، از نظر شغلی برای شما کاملاً مفید خواهد بود.

  موقعیت گره شمالی در جوزا نشان می دهد که منطقه شغلی شما، در حال ایجاد تغییرات بزرگی در زندگی تان است. شما دارای قدرت شخصی و معنوی هستید. با گوش دادن به صدای درون و اعتماد به شهود تان، می توانید به نتایج خوبی دست پیدا کنید. این اتفاق می تواند همان بیداری ذهنی، جسمی و معنوی باشد که شما را به سوی بهترین ها سوق می دهد. اگر به دنبال شروع کار جدید یا پیدا کردن شغلی تازه هستید، سال پیش رو برای شما بسیار خوب خواهد بود.

  امسال باید از مسیر های گذشته تان خارج شوید و مسئولیت های جدیدی را بر عهده بگیرید. ابراز عقاید خود کار اشتباهی نیست، اما باور های درست و غلط می تواند روی این تغییرات تاثیر بگذارد. چرخه بازگشتی عطارد در ژانویه می تواند نیاز شخصی شما به سامان دهی زندگی تان را مدیریت کند. در کدام قسمت از انجام برنامه روزانه تان کوتاهی کردید؟ برای هماهنگی بهتر با خودتان، چه کار باید کرد؟

  بهتر است امور مالی تان را سازمان دهی کنید، به خصوص اگر بدهی هایی دارید که باید در طولانی مدت پرداخت شوند. تغییرات روزانه ای که از ابتدای سال شروع می کنید، می تواند کیفیت زندگی تان را تا ماه دسامبر بسیار بهبود ببخشد!

  طالع بینی متولدین مهر

  طالع بینی متولدین مهر (برج میزان)

  فال شخصی

  امسال، چه سال خوبی برای متولدین برج میزان است. در سال ۲۰۲۱، استعداد واقعی شما برای خلاقیت و برقراری ارتباط شکوفا می شود. حتی ممکن است تمرکزتان را روی کارهای هنری و بشردوستانه قرار دهید. شما در جستجوی دانش هستید و حتی ممکن است وارد یک برنامه مطالعه شوید که درک تان از موضوعات مختلف را افزایش می دهد.

  انتقال گره شمالی از طریق جوزا، شما را به سمت ادامه تحصیل و گسترش معنوی سوق داده و حتی به جوامع مختلف جهان متصل می کند. همچنین، ممکن است بخواهید انرژی خود را صرف اهداف بشردوستانه تری کنید، زیرا حضور زحل در برج دلو، نشانه شما بسیار عالی تغییر داده و حس اشتیاق شما را افزایش می دهد.

  شما به دنبال دیپلماسی و عدالت هستید و می دانید که این مسئله یک شبه اتفاق نمی افتد. شما مایلید برای رسیدن به نتایج خاص در طول سال، کاملا تلاش کرده و وقت بگذارید. حتی ممکن است داوطلبانه، با سازمان های خاصی کار کنید و با الهام از داستان های دیگران، تحقیقات عمیق تری در جامعه انجام دهید.

  امسال، هنگام چرخه بازگشتی عطارد، شما بسیار آگاه خواهید بود. این چرخه از برج دلو و در طی ماه های ژانویه و فوریه آغاز شده و با اصلاح خانه پنجم نمودار تان، فرزندان و استعدادهای خلاقانه شما را تحت تأثیر قرار می دهد. چرخه بازگشتی عطارد از همه ما می خواهد که مسائل را عمیق تر بررسی کنیم و این نکته، درس مهمی برای همه روابط تان خواهد بود.

  از ماه مه تا اوایل ژوئیه، به دلیل چرخه بازگشتی جوزا مشکلات و چالش بیشتری احساس خواهید کرد. این اتفاق می تواند در ارتباطات تان مشکل ایجاد کرده و شما را سردرگم کند. همچنین، امسال از اواخر سپتامبر تا اواسط ماه نوامبر، چرخه معکوس عطارد، باعث ایجاد سلامتی و رستگاری در برج میزان خواهد شد.

  به طور کلی، در نیمه دوم سال، در زمینه عشق، راه حل هایی به شما ارائه می شود.

  فال احساسی زوج های عاشق

  اگر بدانید از رابطه تان دقیقا چه می خواهید، روابط تان پایدار خواهد شد. آن دسته از زوج هایی که در روابط طولانی مدت هستند، باید به چگونگی قرار گرفتن زحل در نمودار خود توجه کنند تا بتوانند به خوبی از نشانه های آن آگاه شوند. از آن جایی که سیاره شما، در حال عبور از برج دلو است، نشانه تان نیز در حال ترقی و بهبود می باشد.

  اکنون زمان مناسبی برای بهبود روابط است. شما امسال فرآیند زایمان را طی کرده و بچه دار خواهید شد. این فرایندها در طول سال با چالش هایی روبرو می شوند، زیرا میدان قدرتمند ایجاد شده بین زحل در برج دلو و اورانوس در برج ثور می تواند مشکلاتی برای خانه هنری و روابط کارمایی (ذهنی) در نمودار شما ایجاد کند.

  از شما خواسته می شود هرگونه تصور قبلی در مورد عشق را کنار بگذارید. این بدان معناست که اگر اکنون با شخصی هستید، کائنات در سه مرحله صبر شما را می سنجد تا بتوانید تصمیم درستی برای آینده بگیرید. به گفته سرنوشت، روز ولنتاین، ۱۴ ژوئن و ۲۴ دسامبر امسال، روز های بسیاری مهمی برای تصمیم گیری های بزرگ است. این نکته بدان معنا نیست که باید هوشیار و آماده باشید، بلکه شما با اتفاقی مواجه می شوید که می تواند رابطه شما را محکم تر کرده و یا باعث از بین رفتن آن شود.

  چرخه های خسوف و کسوف امسال نیز، باعث بروز اتفاقات غیر منتظره ای برای شما خواهند شد. در این زمان، چیزی برای پنهان کردن وجود ندارد و شریک زندگی تان، خود واقعی شما را خواهد دید. این اتفاق همزمان با خورشید گرفتگی حلقوی جوزا در ۱۰ ژوئن، ماه گرفتگی جزئی ثور در ۱۹ نوامبر و کسوف کامل در ۴ دسامبر رخ خواهد داد.

  فال احساسی مجرد ها

  در مسیرهایی که در سال ۲۰۲۱ سر راه شما قرار می گیرند، احتمال شکوفایی روابط عاشقانه وجود دارد. نشانه شما برای حفظ تعادل ترجیح می دهد در یک رابطه ثابت باقی بماند. شما قرار است در کنار نیمه گم شده تان قرار بگیرید و مطمئنا، سال ۲۰۲۱، فردی که کاملا مناسب شماست را سر راه تان قرار خواهد داد. امسال می تواند همان سالی باشد که شما عشق واقعی تان را ملاقات کنید. این احساس پایداری و معنویت طبیعت می تواند رابطه بسیار ویژه ای را سر راه شما قرار دهد.

  ممکن است احساس کنید در تنگنا قرار گرفته اید و باید جهان را با چشم دیگری ببینید. این حالت، دقیقا همان جایی است که فرد مورد نظرتان را ملاقات خواهید کرد. او نیز احساس مشابه شما را داشته و در همان مکان، همزمان با شما حضور می یابد. بگذارید خسوف و کسوف های امسال، به شما کمک کنند تا شخصی که سزاوارش هستید را بیابید. حتی اگر احساس تنهایی می کردید، صبور باشید تا در جای درست، شخص حقیقی تان را ملاقات کنید.

  برنامه ماه گرفتگی و خورشید گرفتگی ماه مه و ژوئن با هاله خارق العاده شما درست در یک نقطه قرار دارد! به کائنات اعتماد کنید و بدانید که جهان برای شما برنامه ای دارد! در این زمان ممکن است وقوع یک اتفاق، باعث جدایی برخی زوج ها شود که دلیل آن را تا زمان درستش درک نخواهید کرد و آن وقت است که درهای فراوانی و نعمت به روی شما گشوده خواهد شد.

  در ۱۹ دسامبر، سال ۲۰۲۱ با سیاره نمودار شما یعنی ونوس روبرو می شود و شما از میزان عشق و علاقه و شکرگذاری که در قلب تان وجود دارد، شگفت زده خواهید شد.

  روابط مالی و کاری

  ذکاوت و شخصیت جذاب شما افراد دیگر را به حیرت می اندازد! امسال اگر عملکرد درستی داشته باشید، می توانید به آنچه می خواهید برسید. شما باید از قبل برنامه ریزی کنید و در راس کار خود حضور داشته و منطقه امن تان را ترک کنید.

  شما باید کارها و روابط کاری گذشته تان را کاملا بررسی کنید. از آن جایی که زحل در برج دلو در اواسط فوریه وارد یک میدان مغناطیسی با اورانوس را در برج ثور می شود، ممکن است در رقابت با افراد دیگر قرار بگیرید.

  شاید این بخش خیلی برایتان جذاب نباشد، اما باید یاد بگیرید که مسیر تجارت آسان نیست و همه در تلاش برای رسیدن به اهداف شان هستند. تدوین یک رویکرد ساختاری باعث می شود از این مرحله عبور کرده و مجددا در ماه مه، ژوئن، نوامبر و دسامبر با آن رو به رو شوید.

  امسال، از لحاظ مالی یا موقعیت خیلی خوبی خواهید داشت، یا برای رسیدن به چیزی که به دنبالش هستید، مجبور می شوید بسیار تلاش کنید. به یاد داشته باشید که شکرگذار بوده و داشته هایتان را ببینید. اگر واقعاً با برنامه ریزی حرکت کرده و تمام جوانب را بسنجید، اتفاقات خارق العاده ای برایتان پیش خواهد آمد.

  ممکن است مجبور باشید یک حسابدار یا برنامه ریز معتمد استخدام کنید تا هزینه ها و امور مالی تان را بررسی کرده و برای رسیدن به اهداف تان، به شما کمک کند.

  طالع بینی متولدین آبان

  طالع بینی متولدین آبان (برج عقرب)

  فال شخصی

  امسال، سال فوق العاده مهمی برای نشانه قدرتمند عقرب است. چندین انتقال مهم در نمودار شخصی شما، دیدگاه های جدیدی را برایتان به ارمغان می آورد و همچنین، از شما می خواهد تصمیماتی بگیرید که هم به خانواده و هم به زندگی شغلی شما کمک کند.

  این اتفاق، زمینه های مختلف امور شخصی شما را با هم ترکیب کرده و از شما می خواهد که از منظر یک رهبر، سرپرست و شفابخش (درمانگر) به زندگی بنگرید. از آن جایی که در سال ۲۰۲۱، یک میدان تأثیرگذار بین زحل در برج دلو و اورانوس در نشانه مخالف شما در برج ثور ایجاد می شود، یک مربع T برجسته در نمودار شما تشکیل خواهد شد. این اتفاق می تواند انرژی با خود به همراه داشته و در اواسط فوریه، اواسط ژوئن و اواخر دسامبر، منجر به تغییرات اساسی در زندگی شما شود. حوادث غیرمترقبه زیادی می تواند رخ دهد که در نهایت سرنوشت شما را رقم زده و بر وضعیت خانه و شغل شما تأثیر بگذارد. حتی ممکن است به فکر کار جدید یا جابجایی بیفتید.

  پلوتون، سیاره نمودار شما، از ۲۸ دسامبر تا ۷ اکتبر از طریق برج جدی وارد یک چرخه بازگشتی می شود و این بازه زمانی باعث می شود تا دوباره آنچه را که باید انجام دهید بررسی کرده و احساس قدرت پیدا کنید. احتمال دارد گاهی اعتماد به نفس خود را از دست بدهید. ولی وقتی دیگران از بیرون به شما می نگرند، متوجه تغییرات شما نخواهند شد. آرزوهای بزرگ خود را فراموش نکنید و همیشه بخاطر داشته باشید که جهان می خواهد شما در هر کاری دوست دارید، موفق شوید. امسال نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

  فال احساسی زوج های عاشق

  روابط شما در سال ۲۰۲۱ تغییرات زیادی را تجربه می کند. از شما خواسته می شود دیدگاه تان نسبت به خود را تغییر دهید. این جا همان جایی است که شما قدرت را به دست گرفته و به یک رهبر تبدیل می شوید.

  زوج های متولد برج عقرب در یک آزمایش الهی قرار می گیرند تا ببینند می توانند از پس رابطه شان بر بیایند یا خیر. حفظ تعادل و احترام در رابطه نقطه ای است که این افراد را به چالش می کشد. اگرطرف مقابل تان همان قدرت و احترام متقابل را به شما نمی دهد، رابطه تان به مشکل بر خورده و از بین خواهد رفت. اما اگر شریک زندگی تان از شما حمایت و قدردانی می کند، آن را کاملا درک خواهید کرد.

  تصمیمات شما نقش موثری در زندگی تان داشته و شناخت خودتان باعث می شود بدانید که چه چیزی برای شما مناسب است. این امر در ماه های فوریه، مه، ژوئن و نوامبر باعث می شود بیشتر به خودتان فکر کرده و شناخت تان را کامل کنید.

  در گذشته شما مشکلاتی را با شریک احساسی تان پشت سر گذاشتید، اما اکنون زمان آن است رابطه خود را پاک سازی کنید. ماه گرفتگی جزئی در ۱۹ نوامبر شما را نسبت به خواسته های شریک زندگی تان آگاه تر می کند. این اتفاق رابطه عاشقانه شما را تا سال ۲۰۲۲ تأثیرگذار اتفاقات مثبت قرار خواهد داد.

  به طور کلی، امسال مستلزم این است که شما در ارتباطات خود انتقاد پذیر تر باشید.

  فال احساسی مجرد ها

  سال ۲۰۲۱ می تواند اتفاقات سرنوشت سازی برای عقرب های مجرد به وجود آورد. حضور مشتری و زحل در برج دلو از طریق خانه چهارم خانه و خانواده در نمودار شما، زندگی شما را تغییر داده و شما را وارد روابط عاشقانه جدیدی می کند.

  فرصت های زیادی برای برخوردهای پرشور و هیجان انگیز بین دو نفر وجود دارد که به سرعت شروع شده و از بین می روند. اگر به دنبال روابط جدی نیستید، چیزی برای نگرانی وجود ندارد، زیرا امسال، یک سال عالی برای سرگرمی و داشتن روابط برنامه ریزی نشده است.

  برای کسانی که به دنبال روابط طولانی تر و متعهدانه تر هستند، باید جنبه های مختلف نمودار خود و شخص مقابل را بررسی کنند. بین خواسته های شما طرف مقابل تان، باید رابطه متقابل وجود داشته باشد. ماه های مه و ژوئن فرصت مناسبی برای توجه به خواسته هایتان بوده و حتی ممکن است در این دوره ها کمی احساساتی باشید.

  امسال شما در لحظه عاشق می شوید، درباره آن شخص رویا پردازی می کنید و سپس خیلی ناگهانی حس علاقه خود را از دست می دهید. اورانوس پر از حیله و تزویر است و همانطور که این سیاره در کیهان هرج و مرج و تغییر ایجاد می کند، قلب شما را نیز آشفته خواهد کرد.

  در این سال، احساسات شما هر روز نوسان داشته و فکر می کنید درباره یک شخص، تصمیم نهایی خود را گرفته اید. در هر حال، به یاد داشته باشید که زندگی بالا و پایین داشته و شکرگذاری را فراموش نکنید!

  روابط مالی و کاری

  نشانه شما همیشه در روند کسب و کار مثبت است. شما در تبلیغات شخصی بسیار عالی هستید و آماده اید تا وقت خود را صرف کارهای آینده تان کنید. شما از ترک یک معامله برای عقد قرارداد جدید ابائی نداشته و می توانید بدون هراس، به مکان های جدید برای تجارت بروید.

  امسال، تشکیل مربع بین زحل در برج دلو و اورانوس در نشانه مخالف شما در برج ثور، مناطق خاصی از نمودار شما را تحت تاثیر قرار داده و می تواند اتفاقات یا تغییرات ناگهانی را در شراکت های کاری و روابط خانوادگی تان رقم بزند.

  اگر از نظر مالی نگران حمایت از خانواده خود هستید، امسال، بسیار مثبت بوده و می توانید واقعاً ریسک کنید و نتیجه آن را ببینید. البته این کار، به شجاعت و باور قوی نیاز دارد.

  شما واقعاً بیش از حد خود را به چالش می کشید. خصوصاً با میدان های برجسته ای که شما را در تاریخ ۱۴ فوریه، ۱۴ ژوئن و ۲۴ دسامبر یا حدود آن تحت تأثیر قرار داده و در نهایت همه چیز را عوض می کنند.

  شما می توانید از چرخه ای که یک بار مانع شما شده بود، خارج شده و مواردی را که برای پیشرفت کردن به آن ها نیاز دارید، پیدا کنید. این مسئله می تواند یک تصمیم کاملاً شخصی باشد که به رشد شما در زمینه کاری و شخصیتی کمک خواهد کرد.

  امسال هیچ مانعی برای رسیدن به رویاهایتان وجود ندارد و سرنوشت در این مسیر راهنمای شما خواهد بود.

  طالع بینی متولدین آذر

  طالع بینی متولدین آذر (برج قوس (کماندار))

  فال شخصی

  سال ۲۰۲۱ نقطه عطف مطلق برای برج قوس خواهد بود! در اطراف شما یک انرژی معجزه آسا وجود دارد که خیرخواهانه و کاملاً طراوت بخش است. گاهی ممکن است اتفاقات گذشته ناراحت تان کند، اما در عوض لحظات دلپذیر زیادی نیز خواهید داشت.

  امسال، ماه گرفتگی و خورشید گرفتگی در نشانه شما و برج جوزا رخ خواهد داد. این اتفاق به شما کمک می کند آینده نگر بوده و جهان را از زاویه دید کاملاً جدیدی مشاهده کنید. در سال جاری بیشتر خواسته هایتان تحقق می یابد و شما را در مسیر موفقیت قرار می دهد.

  به عنوان مثال، ماه گرفتگی کامل در نشانه شما، آزادی زیادی در زندگی شخصی تان ایجاد کرده و شما را تطهیر و تقویت می کند. این اتفاق می تواند انسداد انرژی در زندگی تان را از بین برده و ممکن است احساس کنید بیش از حد طبیعی در معرض دید هستید (این حس به خاطر این تغییرات در شما ایجاد می شود).

  خورشید گرفتگی حلقوی ۱۰ ژوئن در جوزا و هفتمین خانه نمودار شما، باعث می شود هر آن چه اعتقاد داشتید، برایتان به وقوع پیوسته و شما احساس غرور و رضایت پیدا کنید.

  هدف امسال این است که شما در یک فضای دل انگیزتر قرار بگیرید. قدردانی از زندگی و کائنات این روزها بسیار اهمیت دارد. حتی با وجود سختی های دنیا، نشانه شما می تواند عشق را احساس کند. امسال که با خسوف کامل خورشیدی در نشانه شما در ۴ دسامبر به پایان می رسد، اشتیاق شما را شعله ور کرده و پیام های مثمر ثمری را از نیروهای کیهانی با خود به همراه دارد!

  فال احساسی زوج های عاشق

  امسال پیچیدگی های زیادی دارد که برای کسانی که در روابط طولانی مدت هست، از اهمیت بالایی برخوردار است. افراد متولد این ماه ملزم هستند که با هم سازش داشته و تغییرات را بپذیرند.

  بهتر است امسال به نشانه شریک عاطفی تان توجه کنید. نشانه آتش شما، قادر است همین روند را با نشانه باد طی کند. اما اگر نشانه شریک زندگی تان آب یا خاک است، شاید کنار آمدن با آن ها کمی سخت تر بوده و گاهی از هم برنجید. اما در کل مانعی وجود نداشته و شما می توانید این چالش ها را برطرف کنید.

  همچنین بخوانید:  طالع بینی و خصوصیات متولدین بهمن

  اعتماد به نفس شما، با جابجایی مشتری از طریق نشانه دلو، در نیمه اول سال افزایش می یابد. با بخشش و درک دیگران، فراوانی وارد زندگی شما می شود. شما می توانید چیزهای کوچک را رها کنید و افراد را همان شکلی که هستند، بپذیرید. امسال برای روابط شما افتخار، احترام و شانس زیادی به ارمغان می آورد.

  دوره های خسوف و کسوف، به طور کلی، مناطق قدرتمندی برای تغییر ایجاد می کنند. به خصوص در اواسط ماه مه تا اوایل ماه ژوئیه، زوج ها ممکن است اختلافاتی با هم داشته باشند. در این زمان ها، فقط باید با سرنوشت خود روبرو شوید! اکنون زمان آن است که با اعضای خانواده و شریک زندگی تان، بیشتر از قبل همکاری کنید.

  برای زنده نگه داشتن روابط عاشقانه در سال ۲۰۲۱، باید مهارت گوش دادن و ارتباط موثر را یاد بگیرید.

  فال احساسی مجرد ها

  مجرد های برج قوس که امسال به دنبال عشق هستند، آن را خواهند یافت. امسال، به خصوص برای کسانی که در گذشته روابط خوبی نداشتند، هیچ مانعی وجود نخواهد داشت.

  گاهی ممکن است خاطرات تلخ گذشته، به خاطر گره های جنوبی سرنوشت برایتان تازه شود، اما گره های شمالی، شما را به طرف سرنوشت جدید هدایت می کنند. زخم های گذشته مطمئنا از بین نمی روند و شما برای درمان شان، باید با آن ها مواجه شوید.

  چرخه های کسوف و خسوف امسال هر چیزی را که فکر می کنید، برای شما به ارمغان می آورند. حتی ممکن است مجددا با کسانی که در گذشته به آن ها علاقه مند بودید، دیدارکنید. چیزهای زیادی وجود دارد که احتمالا برای حل آن ها به روان شناس مراجعه خواهید کرد. به یاد داشته باشید که این پیش بینی برای دوازده ماه آینده است، اما ممکن است هنگام ماه گرفتگی ماه مه، ژوئن، نوامبر و دسامبر با آن روبرو شوید! بنابراین، آماده بودن برای این تغییرات، بهترین روش برای مقابله با آن ها در سال ۲۰۲۱ خواهد بود.

  بهتر است در ماه های ژوئن و ژوئیه مراقب نیت و قصد افراد دیگر باشید. از آن جا که نشانه شما از نظر کیهانی بسیار پر جنب و جوش و فعال است، شخصیت های مختلفی را به خود جذب می کنید و اگر به دنبال فرد مناسب هستید، باید وقت بیشتری برای این کار صرف کنید. اگر کسی برای روابط عاشقانه شما را تحت فشار گذاشت، او را از زندگی خود حذف کنید!

  روابط مالی و کاری

  سال ۲۰۲۱ به شما می گوید ظرفیت و توانایی بسیاری برای ساختن آرزوهای خود دارید. انتقالات کیهانی گسترده ای وجود دارد که با انرژی های کششی در تلاقی هستند.

  میدان ایجاد شده بین زحل در برج دلو و اورانوس در برج ثور، در سال جاری، به شدت در بسیاری از امور تجاری و مالی شما نقش خواهد داشت. این میدان ها در ۱۴ فوریه، ۱۴ ژوئن و ۲۴ دسامبر ایجاد می شوند، اما انتقال آن ها از طریق مناطق شخصی سازماندهی و ارتباطات، تا ۱۲ ماه آینده، نمودار شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. این اتفاق می تواند باعث نوسانات ناگهانی در بازارهای جهانی و چرخه های انقلابی شده و عملکرد شما را تغییر دهد.

  نشانه شما همیشه باعث درخشش شما در حوزه های عمومی و اجتماعی جهان می شود. اگر به مشکل بر بخورید، کائنات برای حل آن به شما کمک خواهند کرد.

  به طور کلی امور مالی شما ممکن است کمی نوسان داشته باشد، اما چرخه های کسوف و خسوف امسال به شما کمک کنند تا رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید. چرخه بازگشتی عطارد بین ۲۹ مه تا ۲۲ ژوئن، مشکلاتی در وام ها و قراردادهای شما ایجاد کرده که حل خواهند شد.

  طالع بینی متولدین دی

  طالع بینی متولدین دی (برج جدی)

  فال شخصی

  امسال شما با نسخه دیگری از خودتان مواجه خواهید شد. شما روح منحصر به فردی دارید و برای هدف خاصی وارد زمین شده اید. امسال، حضور سیاره زحل در نمودار شما از طریق نشانه دلو، درس ها و نکات آموزنده زیادی برای شما به همراه دارد.

  شما باید امسال، هوشیار و عاقل باشید. گاهی ممکن است احساسات جدیدی را تجربه کنید و حتی بخواهید همه چیز به همان شکل قبلی برگردد. اما تأثیرات برج دلو باعث می شود شما از دوستان و شریک عاطفی تان جدا شده و به سوی آینده حرکت کنید.

  برای کسانی که کار را به عشق ترجیح می دهند، می توانند بدون محدودیت و راحت تر از گذشته به زندگی حرفه ای خود بپردازند. افرادی که به خاطر کار، به وظایف خود در رابطه توجهی ندارند، امسال قادرند موانع را کنار زده و بیشتر به احساسات و وظایف شان توجه کنند.

  الگو هایی در زندگی تان وجود دارد که باید مجددا باز نگری شوند. مربع تشکیل شده بین زحل در دلو و اورانوس در ثور، شما را از این قوانین دور کرده و می خواهد کمی متفاوت تر از قبل عمل کنید. نقاط عطف امسال فقط به اواسط فوریه، اواسط ژوئن و اواخر دسامبر محدود نمی شود، اما این تاریخ ها می توانند میدان های مغناطیسی قدرت مندی به وجود آورند. این اتفاقات عزت نفس شما را آزمایش کرده و هدف آن، پاک سازی چاکرای دوم خلاقیت شماست.

  فال احساسی زوج های عاشق

  زوج های برج جدی، روابط پر سازشی را در سال ۲۰۲۱ تجربه می کنند. اما حتما به محل قرارگیری زحل در نمودار خود و شریک زندگی تان توجه دقیق داشته باشید، زیرا این سازش برای همه متولدین این برج میسر نخواهد شد!

  یکی از نکات مهم برای داشتن سازش در روابط این است که به جای زن و شوهر، بهترین دوست و همراه هم باشید. شما در طول سال ۲۰۲۱، باید به صحبت های طرف مقابل تان خوب گوش کنید، که این کار، اگر فرد سلطه طلبی هستید، خیلی راحت نخواهد بود.

  ماه گرفتگی کامل ۲۶ مه در برج قوس، نه تنها آسیب های گذشته را درمان می کند، بلکه لایه های خاصی از زندگی شخصی تان را که فکر می کردید پنهان مانده است، کشف می کند. این زمان، دوره احساسی خاصی برای نشانه شماست، زیرا این چرخه قمری در خانه دوازدهم نمودار شما مشکلاتی ایجاد کرده و باعث می شود در ورطه احساسی ناشناخته ای قرار بگیرید.

  ماه مه و ژوئن زمان مناسبی برای زوج درمانی یا مراجعه به روان شناس است، زیرا در این دوره، شما از نظر احساسی قوی تر هستید.

  روز های پایانی سال نیز تحت تاثیر این چرخه ها بوده و متولدین برج جدی قادر خواهند بود خود را کاملا تغییر داده و شخصیت جدیدی برای خود بسازند. زوج ها می توانند نسبت به هم متعهد تر شده و از نظر جسمی، ذهنی و معنوی، همدیگر را بهتر درک کنند.

  فال احساسی مجرد ها

  متولدین برج جدی که به دنبال یافتن عشق هستند، می توانند امسال آن را در سرنوشت خود پیدا کنند. این اتفاق به هیچ وجه شبیه عادت های گذشته تان نبوده و برای رسیدن به نتایج خوب، باید خود را تغییر دهید.

  اگر از روابط آنلاین خسته شده اید، از دوستان تان بخواهید تا شما را با فرد تازه ای آشنا کنند. اگر منتظر شده اید که طرف مقابل پیش قدم شود، امسال چنین چیزی رخ نداده و شما اولین قدم را برمی دارید. نشانه شما واقعاً از شکست می ترسد و وقتی که صحبت از روابط عاشقانه می شود، پذیرش این اتفاق، قطعا آسان نخواهد بود.

  افرادی که جدیدا از یک رابطه عاشقانه خارج شده و صرفا به دنبال روابط بدون تعهد هستند، باید مراقب باشند تا به کسی آسیب نزنند( قلب کسی را نشکنند)، زیرا، این افراد به دلیل وجود زحل در برج دلو، احساس سرزندگی و پویایی دارند.

  شما ویژگی خاص و مرموز دارید که باعث می شود بقیه به سمت شما جذب شوند. در ژانویه و فوریه ممکن است در رابطه ای قرار بگیرید که در صورت آمادگی شما، می تواند به یک رابطه بلند مدت تبدیل شود.

  اگر می خواهید روابط تان را غیر رسمی نگه دارید، در ماه مه و سپتامبر این اتفاق برایتان رخ خواهد داد. چرخه بازگشتی ونوس از شما می خواهد یا برای روابط تان قدمی بردارید یا آن ها را رها کنید.

  روابط مالی و کاری

  شما کاملاً نسبت به زندگی کاری خود وسواس دارید، گویی این تنها وظیفه شما روی این کره خاکی بوده و امسال هیچ استثنایی برای این قسمت از زندگی تان قائل نیستید. شما قادرید کار های تیمی را خودتان تنهایی نیز انجام داده و تجارت تان را پیوسته رو به جلو حرکت بدهید.

  صادقانه بپذیرید که سال گذشته آزمایش بزرگی برای شما بود. شما هنوز هم در حال بهبود شرایط مالی تان هستید و حتی ممکن است انرژی جسمانی که صرف این کار می کنید، بر زندگی تان نیز تأثیر می گذارد. بهتر است با بدن خود کمی مهربان باشید، زیرا شما یک انسان هستید، نه یک ماشین!

  در ماه ژانویه و فوریه، نسبت به مراحل دیگر زندگی کاری خود کمی آگاه تر می شوید. بر عهده گرفتن کار ها و مدیریت آن ها، راه حلی است که نشانه تان، به شما پیشنهاد می دهد.

  زمانی عطارد در برج دلو و از طریق خانه دوم دارایی های مادی و ارزش شخصی، وارد چرخه بازگشتی می شود، بهترین وقت برای سرمایه گذاری مالی است.

  هزینه های مسکن و زندگی زناشویی، باید از اواسط ژانویه تا اواسط ماه مارس، مجددا باز نگری شوند.

  حضور کیوان در نشانه حامل آب نیز بر تصمیمات شما پیرامون امور مالی تأثیر می گذارد. بهتر است هر آن چه که روزی به آن عادت کرده بودید را کنار گذاشته و به این سوالات پاسخ دهید: چگونه می توانید هزینه هایتان را کاهش دهید؟ چه خریدهای بزرگتری هنوز لازم است؟

  ثبت برند مخصوص به خودتان و گسترش آن می تواند به پرداخت صورت حساب های گذشته و بستن قراردادهای جدید کمک کند. این کار باعث مطرح شدن نام شما و کنار گذاشتن ترس هایتان می شود.

  شکست خوردن در زندگی اجتناب ناپذیر است، اما پندهایی که از این اتفاق می گیرید، در  تمام طول زندگی به شما کمک خواهد کرد.

  طالع بینی متولدین بهمن

  طالع بینی متولدین بهمن (برج دلو)

  فال شخصی

  سال ۲۰۲۱ مختص متولدین برج دلو است. نشانه شما همیشه در حال تکامل بوده و چشم انداز منحصر به فرد و قابل قبولی را به جهانیان ارائه می دهد. شما روی این کره خاکی آمده اید تا الهام بخش دیگران باشید، زیرا به نظر می رسد اطرافیان شما کمی سردرگم هستند.

  نشانه حامل آب شما آماده است تا ارتعاشات شگفت انگیز جهان را به سمت شما بفرستد! اکنون وقت آن است که از کائنات خواسته های خود را بخواهید و منتظر پاسخ هایشان بمانید!

  وقتی که زحل، با یک چرخه بازگشتی۶ ماهه، در سال ۲۰۲۰ وارد نشانه تان شد، شما درباره مقصد و هدف نهایی خود، ایده هایی پیدا کردید. اکنون این سیاره در حال عبور از نشانه عجیب و غریب شما بوده و شگفتی ها و ماجراهای جالبی را با خود به همراه دارد.

  امسال میدان های مغناطیسی قوی بین زحل در نشانه شما و اورانوس در نشانه ثور تشکیل شده و از آنجایی که شما تحت کنترل این نشانه قرار دارید، نکات و اتفاقات آموزنده ای برایتان به همراه دارد.

  این روزها ارتباط مستقیمی با زمان وجود دارد. در طول سال ممکن است احساس کنید که زمان بسیار سریع یا بسیار کند پیش می رود. در تاریخ های ۱۴ فوریه، ۱۴ ژوئن و ۲۴ دسامبر این اتفاق کاملا محسوس خواهد بود. هدف این انرژی، همسو سازی شما با آگاهی معنوی و امکان تصمیم گیری بر اساس آگاهی شهودی است.

  فال احساسی زوج های عاشق

  امسال، متولدین برج دلو تصمیم خواهند گرفت که آیا شخصی برای آن ها مناسب است یا خیر. ممکن است شما سال ها با فردی در ارتباط بوده باشید، اما برای ادامه رابطه به دلایل بیشتری نیاز خواهید داشت.

  انتقال زحل و مشتری از طریق نشانه تان می تواند شما را متعهدتر کرده و حتی امکان جدی شدن یک رابطه طولانی مدت را فراهم کند. این اتفاقات می تواند شامل امضای سند ازدواج، وصیت نامه، قرارداد و یا حتی تسویه حساب های پیش از طلاق باشد. این که مجبور باشید برخی کار های اداری را به هم بزنید، تا حدی زیادی به خاطر وجود گره شمالی سرنوشت در نشانه جوزا است.

  برخی روابط ممکن است به مشکل بر بخورند و بین خودشان قوانینی تعریف کنند یا حتی به نهادهای دولتی برای حل مشکل شان مراجعه کنند. وقتی بین زحل و اورانوس یک میدان مغناطیسی پر انرژی تشکیل می شود، بهتر است روی چیز هایی که دوست دارید تمرکز کنید. این کار سبب می گردد تا در نهایت به خواسته هایتان برسید.

  از آن جایی که برخی از افراد در سال ۲۰۲۱، به دنبال یافتن فرد مناسبی برای ازدواج هستند، ماه گرفتگی کامل در ماه مه، خورشید گرفتگی حلقوی جوزا در ماه ژوئن و یک خورشیدگرفتگی کامل قوس در اوایل دسامبر در قوس، شما را در مسیر شادی قرار داده و عشق واقعی را سر راه تان قرار خواهد داد.

  فال احساسی مجرد ها

  مجردین برج دلو، سال فوق العاده ای پیش روی خود خواهند داشت. سال ۲۰۲۱ بسیار قدرتمند بوده و به هیچ وجه مانع پیدا کردن جفت روحی شما نخواهد شد. امسال سالی است که باید آماده اتفاقات مختلفی باشید که حتی نمی توانی آن را پیش بینی کنید.

  شما باید تسلیم کائنات باشد و بدانید که نمی توانید جهان را کنترل کنید. از آن جا که از ۳۰ ژانویه تا ۲۰ فوریه عطارد در چرخه بازگشتی قرار دارد، برای کسانی که از راه دور با هم در ارتباط بوده و یا از طریق برنامه های آنلاین دوست یابی به دنبال عشق می گردند، شرایط می تواند سخت باشد.

  خبر مهیج این است که شما ممکن است امسال با شخصی به صورت غیرمنتظره ملاقات کنید! این امر می تواند عمدتا به دلیل چرخش زحل از طریق علامت درخشان شما باشد. این سیاره می خواهد شما در یک رابطه پایدار قرار بگیرید.

  کسانی که مدت هاست در تلاشند تا شخصی را برای خود پیدا کنند، به هیچ وجه نباید کسی را آزار داده یا به دنبال خوش گذرانی باشند. زیرا، چرخه های خسوف و کسوف به شدت تحت تاثیر برخورد اول شما بوده و همان را به خودتان برمی گردانند.

  شما می توانید در ماه های مه و ژوئیه وارد روابط بسیار خوبی شوید. در واقع، در ماه های بعدی سال ۲۰۲۱ می توانید جفت روحی تان را ملاقات کنید!

  روابط مالی و کاری

  امسال در طالع شما خوش شانسی وجود دارد. اما بدانید مانند سایر حوزه های زندگی این روزهای شما، پیشرفت در زمینه کاری ظاهراً یک شبه اتفاق نمی افتد. این چرخه مغناطیسی خالص، از طریق نمودار شما، شدت خواهد یافت.

  حتی وقتی اورانوس در خانه چهارم نمودار شما از برج ثور عبور می کند، شما از ثبات زحل کمک می گیرید تا ساختار شما را حفظ کرده و از طریق اولین خانه تعامل شخصی شما را راهنمایی کند.

  امسال، برج دلو با تمام قدرت خود، از شما حمایت و قدردانی قرار می کند. این اتفاق می تواند منجر به تسویه حساب های مالی و عقد قراردادهایی شود که نسبت به گذشته شرایط بهتری دارند.

  اکنون زمان بسیار خوبی برای نشانه شماست که تصمیم بگیرید به مدرسه بازگردید، شغل خود را تغییر دهند یا حتی بیرون بروید و در محیط عمومی وقت بگذارید. این اتفاق، برای کسانی که در هنرهای تجسمی یا مشاغل مختلفی کار می کنند که باید با دنیا و مردم در ارتباط باشند، مفید خواهد بود.

  در زمان چرخه بازگشتی عطارد امسال بسیار هوشیار باشید، زیرا شما باید از طریق برخی ارتباطات پیچیده راه خود را پیدا کرده یا حتی اختلافات را حل کنید. چرخه های برگشتی عطارد از اواسط ژانویه تا اواسط مارس، اواخر ماه مه تا اوایل ژوئیه و اوایل سپتامبر تا اواسط نوامبر شما را تحت تاثیر قرار خواهند داد.

  تمام این بازه های زمانی شرایط کاری شما را کاملا تحت تاثیر قرار داده و می تواند فرصت شغلی مناسبی سر راهتان قرار دهد.

  طالع بینی متولدین اسفند

  طالع بینی متولدین اسفند (برج حوت)

  فال شخصی

  امسال، انرژی های بسیاری برج حوت را تحت تاثیر قرار می دهد. شما باید اجازه دهید زندگی برای شما در جریان باشد.

  مهمترین انتقالاتی که بر نمودار شما تأثیر می گذارد، شامل تعدادی خسوف و کسوف بین برج جوزا و قوس است که خانه های دهم و چهارم (مربوط به مسائل کاری و خانوادگی) نمودار شخصی شما را فعال می کند. امسال، هر زمان که احساس کردید زندگی تان از کنترل خارج شده است، باید با انرژی و محکم تر از قبل، مسیر خود را ادامه دهید.

  هنگامی که اورانوس به شکستن مرزها در برج ثور ادامه می دهد، با یک میدان مغناطیسی متضاد با زحل در برج دلو مواجه می شود. این اتفاق  در اواسط فوریه، اواسط ژوئن و اواخر دسامبر باعث کنترل اوضاع می شود. اما جرقه حوادث خاصی است که بر نشانه عاشقانه شما در کل سال نیز تأثیر می گذارد.

  این انرژی شما را در بسیاری از سطوح، به خصوص از طریق حوزه های ارتباط شخصی و رشد روانی، به چالش می کشد. آن دسته از متولدین برج حوت که از نعمت های الهی شان آگاه هستند، این کار بسیار آسان خواهد بود، اما برای کسانی که ماهیت شهودی شان را سرکوب کرده اند، گاهی اوقات ممکن است کمی طاقت فرسا باشد.

  شما امسال کاملاً با دنیای غیبی هماهنگ بوده و حتی قادر به پیش بینی اتفاقات، قبل از وقوع آن ها هستید! امسال، زمان خوبی برای همکاری با کسانی است که از شما حمایت می کنند. در این سال جذاب ، زندگی معنوی شما ممکن است بسیار ژرف تر از گذشته شود.

  فال احساسی زوج های عاشق

  برخی از زوج ها، ممکن است امسال به حمایت هم احتیاج داشته باشند. اکنون نباید احساس ضعف داشته و باید با تمام قدرت، به مسیر خود ادامه دهید.

  گاهی ممکن است سردرگم شوید، یا حتی در روابط عاشقانه تان، از صمیم قلب احساس محبت کنید. در مواقع سردرگمی و ناراحتی، به شریک عاطفی تان بنگرید و از او راهنمایی بخواهید، تا آرامش بگیرید.

  امسال، به خصوص در ماه های مه، ژوئن و دسامبر، به خاطر انرژی های خسوف و کسوف، می توانید تجارب بسیاری کسب کنید. شما هرگز نمی دانید چه چیزی در زندگی پیدا خواهید کرد! این اتفاق ترکیبی از خیال، سرگرمی و اکتشاف است که می تواند محدودیت های شما را برطرف کرده و دنیای شما را به لرزه در آورد!

  برای آن دسته از زوج هایی که در فکر بچه دار شدن یا حتی سرمایه گذاری هستند، امسال فرصت بسیار مناسبی خواهد بود، زیرا گره شمالی در برج جوزا، خانه چهارم نمودارتان را عمیقا تحت تاثیر قرار می دهد. تجارب شما حتی ممکن است برای دوستان و عزیزانتان که مشکلات خاصی را تجربه می کنند، گره گشا باشد.

  به خاطر داشته باشید که بین خود و اطرافیان تان حریمی در نظر بگیرید. شما می توانید از تمام انرژی های امسال استفاده کنید و قرار های عاشقانه و لحظات خوبی را برای خود رقم بزنید.

  فال احساسی مجرد ها

  امسال برای متولدین برج حوت که به دنبال داشتن رابطه عاشقانه و پیدا کردن شخص مناسبی هستند، بسیار خوب خواهد بود. بنابراین، به روندی که امسال برایتان در نظر گرفته شده است، کاملا اعتماد کنید.

  خسوف و کسوف های میانه سال، رهنمود ها و چشم انداز های ایده آلی را به شما ارائه می دهند. خورشید گرفتگی کامل ۲۶ مه در برج قوس، برای شما بسیار سرنوشت ساز است. از آنجایی که این اتفاقات انرژی زیادی آزاد می کنند، بسیاری از جنبه های زندگی شما را تحت تاثیر قرار داده و پاک سازی خواهند کرد. وقتی صحبت از عشق می شود، حتی روابط عاشقانه شما را که هنوز کاملا قطع نشده است را نیز شامل خواهد شد.

  با نزدیک شدن خورشید گرفتگی حلقوی ۱۰ ژوئن، جهان به شما نوید یک عشق جدید را خواهد داد! ماه ژوئن خود را نقطه عطف سرنوشت در نظر بگیرید. اگر مدت زیادی است که احساس سردرگمی می کنید، رو به جلو حرکت کرده و سعی کنید از این حالت خارج شوید.

  برای آن دسته از ماهیانی که در سال ۲۰۲۰ ضرر و زیان سختی را متحمل شده اند، رسیدن به آرامش ذهنی برایتان کمی زمان بر خواهد بود! فراز و نشیب های زندگی بسیار عمیق بوده و روح شما را تحت تاثیر قرار می دهد. در واقع، شما باید خودتان را دوست داشته و در اولویت قرار دهید، تا جهان نیز به شما توجه کرده و از شما مراقبت کند.

  روابط مالی و کاری

  سال ۲۰۲۱، مدام در حال تغییر بوده و احتمال دارد دقیقا اتفاقی رخ دهد که بر خلاف انتظار شماست. شما ممکن است سال ها در مورد موضوعی رویا پردازی کرده باشید، که اکنون برایتان به وقوع بپیوندد.

  امسال می توانید در زمینه های مختلف پیشرفت کرده و قدرت را به دست بگیرید. روابط دوستانه اطراف تان را باور کنید تا حس اعتماد بیشتری در وجودتان ایجاد شود. توجه به عملکرد همکاران تان، انگیزه پیشرفت و کسب موفقیت را در شما افزایش می دهد.

  شما به شدت در حال حرکت به سمت آرزوهایتان هستید و کاملا تحت حمایت انرژی های خسوف و کسوف امسال در برج قوس و جوزا می باشید. این انرژی ها تمام نمودار، به خصوص دهمین و چهارمین خانه شخصی شما که مربوط به اهداف شغلی و زندگی خانوادگی تان است، تحت تاثیر قرار می دهند.

  حتی ممکن است با تفکر، ایده های جدیدی پیدا کرده و با تبدیل آن، به یک تجارت خانوادگی، از نسل های بعدی خود نیز حمایت کنید. در برخی از جنبه های زندگی، احساس سخاوت و قدردانی می کنید. حتی ممکن است با خورشیدگرفتگی کامل ۲۶ مه و در ۴ دسامبر در برج قوس، به شهرت دست پیدا کنید.

  در برخی از قسمت های زندگی تجاری خود، باید نقش یک راهبر (لیدر) را عهده بگیرید تا احساس قدرت بیشتری داشته باشید. در زمینه خلاقیت نیز، شما بسیار فعال بوده و می توانید فرصت های کاری جدیدی برای خود ایجاد کنید.

  کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم. همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  7 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  Mary
  ۱۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت: ۱۸:۲۶

  سلام میشه لطفا مال سال ۲۰۲۲ رو هم هر چی زودتر بزارید، بی صبرانه منتظریم🙏😍

  sheillaxon
  ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت: ۱۳:۱۷

  عالی بود. باعث افتخاری به خدا. افرین

  نرگس
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت: ۲۲:۱۹

  من میخواستم بدونم که خصوصیات احساسی دختر نوجوان متولد شهریور چیه ؟ که نشد و از این مطلب تون فقط در مورد اجتماع و اخلاق فهمیدم که توی همه ی سایت ها همین مطالب بود. من فکر میکردم سایت شما مطالب متونع تری داره

  مریم
  پاسخ به  نرگس
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت: ۲۳:۴۶

  تو همه سایت ها نوشته شهریور ماهی ها خیلی اروم و منظم و مسئولیت پذیر…. هستند من همه رو قبول دارم به جز اروم بودنش من اصلا اروم نیستم زیادم منظم نیستم😂
  در کل شهریور ماهی ها عشق هستند و از همه لحاظ کاملن😌😜

  مریم
  ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت: ۰۰:۳۲

  سلام مرسی واقعا عالی بود خدا کنه همش درست باشه🙏❤😍

  نرگس
  پاسخ به  مریم
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت: ۲۲:۲۰

  اره ولی یکم خوب بود نه زیاد

  روشن
  تاریک