فال و طالع بینی سال ۲۰۲۲

طالع بینی بدون دیدگاه
 • فال و طالع بینی سال ۲۰۲۲

  به سال ۲۰۲۲ خوش آمدید. در این مطلب از وبسایت تاروت رنگی طالع بینی سال ۲۰۲۲ را برای شما آماده کرده ایم.

  برای مشاهده فال و طالع بینی ماه تولد خود بر روی ماه تولد خود کلیک کنید:

  متولدین فروردین | متولدین اردیبهشت | متولدین خرداد | متولدین تیر | متولدین مرداد | متولدین شهریور | متولدین مهر | متولدین آبان | متولدین آذر | متولدین دی | متولدین بهمن | متولدین اسفند
  طالع بینی و خصوصیات متولدین فروردین

  طالع بینی برج حمل (فروردین)

  طالع بینی شخصی

  متولدین برج حمل، آیا آماده سالی پر از هیجان و ماجراجویی هستید؟ با شروع سال ۲۰۲۲ (۱۴۰۰-۱۴۰۱)، قدرت و اشتیاق سیاره مریخ، در کنار عنصر آتش برج قوس (آذر) که نشانه ماجراجویی و خوش بینی است، به زندگی تان گرمای زیادی خواهد بخشید. این اتفاق لذت بخش شما را تشویق می کند تا برای تنوع بخشیدن به زندگی تان و کسب تجربیات متفاوت در طول سال جدید، به دنبال راه حل مناسب باشید.

  هنگامی که خورشید از اواسط ماه مارس (اسفند) تا اواسط آوریل (فروردین)، مجددا وارد نشانه شما شده و از آن عبور می کند، فردی جنگجو در درون تان متولد می شود که می توانید از حضور او بهره مند شوید. شما احساس می کنید که امسال مانند سال گذشته نیست و اکنون، آماده مواجه شدن با هر چالشی هستید. نوبت شماست که به دنیا نشان دهید فردی قدرتمند هستید و می توانید هر کاری انجام دهید.

  سیارک کایرون، جنگجوی خسته، امسال مجددا وارد نشانه تان شده و شما را به چالش می کشد تا روی زخم های عاطفی و روحی خود کار کنید. این اتفاق ممکن است در ابتدا ناراحت تان کند، اما باعث رشد شخصیت شما خواهد شد. بی تردید، عنصر آتش وجودتان خاموش نشده و در طول این چالش، از اواسط ماه ژوئیه (تیر) تا اواخر دسامبر (دی)، به شما کمک می کند تا خودتان را دست کم نگیرید و با استفاده از فرصت های معنوی، دلگرم و شکست ناپذیر باشید.

  طالع بینی زوجین

  راه عشق همیشه برای متولدین عنصر آتش، مانند برج حمل، آسان نبوده اما می تواند هیجان انگیز باشد و سال ۲۰۲۲ (۱۴۰۰- ۱۴۰۱) نیز، از این قاعده مستثنی نخواهد بود. سیاره زهره که بر مسائل احساسی شما حکمرانی می کند، با شروع سال جدید، در خانه عنصر خاک برج جدی به سمت عقب حرکت خواهد کرد (حرکت بازگشتی خواهد داشت). شما رابطه هدفمندی با هم دارید، اما شدت و اهمیت این موضوع می تواند شما را تحت فشار قرار دهد و باعث شود میزان تعهد خود یا شریک زندگی تان را بسنجید.

  الهه عشق تقریبا سه هفته از ماه می (اردیبهشت) را در نشانه شما سپری می کند و باعث می شود به صورت ناگهانی، نسبت به هم عشقی بی شائبه داشته باشید. شما وقتی چیزی را می‌خواهید، بدون توجه به خواسته‌ها یا احساسات شریک عاطفی تان به دنبال آن می‌روید. این نگرش ممکن است در سایر زمینه ‌های زندگی ‌تان کارساز باشد، اما در رابطه‌ احساسی بهتر است به نظرات طرف مقابل تان نیز اهمیت داده و رابطه متقابلی با هم داشته باشید.

  در اواسط ماه اوت (مرداد)، سیاره زهره و مشتری در زاویه ۱۲۰ درجه نسبت به هم قرار می گیرند (که در گذشته این اتفاق به فال نیک گرفته می شد) که این موضوع می‌تواند بسیاری از نگرانی‌های شما در زمینه احساسی را از بین ببرد. شما از بودن در کنار هم احساس خوبی دارید و می خواهید اتفاقات مثبتی را رقم بزنید. برنده شدن در یک مسابقه، دریافت پولی که انتظارش را نداشتید و شنیدن خبرهای خوب در مورد یک معامله مالی، فقط بخشی از اتفاقات مثبتی هستند که ممکن است برایتان رخ دهد.

  طالع بینی مجردین

  سیارک اروس که شور و شوق و احساسات شما را تحت تاثیر قرار می دهد، از اوایل ماه مارس (اسفند) تا اواسط آوریل (فروردین)، با حضور در نشانه شما باعث می شود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. در چنین زمانی ممکن است به شدت دنبال رسیدن به چیزی باشید و بارها و بارها حس کنید که شکست خورده یا پیروز شده اید. ملاقات های احساسی، رابطه جنسی و عشق به شما حس پیروزی می دهد و این حس را در وجودتان ایجاد می کند که بخواهید بر هر چیزی (یا هر کسی) غلبه کنید.

  در اواسط ماه اوت (مرداد)، زاویه ۱۲۰ درجه بین زهره و مشتری و عبور آن ها از مقابل هم، اتفاقات بسیار خوبی را برای مجردین این برج رقم زده و  شانس زیادی را برایشان به ارمغان خواهد آورد. این خوش شانسی و مثبت اندیشی، اعتماد به نفس تان را افزایش خواهد داد. تعریف هایی که می شنوید، واقعی هستند و پیشنهادهای عاشقانه باید جدی گرفته شوند.

  سیاره زهره از نشانه برج عقرب (خداروشکر) دور شده و در اواسط ماه نوامبر (آبان)، با نشانه آتش برج قوس ارتباط برقرار می کند، که این اتفاق آزادی احساسی و جنسی بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد. در چند هفته گذشته، ممکن است بیش از حد در احساسات خود غرق شده باشید، بنابراین با رهایی از این محدودیت های عاطفی، حال بهتری خواهید داشت. اگر آماده ریسک کردن هستید، اکنون زمان مناسبی برای لذت بردن از ماجراهای احساسی است.

  طالع بینی مالی و کاری

  زحل، سیاره قدرت، جاه طلبی و انگیزه، امسال در برج دلو به حرکت خود ادامه می دهد و به اهداف شغلی و مالی شما انعطاف پذیری و رویکردی غیر متعارف می بخشد. اگر از وضعیت موجود خسته شده اید و می خواهید روش کارتان را تغییر دهید، برج حمل سال جدید، فرصتی مناسب برای آزمایش شیوه های جدید و نوآوری در این زمینه است. برخی از ایده‌های شما ممکن است امسال غیرعملی به نظر برسند، اما بیشتر اختراعات بزرگ با ایده‌هایی شروع شده اند که هیچ‌کس فکر نمی‌کرد کارساز باشد. زمانی که بسیاری از افراد در مسیر خود متوقف می‌شوند، شما جرات حرکت رو به جلو را دارید؛ بنابراین بسیاری از موفقیت‌هایی که در این سال به دست می‌آورید فقط به خاطر خودتان خواهد بود.

  سیاره زهره پولساز در پایان ماه مه (خرداد) به سمت برج ثور حرکت می کند، که می تواند کلیدی برای آشکار کردن بسیاری از پتانسیل های مالی پنهان شما باشد. شما فقط به این فکر می کنید که چگونه پول بیشتری به دست آورید، اما این اتفاق تشویق تان می کند تا کمی سرعت خود را کاهش دهید و اهداف بلندمدت خود را نیز در نظر بگیرید. در حال حاضر، نحوه مدیریت پول تان تاثیر زیادی بر موجودی شش ماه آینده تان در بانک داشته و کسب تجربه از این شرایط، امنیت مالی خوبی را برایتان رقم خواهد زد.

  سیاره مشتری، در اواسط ماه مه (اردیبهشت)، وارد نشانه اصلی تان شده و به شما یادآوری می کند که هیچ حرکت ناگهانی در زمینه کاری یا امور مالی خود انجام ندهید. آن درسی که سیاره زهره در برج ثور به شما یاد داد را به خاطر دارید؟ کسی که آهسته و پیوسته حرکت می کند، مسابقه را میبرد. شما ایده های بزرگی دارید و به طور غریزی می خواهید همه آن ها را عملی کنید، اما اقدامات غیرمسئولانه و یا خودخواهانه در زمینه تصمیمات شغلی و مالی می تواند حوادث ناگوار و اجتناب ناپذیری را برایتان رقم بزند. وقتی به ثروت رسیدید، مقداری از آن را به دیگران ببخشید.
  طالع بینی و خصوصیات متولدین اردیبهشت

  طالع بینی برج ثور (اردیبهشت)

  طالع بینی شخصی

  متولدین برج ثور، امسال اگر حواس تان را جمع کنید، می توانید چیزهای زیادی یاد بگیرید. فرمانروای دوست داشتنی شما سیاره زهره، الهه خارق العاده عشق و پول، سال جدید را با یک چرخه بازگشتی آغاز کرده و با عنصر خاک برج جدی متحد می شود. این انرژی فوق العاده باعث می شود به شدت به دنبال یک رابطه ایده‌آل و یک حساب بانکی پر از پول باشید. البته، به عنوان یک گاو (نماد برج ثور) صبور، شما می دانید که این کارها زمان می برد، اما اگر اولین قدم را برندارید، هرگز به آن جایگاه نخواهید رسید، و اینجاست که طبیعت شما را تحت فشار قرار می دهد. شما باید در نهایت، در سال ۲۰۲۲ (۱۴۰۰- ۱۴۰۱)، به آرزوهای خود برسید. به موضوعات تکراری و افرادی که پس از مدتی غیبت دوباره در زندگی شما ظاهر می شوند، توجه زیادی داشته باشید تا بتوانید پیام طبیعت را دریافت کنید.

  چرخه بازگشتی خورشید از اواسط آوریل (فروردین) تا اواخر ماه مه (خرداد)، اتفاقات خوبی را برایتان رقم خواهد زد. شما باید در ماه تولد خود منتظر اتفاقات زیادی، از جمله خورشید گرفتگی ۳۰ آوریل (۱۰ اردیبهشت) که انرژی و اشتیاق زیادی را در زندگی شما به ارمغان می آورد، باشید. این اتفاق شروعی تازه برای انجام کارهای جدید است. پس اعتماد به نفس تان را بالا ببرید تا بتوانید به اهداف تان دست پیدا کنید.

  به یاد داشته باشید که اورانوس، سیاره اشتیاق و آزمایش، در تمام سال از نشانه شما عبور کرده و باعث می شود ذهن بازتری داشته باشید. شما همیشه تغییرات ناگهانی که اورانوس دوست دارد را نمی پذیرید یا از آن لذت نمی برید، بنابراین این اتفاقات قطعا مورد علاقه تان نخواهد بود. با این حال، تغییرات ناخواسته در زمینه های مختلف زندگی باعث می شود رشد کرده و به خودآگاهی بالاتری برسید، و این رشد، به هر شکلی که باشد هرگز چیز بدی نخواهد بود.

  طالع بینی زوجین

  شما خواهان ثبات و امنیت در روابط عاشقانه خود هستید، و شاید زمانی که سیاره زهره در پایان ماه مه (خرداد) با نشانه ثبات و امنیت منطقه البروج شما متحد شود، به بهترین حالت ممکن آن را احساس کنید. این دوره قطعا یکی از بهترین زمان‌های سال برای روابط عاشقانه شماست: وقتی که در قسمت عنصر ماه تولد خود قرار دارید، عشق ورزیدن و دریافت آن برای شما بسیار آسان است. شما احساس می کنید زیبا هستید و متقابلا مجذوب خصوصیات ظاهری شریک زندگی خود خواهید شد، بنابراین نشان دادن جذابیت خود در عکس ها و پست های رسانه های اجتماعی ممکن است یکی از سرگرمی های مورد علاقه تان در آن دوران باشد.

  عطارد دومین چرخه بازگشتی خود را در سال جدید تجربه می کند که از ۲۲ مه (۱خرداد) به نشانه شما بازگشته و تا اواسط ژوئن (خرداد) در آنجا می ماند و باعث اختلال در فناوری، اضطراب، تاخیر در سفر و ارتباطات نادرست وحشتناکی خواهد شد. این اتفاق می تواند به طور جدی برنامه های تعطیلات یا حتی نحوه صحبت کردن و وابستگی شما به یکدیگر به هم بریزد. آماده باشید که افراد گذشته تان ناگهان سرراهتان قرار بگیرند و مشکلاتی را در رابطه شما ایجاد کنند. در صورت امکان از تصمیم گیری های مهم در مورد آینده، در این بازه زمانی اجتناب کنید.

  سیارک جونو نشان دهنده تعهد، ازدواج، پیمان شکنی و خیانت است که در اواخر آوریل (اردیبهشت) وارد برج حوت شده و تا پایان سال، در آن جا باقی خواهد ماند. شما به فکر یک رابطه بسیار ایده آل هستید و هر چیزی کمتر از پایان عاشقانه (مانند قصه ها) می تواند برایتان بسیار ناامید کننده باشد. سعی کنید فقط به دنبال خوشنود کردن شریک عاطفی تان نباشید. چنین چیزی همیشه قابل دستیابی نیست، و توجه بیش از حد به آن می تواند برای شما در نیمه دوم سال واقعا آسیب زننده باشد.

  طالع بینی مجردین

  آیا تا به حال این احساس به شما دست داده است که عشق در اطراف شما وجود دارد اما نمی توانید آن را درک کنید؟ خوشبختانه برای شما متولدین برج ثور، سیاره ناهید حاکم بر نشانه تان، سال جدید را با یک چرخه بازگشتی در برج جدی آغاز می کند، و این اتفاق به این معنی است که شما باید مجددا برخی نیازهای احساسی گذشته تان را مرور کنید. ممکن است با شریک عاطفی سابق تان دوباره دیدار کنید، یا خاطراتی را مرور کنید که شما را به یاد او بیندازد. شاید دیگران از شما بپرسند که وقتی نتیجه این کار را می دانید، چرا دوباره همین رفتار را ادامه می دهید، اما حس لجبازی تان هنوز به شما اجازه نمی‌دهد که از این کار دست بکشید. پشتکار شما می تواند فرصت دوباره ای را برایتان به ارمغان بیاورد، یا حتی باعث شود از این اتفاق درس بزرگی را یاد بگیرید. در هر صورت، بخت با شما یار بوده و برنده خواهید شد.

  در روز ۱۱ آگوست (۲۰ مرداد) یک ماه گرفتگی کامل در برج دلو رخ می دهدکه باعث می شود بخواهید چیزهای جدیدی را امتحان کنید. به‌عنوان یکی از با ثبات ترین، محافظه‌کارانه‌ترین و سنتی‌تر نشانه‌های زودیاک، این کار شاید برایتان کمی سخت باشد، اما آیا چاره دیگری دارید؟ اگر به طور مداوم به دنبال پیدا کردن عشق در زندگی تان هستید، این تغییر می تواند اتفاقات خوبی را برایتان رقم بزند.

  سیاره زهره از اواسط نوامبر (آبان) تا ۹ دسامبر (۱۸ آذر) با برج قوس متحد شده و به زندگی عاشقانه شما هیجان می بخشد. حس خوش‌بینی که از این نشانه آتش ساطع می شود، انرژی‌بخش بوده و در نهایت احساس می‌کنید شاید امسال بتوانید شریک عاطفی خود را پیدا کنید. اکنون به دنبال کسی باشید که به دنبال ماجراجویی های عاشقانه است. از او صداقت بخواهید و خودتان نیز با او روراست باشید.

  طالع بینی مالی و کاری

  شما برای رسیدن به پول سخت کار می کنید و سال ۲۰۲۲ (۱۴۰۰- ۱۴۰۱) نیز به همین شکل خواهد بود. با این حال، حضور سیاره زحل جاه‌طلب در برج دلو، حال و هوای متفاوتی به زندگی کاری شما بخشیده و نوسانات زیادی را با خود به همراه خواهد داشت. اما نگران نباشید! همراه با این اضطراب، فرصت‌های واقعی برای رشد نیز به وجود می‌آید، بنابراین سعی کنید ذهن خود را باز نگه دارید و از این فرصت ها، خوب استفاده کنید.

  شما قبلا می دانستید که اورانوس، فرمانروای متکبر برج دلو، امسال با نشانه زمین شما جفت شده است، که این اتفاق می تواند به نوعی هم یک برکت و هم یک بد شانسی باشد. فرصت های جدید می‌تواند برایتان سودآور باشد، اما تردید نیز ممکن است برای شما تبعاتی نیز به همراه داشته باشد. از آنجایی که ثبات مالی یکی از مهم‌ترین اهداف شماست، حتی اگر فرصت های پیش رویتان کمی چالش برانگیز باشند، نمی‌توانید به راحتی با آن ها دست و پنجه نرم کنید.

  به خاطر داشته باشید که اورانوس دارای دو چرخه بازگشتی است (یک دوره کوتاه در ابتدای سال که در اواخر ژانویه (بهمن) به پایان می رسد و دوره دوم که از ابتدای سپتامبر (شهریور) شروع شده و تا پایان سال ۲۰۲۲ ادامه دارد) که به شما شانس استراحت داده و کمی آرام تان می کند. تغییراتی که برای شما رخ می دهد، این فرصت را برای شما ایجاد می کند که سرمایه گذاری های عجولانه خود را مجددا بررسی کنید.
  طالع بینی متولدین خرداد

  طالع بینی برج جوزا (خرداد)

  طالع بینی شخصی

  آیا زمان آن نرسیده است که امسال به جزئیات بیشتری توجه کنید؟ عطارد، فرمانروای حاکم بر نشانه شماست و بر نحوه برقراری ارتباط، شیوه تفکر، معاشرت، ارتباط با فناوری و تبادل اطلاعات تاثیر می گذارد، به همین دلیل، چرخه های بازگشتی این سیاره برای شما سختی های زیادی را به همراه دارد. پس اگر به دنبال راهی برای خروج از این مشکلات می گردید، آگاهی از زمان وقوع این چرخه ها می‌تواند به شما بسیار کمک کند. سه دوره چرخه بازگشتی عطارد در سال جدید بین ۱۴ ژانویه (۲۴ دی) تا ۳ فوریه (۱۴ بهمن)، ۱۰ می (۲۰ اردیبهشت) تا ۳ ژوئن (۱۳ خرداد) (که از نشانه شما می گذرد) و ۹ سپتامبر (۱۸ شهریور) تا ۲ اکتبر (۱۰ مهر) قرار دارد.

  چرخه بازگشتی خورشید که از اواخر ماه مه (خرداد) تا اواخر ژوئن (تیر) از نشانه شما عبور می کند، شادی زیادی را برایتان رقم خواهد زد. مهم نیست که در سال گذشته چه چیزی را پشت سر گذاشته اید، زیرا هم اکنون برای شروعی تازه آماده هستید، پس تولد دوباره تان مبارک! اکنون می‌توانید چیزهایی را که دیگران نادیده می‌گیرند خوب درک کنید، که این اتفاق هم از نظر شخصی و هم از نظر حرفه‌ای به شما برتری خاصی می‌دهد. پس حتما از ظرفیت های ذهنی فعال و چابک خود برای موفقیت در این ماه خاص استفاده کنید!

  پالاس (آتنا)، سیارک خرد، که از اوایل جولای (تیر) تا اوایل سپتامبر (شهریور) در خانه عقل نشانه شما حرکت می‌کند، به شما بینش خوبی بخشیده و باعث می شود با استفاده از کلمات، قدرت خود را نشان دهید. صحبت کردن و نوشتن تاثیر ویژه ای در زندگی دارد و می توانید از آن ها برای بهبود شرایط، متقاعد کردن دیگران، رسیدن به روشنگری و خواسته هایتان استفاده کنید. اکنون زمانی بسیار عالی برای استفاده از رسانه های اجتماعی، به عنوان بستری برای هر آنچه که می خواهید جهان بداند، است. گفتن داستان زندگی خود به مخاطبان جهانی و گوش دادن به آن ها، برایتان بسیار ارزشمند خواهد بود.

  طالع بینی زوجین

  اگر با کسی در رابطه هستید، آیا باید همیشه فقط به او فکر کنید؟ جواب منفی است. برای شما متولدین برج جوزا که همیشه فکرتان درگیر است، چنین چیزی درست نخواهد بود. با شروع سال ۲۰۲۲ (۱۴۰۰ – ۱۴۰۱)، سیاره زهره که بر امور احساسی شما دلالت دارد، در خانه مربوط به عنصر خاک برج جدی یک چرخه بازگشتی خواهد داشت، که می‌تواند مشکلات شغلی را برایتان رقم بزند که نیاز به تمرکز زیادی از سمت شما خواهد داشت.

  شاید در این زمان رابطه تان کمی دچار چالش شود، اما می توانید از اواخر ماه مه (خرداد) تا اواخر ژوئن (تیر)، که زهره وارد برج ثور سخاوتمند می شود، شرایط تان را بهبود ببخشید. در این دوره زیبا، می توانید با تقدیم هدایا و توجه به شریک عاطفی تان، رفتار گذشته تان را جبران کنید(امیدواریم که او نیز شما را ببخشد)!

  یکی دیگر از این دوره های مثبت برای شما، هنگامی است که سیاره زهره از اواخر سپتامبر (مهر) تا اواخر اکتبر (آبان) وارد برج میزان شده و از آن عبور می کند. در حال حاضر اگر یکی از شما کمی پرخاشگر شده است، دیگری باید در این زمان مناسب، مشکلات بدون هیج گونه عصبانیت و یا مشاجره ای حل کند. مهم ترین چیزی که اکنون باید به خاطر بسپارید این است که عاشق بودن یعنی شما با هم در یک تیم هستید، نه رقیب یکدیگر. پس اگر با هم صلح کنید، می توانید به راحتی به تمام خواسته هایتان برسید.

  سیارک وستا که بر مسائل مربوط به تعهد و وفاداری دلالت دارد، از اواسط نوامبر (آبان) تا پایان سال با برج حوت متحد شده و این اتفاق باعث می شود که به شدت درگیر رابطه تان شوید. این موضوع قابل تحسین است، اما باید مراقب باشید که از حالت تعادل خارج نشوید. خلاقیت و شهود بهترین ابزار برای داشتن یک رابطه موفق در این بازه زمانی است.

  طالع بینی مجردین

  از آن جایی که الهه عشق، سیاره زهره، سال جدید را با یک چرخه بازگشتی در برج جدی آغاز می کند، شاید خیلی خلق و خوی احساسی و رمانتیکی نداشته باشید، اما اگر دقت کنید هنوز نکات مهم دیگری نیز وجود دارد. اتفاقات گذشته ممکن است مجددا تکرار شود و فرصتی دوباره برای یادگیری به شما بدهد. چالشی که در این زمان با آن مواجه خواهید شد این است که می خواهید انتظارات بالای خود را برآورده کنید و در این میان، حتی ممکن است فکر کنید اهدافی را که در زمینه احساسی، در سال گذشته نیز به دنبال آن بودید، هنوز برایتان برآورده نشده است.

  با این حال، از آنجایی که در ماه ژوئن (خرداد) و اوایل ژوئیه (تیر)، مریخ با عنصر آتش متحد می شود، در تابستان رابطه احساسی گرم تری خواهید داشت. در حال حاضر، حال و هوای بسیار رقابتی دارید و دوست دارید مورد تحسین قرار بگیرید. شما قصد ندارید مشکلات تازه ای برای خود ایجاد کنید، اما نگرش پرخاشگرانه شما ممکن است برایتان مانعی ایجاد کند. در این مواقع، اگر نمی توانید چیزی را تحمل کنید، باید آن را کنار بگذارید!

  سیارک‌های مرتبط با عشق و رابطه جنسی، اروس و سافو، هر دو در ماه ژوئیه (تیر) با برج سرطان متحد می شوند، بنابراین شما تمایل خواهید داشت تا از نظر فیزیکی نزدیک شریک عاطفی تان باشید و دوری از او، برایتان سخت خواهد بود. آیا برای برقراری رابطه با یک فرد، باید حتما او را دوست داشته باشید، یا صرفا بعد از برقراری رابطه با او عاشقش خواهید شد؟ البته که نه، شما نمی توانید با کسی که نسبت به او حسی ندارید، وارد رابطه شوید.

  طالع بینی مالی و کاری

  زحل سخت کوش، جدی و متمرکز بر کار، تمام امسال را در برج دلو مستقل، سرکش و مبتکر می گذراند و به شما این شانس را می دهد که تغییراتی در کار و یا سرمایه گذاری های خود ایجاد کنید. زحل به فکر اعتدال و احتیاط است، اما انرژی برج دلو به دنبال این است که شما را تشویق به ریسک کردن کند. بنابراین، در کنار این که می خواهید امسال خیلی با احتیاط قدم بردارید، به ریسک های کوچکی که می تواند موفقیت های بزرگی را در سال جدید برایتان رقم بزند نیز توجه کنید.

  همچنین بخوانید:  طالع بینی و خصوصیات متولدین مهر

  اورانوس سرکش در تمام دوازده ماه سال، در برج ثور قرار دارد و می تواند همه چیز را در مقیاس جهانی مختل کند. شما می‌خواهید در سال ۲۰۲۲ سرمایه‌گذاری‌های متنوعی در زمینه ارزهای دیجیتال یا تکنولوژی داشته باشید. این راه‌های جایگزین محبوب برای کسب پول می تواند تغییرات عمده ای در کارتان ایجاد کرده و درآمدتان را افزایش دهد، زیرا مهارت‌های تازه ای به شما می آموزد و در زمینه‌های شغلی جدید به شما اعتماد به نفس زیادی می بخشد.

  در زمینه تغییرات شغلی ماه نو معمولا نشانه مثبتی است، بنابراین با حضور این نشانه تا پایان ماه مه (خرداد)، می توانید برنامه های کاری بسیار شگفت انگیزی را برای خود اجرا کنید. در حال حاضر چیزهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، اما ممکن است آنقدر در برابر تغییرات مقاومت کنید که نتوانید نتیجه نهایی هیچ یک از ایده های عالی خود را کاملا ببینید. مبتکر و شروع کننده بودن بسیار عالی است، و شما نیز در طول این مدت همین گونه خواهید بود، اما پایبند ماندن به یک پروژه تا زمان تکمیل شدن آن نیز، احساس رضایتی به شما می دهد که اخیرا آن را تجربه نکرده بودید.
  طالع بینی متولدین تیر

  طالع بینی برج سرطان (تیر)

  طالع بینی شخصی

  احتمالا مردم از شما می پرسند که چرا این قدر بدخلق هستید؟! از آنجایی که ماه بر نشانه شما حکمرانی می کند، خلق و خوی شما مانند جزر و مد نوسان دارد، اما این موضوع مایه شرمساری نیست. شما دارای روحیه ای بسیار شهودی و حساس هستید و توجه به چرخه های ماه می تواند به شما کمک کند که علت حالات متغیر خود را درک کنید. به عنوان مثال، ماه کامل که در اواسط ژانویه (دی) در نشانه شما رخ می دهد، بر زندگی و مسائل خانوادگی تان تاثیر گذاشته و احساس نیاز به امنیت را در وجودتان نشان می دهد. اگر پویایی و تعادل در زمینه کاری، خانوادگی و یا زندگی تان به هم خورده است، واقعا این نیاز را احساس خواهید کرد.

  در مقابل، ماه نو که در پایان ماه ژوئن (تیر – به طور تصادفی، در اوایل ماه تولد شما) در نشانه تان ظاهر می شود، چشم اندازی کاملا جدید به شما خواهد داد! در زیر سایه انرژی این ماه نو، شما نیز بذرهای نیت خود را می‌کارید و با برنامه‌ریزی و توجه به آن، رشد بذرها را در این فصل گرم مشاهده کرده و به موفقیت خواهید رسید. اکنون می توانید با اشتیاق منتظر اتفاقات بسیار خوبی در زندگی تان باشید. پس از پوسته خود بیرون بیایید و از چیزهای مثبتی که به زودی در مسیر شما قرار خواهند گرفت، لذت ببرید.

  در فاصله زمانی اواخر ماه ژوئن (تیر) تا پایان ژوئیه (مرداد) که چرخه بازگشتی خورشید اتفاق می افتد، زمان ایده‌آلی برای انجام تمرینات خودسازی خواهد بود. مانند بسیاری از متولدین تیر ماه، شما ممکن است با مراقبت از دیگران نیز احساس خوبی پیدا کنید، اما اکنون زمان آن است که به خودتان توجه کنید! در یک روز خاص برای درمان و آرامش خود وقت بگذارید. گرفتن یک دوش آب گرم (یا رفتن به سونا) یا استراحت در خانه و همراه با خانواده، راهی عالی برای لذت بردن از این اتفاقات و رسیدن به آرامش خواهد بود.

  طالع بینی زوجین

  متولدین برج سرطان، به دلیل تمایلات سنتی و خانوادگی خود، احتمالا می توانید فردی بسیار رمانتیک باشید. شما عاشق بودن را دوست دارید و با تمام وجود، برای طرف مقابل تان وقت می گذارید (حتی وقتی که در رابطه ایده آل تان نیستید). با این حال، وقتی سال جدید شروع می‌شود، سیاره زهره، الهه عشق، در برج جدی یک چرخه بازگشتی خواهد داشت، پس بنابراین ممکن است رابطه احساسی تان سخت‌تر از آن چیزی باشد که انتظارش را داشتید. اکنون زمان آن است که از درس‌هایی که باید در گذشته یاد می‌گرفتید، استفاده کنید. اما نمی توانید به گذشته برگردید، و متاسفانه به شدت احساس پشیمانی خواهید کرد.

  زهره از اواسط ژوئیه  (تیر) تا اواسط آگوست (مرداد) چند هفته ای را در نشانه شما سپری می کند و باعث می شود روابط شما راحت تر و دوست داشتنی تر شود، بیشتر با هم وقت بگذرانید، به پیاده رویی بروید و از بودن در کنار هم خوشحال باشید.

  سیارک جونو که نیاز های عاطفی شما را برآورده می کند، از اواخر ماه آوریل (اردیبهشت) تا پایان سال وارد برج حوت خواهد شد. تحت تاثیر این اتفاق شما می خواهید که شریک عاطفی تان نسبت به نیازهای شما حساس باشد و همچنین در هنگام بروز مشکلات و آسیب دیدن تان، با شما با شفقت و همدلی رفتار کند. رابطه احساسی تان برای شما در اولویت قرار خواهد گرفت، می توانید شریک عاطفی تان را به شدت مجذوب خود کنید و این فرصت را خواهید داشت که او بدون هیچ پرسشی، نیاز شما را متوجه شود.

  طالع بینی مجردین

  سیارک سای کی که در زمینه عاطفی به روح و ذهن مربوط می شود، روی زندگی احساسی شما در تمام طول سال تاثیر می گذارد. از آنجایی که این سیارک از ژانویه (دی) تا پایان آگوست (شهریور) در عنصر خاک برج سنبله (شهریور) قرار می گیرد، باعث می شود به دنبال کسی باشید که در زندگی به شما کمک کند. اگر شما یک والد مجرد هستید، ممکن است به دنبال فردی باشید که ۱۰۰ درصد فرزندتان را بپذیرد و در این زمینه، از شما حمایت کند. اگر می خواهید خانه خود را تعمیر کنید، از طرف مقابل انتظار دارید او نیز به شما یاری برساند. شما نیز حاضرید به هر نحوی لطف او را جبران کنید، اما قبل از هر اقدامی، او باید ارزش خود را به شما ثابت کند.

  زهره، سیاره رمانتیک و فرمانروای عشق، در ماه مه، در عنصر آتش برج حمل قرار می گیرد و از شما می خواهد که از پوسته خود بیرون بیایید و کاری انجام دهید. این انرژی شما را تشویق می کند که با انگیزه باشید و کنترل زندگی عاشقانه خود را به دست بگیرید. شاید در ابتدا از عملکرد خود مطمئن نباشید، اما اگر کارهای اخیرتان موثر بوده است، روش خود را تغییر ندهید. برای آن دسته از متولدین تیر که می‌خواهند به امور کمی سرعت ببخشند، این اتفاق می‌تواند اعتماد به نفسی را که برای انجام اولین حرکت نیاز دارند، به آن ها بدهد.

  ماه نو و مرموزی که در پایان اکتبر (آبان) در نشانه عقرب حضور دارد، شما را به شدت در مورد رازها کنجکاو کرده و مجبور می کند از تمام منابعی که در اختیار دارید برای ارضای کنجکاوی خود استفاده کنید. چیزی که کشف می کنید ممکن است همان چیزی باشد که انتظارش را داشتید، اما برعکس آن نیز شاید اتفاق بیفتد.

  طالع بینی مالی و کاری

  زهره، الهه عشق، بر مسائل مالی نیز حکمرانی می‌کند و یکی از بهترین موقعیت‌های او زمانی است که در پایان ماه می (خرداد) برای چندین هفته با برج ثور متحد می‌شود. بسیاری از نگرانی‌های شما در مورد وضعیت مالی تان می‌تواند در این دوره از بین برود، زیرا منابع و دانش خوبی را برای کسب درآمد بیشتر یا مدیریت بهتر دارایی هایتان به دست می‌آورید. رسیدن به درآمد و جمع کردن پول ممکن است کمی با استرس و خیلی آرام پیش برود، اما صبر کلید رسیدن به خواسته ها خواهد بود.

  اورانوس در تمام طول سال در برج ثور حضور دارد و به شما اجازه می دهد تا کمی اوضاع مالی تان تغییر دهید. تضاد اجتناب ناپذیری بین ایده های جدید و رفتارهای محتاطانه وجود خواهد داشت که می تواند باعث شود فرصت های خوب را از دست بدهید. اگرچه این اتفاق به ضررتان نخواهد بود. قبل از انجام هرگونه اقدام مالی بزرگ در سال جاری، باید از انتخاب خود راضی باشید. سپس، در اواخر آگوست (شهریور)، زمانی که اورانوس چرخه بازگشتی خود را آغاز می کند، فرصتی برای بررسی و ارزیابی مجدد انتخاب های خود خواهید داشت. آیا حرکت جدید شما نتیجه بخش بوده یا در گذشته وضعیت بهتری داشتید؟ بهتر است در مورد اقدامات اشتباه تان در زمینه سرمایه گذاری های غلط خودتان را خیلی سرزنش نکنید، زیرا زمان زیادی برای جبران ضرر خواهید داشت.

  زحل مصمم و جاه طلب امسال نیز با برج دلو سرکش متحد می شود، بنابراین وقتی چهارچوب های ذهنی تان را کنار می گذارید، می توانید موفقیت بزرگی کسب کنید. رویاهای شما همیشه محبوب یا پذیرفته نخواهند شد، اما وقتی مورد قبول واقع شوند، اتفاقات خوبی را برایتان رقم خواهند زد. شما می توانید با استفاده از دیدگاه منحصر به فرد خود در سال جدید به جایگاه خوبی برسید. وقتی در رزومه تان مهارت هایی را فهرست کنید که هیچ کس دیگری آن را ندارد، پیدا کردن شغل جدید یا ارتقا در شغل فعلی تان کار دشواری نخواهد بود. اگر از قبل، عنوان شغلی مرتبط با مهارت های شما وجود ندارد، می توانید آن را ایجاد کنید. نیاز های شما برآورده خواهد شد، پس خودتان را ارزان نفروشید.
  طالع بینی متولدین مرداد

  طالع بینی برج اسد (مرداد)

  طالع بینی شخصی

  متولدین برج اسد از این که توجه دیگران را به خود جلب کنند، لذت می برند. فرمانروای شما خورشید بزرگ، جسور و درخشان است، پس عجیب نیست که در پرتو زیبایی و دستاوردهای خود غرق می شوید! طبق معمول با شروع سال جدید، انرژی جاه طلبانه عنصر خاک برج جدی، دلایل زیادی را به شما می دهد تا به خودتان افتخار کنید.

  سیارک پالاس امسال تحت تاثیر نشانه شما قرار نگرفته است، اما از اواسط فوریه (اسفند) تا پایان آوریل (اردیبهشت)، از خانه عنصر آتش برج حمل می گذرد و باعث می شود شما به دنبال راه حلی سریع برای رفع همه مشکلات خود باشید. شما اکنون در نقش یک رهبر و یا کاملا به تنهایی کارهایتان را انجام می دهید. آخرین چیزی که در این بازه زمانی می خواهید این است که کسی به شما بگوید چه کاری انجام دهید!

  بهترین دوره برای شما در سال جدید، اواخر ماه جولای (مرداد) است که خورشید پس از یک سال سفر، به نشانه شما باز می گردد و شما مشتاقانه منتظر می شوید تا تولد خود را جشن بگیرید. شما بسیار شاد و بازیگوش هستید و دوست دارید دیگران را نیز در این شادی، سهیم کنید.

  ماه باعث تعادل خورشید می شود و ماه جدید در عنصر آتش برج قوس در اواخر نوامبر (آذر)، لذت را به زندگی تان بازگردانده و تضمین می کند که این ماه پر از سرگرمی و شادی برای شماست. با این حال، از شما خواسته می‌شود تا در طول این مدت به مسئولیت‌های خود نیز توجه کرده و آن ها را اولویت بندی کنید.

  طالع بینی زوجین

  سیاره زهره که بر زندگی عاشقانه شما حکمرانی می کند، با شروع سال ۲۰۲۲، یک چرخه بازگشتی در برج جدی خواهد داشت. برای شما متولدین برج اسد، این اتفاق می تواند به این معنی باشد که باید زندگی احساسی خود را به خوبی بررسی کرده و میزان موفقیت یا شکست هایتان را خوب ارزیابی کنید، تا بتوانید جلوی هرگونه ضرری را بگیرید. در این دوره سعی کنید نگرش های خود را کمی تغییر دهید تا بتوانید در ماه های آینده، عملکرد موفق تری داشته باشید.

  سیاره زهره به مدت شش هفته از اواسط آگوست (مرداد) در نشانه شما حضور دارد و به زندگی عاشقانه شما گرمی و لذت می بخشد. در این مدت شاید خیلی به فکر خودتان باشید، اما آیا این موضوع اشکالی دارد؟ شما جذاب، با اعتماد به نفس و بسیار خواستنی هستید، و این موضوع باعث می شود که شریک عاطفی تان از داشتن شما بسیار خرسند باشد. اما اگر همه توجه ها فقط به شما باشد، ممکن است احساس کند که نادیده گرفته شده است. پس حتما سعی کنید که به او نیز توجه کافی داشته و با او رابطه متقابلی برقرار کنید.

  خورشید در اواخر ماه اکتبر (آبان) وارد نشانه عقرب می شود و چهارمین خانه منطقه البروج شما و هر چیزی که با آن مرتبط است را روشن می کند. تا چند هفته آینده، برای رشد و بهبود رابطه تان باید کمی تلاش کنید. اگرچه ممکن است برخی روابط به پایان برسند، اما این پایان، باعث شروعی تازه خواهد شد.

  طالع بینی مجردین

  انرژی مردانه مریخ، که در ماه ژانویه (دی) در برج قوس (کماندار) حضور دارد، لذت و سرگرمی زیادی را برای زندگی عاشقانه شما به ارمغان می آورد. در این دوره ممکن است تشنه ماجراجویی باشید و در حین سفر به دور دنیا، با شخصی آشنا شوید که عشق بزرگی را برای شما به ارمغان بیاورد. در این بازه زمانی، شما دیدگاهی کاملا فلسفی نسبت به عشق دارید و جدایی‌ها را به عنوان بخش‌ طبیعی یک رابطه در نظر می گیرید.

  حضور سیارک اروس از اوایل ماه مارس (اسفند) تا اواسط آوریل (فروردین) در عنصر آتش برج حمل، نشان دهنده اشتیاق در وجود متولدین برج اسد بوده و به این معنی است که همه چیز می تواند به همان سرعتی که شروع شده، به پایان برسد. جذب و لذت آنی می تواند هیجان انگیز باشد، اما در این بازه زمانی، به روابط طولانی مدت منجر نمی شود. پس بنابراین، از زندگی تان لذت ببرید، مراقب خودتان باشید و سعی نکنید اتفاقی را به اجبار رقم بزنید!

  در اواخر ماه جولای (مرداد) ماه نویی که در نشانه شما رخ می دهد، شما را در کانون توجه قرار داده و کمک می کند تا احساسات خود را بیان کنید. هنگامی که از بروز احساسات خود ترسی نداشته باشید، می‌توانید رابطه احساسی طولانی مدتی را تجربه کنید. شما می‌دانید که ارزش بسیار بالایی دارید، و این موضوع می‌تواند رابطه عاشقانه شادتری را برایتان به ارمغان بیاورد و اجازه ندهد که به چیزی کمتر از لیاقت تان رضایت دهید. حالا که از هر نظر، از خودتان راضی هستید، بیرون بروید و کسی را پیدا کنید که لایق زیبایی های شما باشد!

  طالع بینی مالی و کاری

  وقتی می‌خواهید اقدامی انجام دهید و منتظر تغییراتی در زمینه کاری و مالی خود هستید، می‌توانید از حضور قدرتمند مریخ در اوایل ماه مارس (فروردین) در برج دلو، بهره مند شوید. در این بازه زمانی می توانید با یک دوست یا همکار، یک کسب و کار تیمی خوب راه انداخته و بسیار موفق شوید.

  وقتی صحبت از مسائل مالی به میان می‌آید، اورانوس در خانه عنصر خاک برج ثور حضور داشته و در آغاز ژانویه (دی) و مجددا اواخر آگوست (شهریور) تا پایان سال، یک چرخه بازگشتی کوتاه را تجربه خواهد کرد. هنگامی که اورانوس در برج ثور حضور دارد، ممکن است میان دنبال کردن یک فرصت مالی منحصربه‌فرد و تشریفات و کاغذ بازی های اداری، گیر بیفتید. با این حال، در طول این چرخه بازگشتی، فشار از رویتان برداشته شده و می توانید با ارزیابی و بررسی دارایی هایتان، تغییرات احتمالی را یادداشت کنید تا در زمان مناسب، اقدام درستی داشته باشید.

  زهره، الهه ثروت، با گورو، الهه ای که بر شرایط مالی برج ثور حکومت می‌کند، از اواخر ماه مه (خرداد) تا پایان ژوئن (تیر) متحد می‌شود و به شما یک ماه فرصت می‌دهد تا ثروت مد نظرتان را بدست آورید. شما در این شرایط به دنبال امنیت مالی هستید، بنابراین ممکن است فرصت‌های شغلی مناسب و سودآوری که برای شما و خانواده تان این امنیت مالی را به همراه ندارند، از دست بدهید. شما می توانید در طول این دوره بازگشتی، در زمینه سرمایه گذاری، تصمیمات بسیار عالی بگیرید، اما این تصمیمات، به جای پول نقد سریع، رشد آهسته و ثابتی را برای شما به ارمغان خواهند آورد. سرمایه‌گذاری‌های غیر سنتی مانند NFT و ارزهای دیجیتال اکنون برای شما جذاب نخواهند بود.
  طالع بینی متولدین شهریور

  طالع بینی برج سنبله (شهریور)

  طالع بینی شخصی

  متولدین شهریور، امسال همان سالی است که می توانید به اهداف گذشته تان جامه عمل بپوشانید. عطار، سیاره شما، به سرعت در حال حرکت است و همین موضوع شما را به شدت هوشیار می کند، بنابراین می توانید به راحتی با اتفاقات مختلف سازگار شوید. شما در هر مرحله به اهداف خود توجه کرده و برای رسیدن به آن ها، تلاش خواهید کرد.

  یکی از  قابل توجه ترین اتفاقات امسال، سه چرخه بازگشتی عطارد است که امسال از ۱۴ ژانویه (۲۴دی) تا ۳ فوریه (۱۴ بهمن)، ۱۰ می (۲۰ اردیبهشت) تا ۳ ژوئن (۱۳ خرداد) و ۹ سپتامبر (۱۸ شهریور) تا ۲ اکتبر (۱۰ مهر) (زمانی که از نشانه شما عبور می کند) رخ خواهد داد. حاکم بودن عطارد بر ماه تولد شما و چرخه بازگشتی که در نشانه تان رخ می دهد، شما را تحت تاثیر قرار داده و بهتر از دیگران می توانید با این تغییرات سازگار شوید. مراقب ارتباطات نادرستی که می تواند معاملات تجاری و برنامه های دیگران تان را مختل کند، باشید.

  در بازه زمانی اواخر آگوست (شهریور) تا اواخر سپتامبر (مهر) روز خاصی را جشن خواهید گرفت. با پایان فصل تابستان، تصمیم می گیرید که شرایط تان را خوب بررسی کنید و برای خلاص شدن از شر چیزهایی که دیگر مناسب سبک زندگی شما نیستند، اقداماتی انجام دهید. در طول این زمان، برای درمان برخی مشکلات جسمانی، می توانید به پزشک مراجعه کنید.

  طالع بینی زوجین

  عشق برای شما چیزی فراتر از اشتیاق و روابط عاشقانه است، اما این نکته بدان معنا نیست که شما در سال جدید، هیچ گونه لحظات احساسی نخواهید داشت. در سال جدید سیاره زهره در عنصر خاک برج جدی، در پنجمین خانه منطقه البروج شما یعنی بخش لذت و سرگرمی، یک چرخه بازگشتی خواهد داشت که می تواند شما را کمی محدود کند. علت اینکه دیگران از شما می خواهند کمی شرایط را آسان تر بگیرید نیز همین مسئله خواهد بود.

  ماه نویی که در برج جوزا و تحت تاثیر انرژی عطارد، در اواخر ماه مه (خرداد) رخ می دهد، روی روابط احساسی تان تاثیر گذاشته و به شما کمک کند در روابط تان، از کلمات به نفع خود استفاده کنید. این بازی کلامی به شما کمک می کند تا لحظات عاشقانه ای را که ممکن است در سال گذشته از دست داده باشید، دوباره برای خودتان رقم بزنید.

  سیارک وستا که نشان دهنده وفاداری است، از اواخر آگوست (شهریور) تا اواخر نوامبر (آذر) در برج دلو حضور داشته و باعث می شود که تصمیم بگیرید کمی روال زندگی خود را تغییر دهید. اگر مانند بیشتر متولدین شهریور، در روابط خود جنسی خود مشکل دارید، این اتفاق به شما کمک می کند که از منطقه امن تان خارج شده و کمی شرایط را بهبود ببخشید.

  طالع بینی مجردین

  چیزهای زیادی وجود دارد که شما را از رسیدن به یک عشق واقعی باز می دارد، اما اگر این موضوع را در اولویت قرار دهید، می توانید زندگی عاشقانه شاد و پر رونقی داشته باشید. البته، به دلیل چرخه بازگشتی زهره در برج جدی و در اوایل سال، ممکن است کمی احساس پشیمانی و سردرگمی داشته باشید و نتوانید به راحتی این حس را کنار بگذارید.

  ماه کامل که در اواسط مارس (اسفند) و در نشانه شما رخ می دهد، باعث می شود به شدت انتقادی و ایراد گیر باشید و فکر کنید که آیا کسی وجود دارد که با استانداردهای شما مطابقت داشته باشد. تنها توصیه ای که به شما می کنیم این است که این افکار را با صدای بلند بیان نکنید. اگرچه ممکن است شما واقعا چنین قصدی نداشته باشید، اما شاید تحت تاثیر انرژی ماه قرار بگیرید.

  با این حال، هنگامی که سیاره زهره، در اواسط آگوست (مرداد) به برج اسد می‌رسد، شما آماده خواهید بود با کسی که نادیده گرفتن او برایتان غیرممکن است، رابطه عاشقانه گرمی را تجربه کنید. انرژی شدید این چرخه باعث می شود که شما برون گراتر و با انگیزه شوید و یک اقدام احساسی بسیار بزرگ و پر هیجان انجام دهید.

  سیارک اروس که روی اشتیاق و احساسات شما تاثیر می گذارد، از ابتدای سپتامبر (شهریور) تا اوایل اکتبر (مهر) در نشانه شما حضور داشته و در زمینه رابطه احساسی تان، به شما آگاهی می بخشد. شما به رابطه جنسی ایمن اعتقاد دارید و این موضوع چیز خوبی است، اما برای اطمینان از وضعیت سلامت خود، بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

  طالع بینی مالی و کاری

  آیا به اندازه کافی هوشیار هستید تا بتوانید در سال جدید به خواسته هایتان برسید؟ از آنجایی که سیاره زحل در تمام دوازده ماه سال با برج دلو پیوند خورده است، زمان آن فرا رسیده که روی خواسته هایتان تمرکز کنید و با کنار گذاشتن یا جایگزین کردن مواردی که به نفع تان نیست، احساس رضایت بیشتری بدست آورید. شما می توانید از طریق ارتباط با دیگران و پیوستن به گروه‌ها یا انجمن‌های حرفه‌ای، مانند گروه های حامی جامعه و انجمن راهنمایی جوانان یا داوطلب شدن برای کمک به افراد بی‌خانمان‌ یا زندانیان، حس خوبی را در درون تان ایجاد کنید.

  همچنین بخوانید:  فال و طالع بینی سال ۱۴۰۱

  مشتری سیاره رشد و فرصت است، اما در اواسط ماه آوریل (فروردین)، مراقب پیوند نادر این سیاره با سیاره نپتون، در برج حوت باشید. اگرچه این اتفاق تنها چند روز طول می کشد، اما می تواند بر درک شما از مسائل مالی تان تاثیر بگذارد. انجام یک حرکت ناگهانی در این مدت می تواند منجر به یک پول بادآورده برای شما شده یا هزینه گزافی را برایتان رقم بزند که در همان وهله اول، عواقب آن را متوجه نشوید.

  از آن جایی که در سال جدید، سیاره اورانوس با گورو در برج ثور متحد می شود، شما نمی توانید جلوی بسیاری از این تغییرات را در زندگی خود بگیرید، اما بهتر است در طول این مدت، جابه جایی مالی خاصی نداشته باشید. اگرچه شما بدون شک از برخی فرصت‌های باورنکردنی آگاه خواهید بود، اما این نکته بدان معنا نیست که این موارد حتما فرصت‌های مناسبی برای شما هستند یا اکنون زمان خوبی برای سرمایه‌گذاری در آن هاست. شاید به دلیل ماهیت محافظه کار برج ثور چندین معامله خوب را از دست بدهید، اما این اتفاق باعث می شود پول تان حفظ شود.
  طالع بینی متولدین مهر

  طالع بینی برج میزان (مهر)

  طالع بینی شخصی

  آیا این ترازو که نماد ماه تولدتان است می تواند در سال جدید زندگی تان را متعادل تر کند؟ هنگامی که سال ۲۰۲۲  (۱۴۰۰- ۱۴۰۱) آغاز می شود، سیاره زهره حاکم بر عشق و ثروت، در برج جدی یک چرخه بازگشتی را آغاز می کند، که یادآور ارزیابی آرزوها و اهداف شما در سال جدید است. از آنجایی که این اتفاق تا اوایل ماه مارس (اسفند) ادامه دارد، شما می توانید بر کسب موفقیتی که شایسته آن هستید تمرکز کنید.

  سیارک سای کو که نشان دهنده دگردیسی و دگرگونی های بالقوه است، زمانی که از اواخر آگوست (شهریور) تا اواسط نوامبر (آبان) را در نشانه شما سپری می کند، باعث می شود روی روابط اصلی زندگی خود متمرکز شوید. این انرژی باعث آشکار شدن حقایق می شود، بنابراین شما نمی توانید از واقعیت ها فرار کنید. بهتر است با ترس های خود روبرو شوید و با درد خود مقابله کنید تا به پختگی و خرد برسید. با وجود این که این دوره می تواند کمی برایتان سخت بگذرد، اما می‌تواند یکی از شفابخش‌ترین و تسکین‌دهنده‌ترین زمان‌ها نیز باشد.

  خورشید از اواخر سپتامبر (مهر) به مدت یک ماه از نشانه شما عبور کرده و باعث می شود که شما مشتاقانه منتظر تولد خود باشید. مهم نیست چند سال دارید، شما بسیار زیبا هستید و شاید دیگران بهتان حسادت کنند. به عنوان یک فرد منصف و بی‌طرف، می‌توانید تمام جوانب همه چیز را ببینید، که این اتفاق باعث می‌شود بتوانید به راحتی هر مشکلی را حل کنید. تصمیم‌گیری می‌تواند برایتان دشوار باشد، اما توانایی تان برای پیدا کردن راه‌حلی کارآمد، شما را به فردی صلح طلب در میان دوستان، خانواده و همکاران تبدیل خواهد کرد.

  طالع بینی زوجین

  ماه می تواند شما را از نظر عاطفی راهنمایی کند و در طول مدتی که در اواسط آوریل (فروردین) کامل می شود، روابط شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. چه چیزی روابط شما را نا متعادل کرده است؟ ماه باعث می شود به تعادل برسید و به خواسته های خود و طرف مقابل تان به یک اندازه اهمیت بدهید. سازش کلید اصلی تبدیل شدن  شما به یک زوج سالم و عاشق خواهد بود.

  زهره که در پایان ماه مه (خرداد) وارد برج ثور می شود، حساسیت تان را افزایش داده و باعث می شود احساس مالکیت و گاهی حسادت نسبت به شریک عاطفی تان داشته باشید. این پویایی محتاطانه در عشق می تواند باعث شود هر دو احساس امنیت بیشتری داشته باشید و یا گاهی ممکن است به خاطر تفاوت ارزش ها شما را از هم جدا کند. مسائل مالی نیز در طول این چرخه بازگشتی اهمیت زیادی دارد و مشکلات مالی می تواند شکاف بزرگی را بین شما ایجاد کند. بهتر است در هنگام خرید وسائل، چیزهایی را برگزینید که بتوانید مدت زیادی از آن ها استفاده کنید.

  سیارک اروس در اوایل اکتبر (مهر) و اوایل نوامبر (آبان) در نشانه شما حضور داشته و به برابری جنسی تاکید می کند. پی بردن به نیازها و کشف خواسته های متقابل، زندگی عاشقانه شما را بهبود بخشیده و صمیمیت میان تان را افزایش می دهد. با یک دیگر وقت بگذرانید، از جذابیت خود برای ارتباط جنسی با شریک زندگی تان استفاده کنید و از مزایایی که این سیارات برای روابط تان ایجاد می کنند، لذت ببرید.

  طالع بینی مجردین

  سیاره زهره که فرمانروای نشانه شماست، در اوایل سال یک چرخه بازگشتی را در برج جدی آغاز می کند، پس بنابراین باید به حرکات و رفتارهای عاشقانه تان توجه دقیقی داشته باشید. نتیجه هر گونه گام اشتباهی که در طول این دوره بردارید، بارها و بارها تکرار شده و می تواند خاطرات ناراحت کننده ای را برایتان رقم بزند.

  اگر به دنبال این هستید که دل شکسته تان را التیام ببخشید و در تابستان امسال کمی هیجان را در زندگی عاشقانه خود تجربه کنید، می توانید از انرژی آتشین قوچ بهره مند شوید. هنگامی که زهره در آغاز ماه می (اردیبهشت) با عنصر آتش برج حمل متحد می شود، همراه با عشق پر شوری که در وجودتان دارید و عدم آگاهی از اتفاقات آینده، باعث می شود رابطه پر هیجانی را تجربه کنید! شما در حال حاضر واقعا به دنبال یک تعهد بلندمدت نیستید و حتی اگر فرد مناسبی نیز سرراه تان قرار بگیرد، شاید نظرتان را در این مورد تغییر ندهید.

  در اواخر سپتامبر (مهر) ماه نویی که در نشانه تان رخ می دهد، به شما می گوید که همه چیز سر جایش قرار دارد و باید زندگی تان طبق برنامه پیش برود. آیا اکنون زمان مناسبی برای وارد کردن عشق به زندگی تان است؟ حتی اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است، باید مراقب باشید که تعادلی را که برای رسیدن به آن تلاش کرده اید، به هم نزنید. گزینه های خود را با دقت بسنجید. اگر یک تنهایی طولانی مدت ارزش از دست دادن یک فرصت عاشقانه خوب را دارد، در انتخاب خود تردید نکنید.

  طالع بینی مالی و کاری

  پول و شانس اغلب با هم ارتباط نزدیکی دارند و سیاره مشتری در سال جاری، خوش شانسی خوبی را در زمینه مالی برایتان رقم خواهد زد. شروع سال در برج حوت باعث می شود در زمینه مالی به دیگران کمک کنید. همانطور که می گویند وقتی به کسی کمک می کنید، ده برابر آن را پس می گیرید، شما نیز با کمک به دیگران، همین اتفاق را برای خود رقم خواهید زد.

  پیوند زهره با مشتری در اواخر آوریل (اردیبهشت) شما را ترغیب می کند که از تمام پیشنهادات مالی که به شما می رسد، استفاده کرده و ثروت خود را افزایش دهید. این چرخه بازگشتی شما را آماده می کند که از بدست آوردن پول های ناگهانی متعجب نشوید و به جای پرسیدن “چرا من؟” بپرسید “چرا من نه؟!”

  البته، می دانید که زهره، سیاره خانه شما، الهه پول و عشق است، و هنگامی که در پایان ماه مه (خرداد) با برج ثور، متحد می شود، به شما این امکان را می دهد که بتوانید شرایط مالی خود را مدیریت کنید. سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت برای شما بهتر بوده و به جای توجه صرف به ارزش پول و ترفیع مقام، بهتر است اقداماتی انجام دهید که برای شما و خانواده تان امنیت شغلی خوبی را رقم بزند.
  طالع بینی متولدین آبان

  طالع بینی برج عقرب (آبان)

  طالع بینی شخصی

  هنگامی که مریخ در برج قوس حضور پیدا می کند، اعتماد به نفس و انگیزه زیادی به شما می دهد که در دنیا به دنبال چیزهای جدیدی بگردید. دانش و حس ماجراجویی تان بیشتر شده و خود به خود در زندگی، به مسائلی نزدیک می شوید که به نفع شما باشد.

  پلوتو، سیاره حاکم بر نشانه شما، کل سال را در برج جدی می گذراند و برای رسیدن به اهداف تان، شانس زیادی را به شما خواهد داد. در این دوره رشد شخصیتی خوبی خواهید داشت، بنابراین اجازه ندهید این فرصت ها از شما دور شود. در طول دوره بازگشتی پلوتو از اواخر آوریل (اردیبهشت) تا اوایل اکتبر (مهر)، بهتر است با خودتان صبور باشید. شاید نتوانید از همه چیز تجربیاتی کسب کنید، اما خیلی به خودتان سخت نگیرید. در این بازه زمانی بهتر است کمی اطلاعات جمع کرده و با ذهن و احساسات تان ارتباط بگیرید.

  از اواخر اکتبر (آبان) تا اواخر نوامبر (آذر)، خورشید یک چرخه بازگشت در نشانه شما داشته و این فرصت را برایتان فراهم می کند که توانایی های خود را نشان دهید. ممکن است دیگران نسبت به شما و خوبی هایتان کمی شک داشته باشند، اما بهتر است آن ها را نادیده بگیرید و در روز تولدتان، فقط به خودتان توجه کنید. در برخی مواقع بهتر است دیگران را نسبت به خودتان کمی کنجکاو نگه دارید!

  طالع بینی زوجین

  اکثر متولدین برج عقرب بسیار مستقل هستند و خوشبختی و تکامل را تنها حضور در یک رابطه نمی بینند. با این حال، زمانی که با کسی در رابطه هستند، نسبت به او بسیار وفادار و متعهد بوده و می توانند باعث رشد و ایجاد حس خوب در وجود یک دیگر شوند. هنگامی که زهره در آغاز ماه می با قوچ آتشین جفت می شود، یک دوره تمایلات جنسی شدید را تجربه می کنید. شاید به نظر برسد که اکنون روی برآورده شدن نیازهای خود متمرکز شده اید، اما شما فردی عاشق هستید و می توانید حس خوبی به طرف مقابل تان القا کنید.

  سیارک کایرون، نیز در سال جدید با نشان قوچ همسفر شده و به شما فرصتی می دهد تا کمی دل شکستگی های خود را التیام ببخشید. چه در رابطه گذشته و چه در رابطه فعلی تان، اگر به دنبال بخشش و دریافت عشق هستید، ابتدا باید کمی به حس و حال درون تان توجه کنید. این جفت شدن کیهانی شما را نسبت به اشتباهات تان مسئولیت پذیرتر شده و باعث می شود شریک عاطفی بهتری باشید.

  هنگامی که زهره در پایان سپتامبر (مهر) وارد خانه عنصر باد برج ترازو می شود، این فرصت را خواهید داشت که برای متعادل شدن روابط احساسی و سایر قسمت های زندگی تان کاری انجام دهید. وضعیت تثلیث زهره و زحل (زاویه ۱۲۰ درجه نسبت به هم) در اواسط اکتبر (مهر)، به شما کمک می کند تا به راحتی از سرخوردگی‌ها و ناامیدی‌ها عبور کنید و در عین حال، نسبت به هم متعهد بمانید.

  طالع بینی مجردین

  با جفت شدن سیاره زهره و برج دلو در آغاز ماه مارس (اسفند)، شما متولدین برج عقرب واقعا از آزادی خود لذت خواهید برد. تاثیر عنصر هوا به شما کمک می کند تا کمی سرکش و غیرسنتی باشید و در زندگی عاشقانه خود خلاقانه عمل کنید. در طول این بازه زمانی حتی ممکن است در برخی مواقع، تمایل به ارتباط با چند نفر داشته باشید.

  اکثر متولدین این ماه معتقدند که سرنوشت در زندگی عاشقانه آن ها نقش دارد، بنابراین توجه به شانس هایی که سیاره مشتری در اختیارتان قرار می دهد، ضروری است. همانطور که مشتری تا اواسط ماه می با برج حوت در ارتباط است، احساسات شما نیز عمیق تر شده و دوست دارید فرد مورد نظرتان را پیدا کنید. نشانه هایی را که کائنات برایتان می فرستند، جدی بگیرید تا بتوانند شما را به سمت این شخص، راهنمایی کنند.

  سیاره زهره در اواسط ژوئیه (تیر) وارد برج سرطان می شود و نیاز شما به امنیت و رشد را افزایش می دهد. تحت تاثیر این انرژی ممکن است کمی افکارتان سنتی شده و در صورت پیدا کردن فرد مورد نظر، با او رابطه طولانی مدت برقرار کنید. افراد آرامی که خلق و خوی متغیر شما را می پذیرند، برایتان بسیار مناسب خواهد بود. شما به یک شریک عاطفی بسیار فهمیده و با احساس نیاز دارید، که حضور زهره در برج سرطان، این اتفاق را برایتان رقم خواهد زد. میدان انرژی میان زهره و مشتری در اواخر ماه جولای (مرداد) باعث می شود استانداردهای خود را در زمان نامناسب، کمی پایین بیاورید و در نتیجه یک رابطه عاشقانه بدی را برای خود رقم بزنید. به یاد داشته باشید که تنها بودن همیشه بد نیست.

  طالع بینی مالی و کاری

  سیاره زحل در تمام طول سال با برج دلو متحد بوده و باعث می شود برای پیدا کردن روش های موفقیت، وقت زیادی را سپری کنید. در طول این مدت ممکن است روی مشاغلی که در گذشته برایتان قابل پذیرش نبود، فکر کنید. گاهی نیز احتمال دارد طرح‌ها و ایده‌های غیرعملی‌تان، کارساز به نظر برسند. شما معمولا ریسک پذیر نیستید، اما ریسک های بزرگ می توانند در این بازه زمانی، پاداش های بزرگی نیز برایتان داشته باشند.

  وقتی روی چیزهایی که می‌خواهید، تمرکز می‌کنید، به ندرت چیزی مانع رسیدن به آن ها خواهد شد. در پایان ژانویه (دی)، متحد شدن مریخ با برج جدی، موفقیت شما را تضمین خواهد کرد. اگر برای کارتان خوب وقت بگذارید، سخت کوشی و تلاش تان در نهایت نتیجه داده و موفق خواهید شد. در اواخر ماه ژوئن (تیر)، اتحاد مریخ و زحل احتمال بروز خطرات و مشکلات را افزایش خواهد داد.

  سیاره مشتری می تواند در سال ۲۰۲۲، شانس مالی  خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد، و حضور او در برج حوت باعث می شود که بتوانید به شدت به غرایز درونی خود تکیه کرده و در زمینه مالی، در مسیر درست حرکت کنید. از اواسط ماه مه (اردیبهشت) تا پایان اکتبر (آبان)، مشتری با قوچ متحد شده و سپس، یک چرخه بازگشتی خواهد داشت. ممکن است به نظر برسد که اکنون همه چیز کمی راکد باقی مانده و شما نیز در مورد وضعیت خود کنجکاو باشید. اگر واقعا از شرایط خود در زندگی راضی هستید، که بسیار عالی است! اما اگر به دنبال پول بیشتر، شغل بهتر یا خواسته های دیگر هستید، بهتر است برای خود وقت گذاشته و کمی با خودتان خلوت کنید.
  طالع بینی متولدین آذر

  طالع بینی برج قوس (آذر)

  طالع بینی شخصی

  به عنوان متولدین عنصر آتش، شما شخصیتی برونگرا و ماجراجو دارید که تحت تأثیر مشتری خوش شانس، فرمانروای شگفت انگیز شماست. از آنجایی که مشتری در نیمه اول سال با عنصر آب برج حوت متحد می شود، این فرصت را دارید که از چیزهایی که گاهی حواس تان را پرت می کنند دور شوید و با انجام کارهای درونی، دانش خوبی به دست آورید. با انجام مراقبه می توانید قدرت شهودتان را بالاتر ببرید و به معنویت برسید.

  مشتری در ماه مه (اردیبهشت) و قبل از این اینکه در اواخر ژوئیه (مرداد) تا اواخر نوامبر (آذر) (در برج حمل و مجددا در برج حوت) وارد یک چرخه بازگشتی شود، با قوچ آتشین متحد می شود، و به شما یک فرصتی عالی برای بررسی و ارزیابی اهداف و ایده آل هایتان خواهد داد. شاید این تغییر یا اتفاق برایتان آسان نباشد، اما وقتی زمان آن رسید، بر فرصت‌هایی دارید تمرکز کنید، تا با شکرگذاری، فراوانی را در زندگی تان افزایش دهید.

  مثل همیشه، خورشید از اواخر نوامبر (آذر) تا اواخر دسامبر (دی) از نشانه شما عبور کرده و تشویق تان می کند تا با تجربه ماجراجویی های هیجان انگیز، افق دیدتان را گسترش دهید. چه چیزی در لیست کارهای شما بوده که هنوز به آن نرسیده اید؟ امسال همان سالی است که می‌خواهید برای تولدتان، به جایی که همیشه دوست داشتید، بروید و ده‌ها نفر از نزدیک‌ترین دوستان تان را نیز دعوت کنید! زندگی تماما همان چیزی است که شما آن را می سازید، پس چرا در پایان سال ۲۰۲۲ (۱۴۰۰ – ۱۴۰۱)، آن را با به بهترین شکل سپری نکنید! اگرچه شما برنامه ریز بزرگی نیستید، اما باید برای زندگی تان استثنا و ارزشی قائل باشید.

  طالع بینی زوجین

  مریخ قدرتمند در سه هفته اول سال در نشانه شما قرار دارد و باعث می شود که به زندگی عاشقانه تان توجه کنید. عملا هیچ محدودیتی برای کارهایی که اکنون می توانید انجام دهید وجود ندارد، و این خود شما هستید که برای خود محدودیت ایجاد می کنید. هنگامی که در مسیر اهداف عاشقانه خود حرکت کنید، متوقف کردن شما بسیار دشوار خواهد بود. با این حال، از آنجایی که در این زمان رفتاری بسیار متغییر و هیجانی دارید، باید مطمئن شوید که شریک زندگی خود را نیز در برنامه هایتان در نظر گرفته اید. شما می خواهید که او را در کنار خود داشته باشید و در زمینه عاطفی تان، دچار مشکل نشوید.

  الهه عشق، زهره، در آغاز ماه مه (اردیبهشت) وارد برج حمل قدرتمند می شود و می تواند شروع تابستان تان را واقعا گرم کند! در طول این مدت، شعله عشق در وجودتان پررنگ شده و روابط جنسی پر هیجانی را تجربه خواهید کرد. با قرار گیری زهره و زحل در زاویه ۶۰ درجه نسبت به هم و در پایان ماه، شما به دنبال اعتماد و تعهد کامل از طرف شریک زندگی خود خواهید بود و خودتان نیز باید همین گونه باشید. پس اگر در گذشته فرد قابل اعتمادی نبوده اید، اکنون زمان خوبی برای جبران آن است.

  سیارک جونو به دلبستگی ها و تعهدات افراد اشاره دارد، از پایان ماه آوریل (اردیبهشت) تا پایان سال را در برج حوت حساس و مهربان می گذراند. اکنون می‌خواهید که با شریک زندگی خود ارتباط عمیقی داشته باشید، و اگر همه چیز ایده‌آل تان نیست، ممکن است زمان زیادی را صرف خیال‌پردازی در مورد آرزوهایتان کنید. عشق بی قید و شرط همان چیزی است که تحت تاثیر این اتفاق به دنبال آن هستید، و اگر به آن ارتباط عمیق دست یابید، مایلید بیش از حد معمول عیب های شریک زندگی خود را نادیده بگیرید.

  طالع بینی مجردین

  یکی از راه های مورد علاقه شما برای ملاقات با افراد جدید (چیدا کردن عشق تازه) سفر کردن  و داشتن ماجراجویی های جدید است. شما یکی از روشن فکرترین نشانه ها در این زمینه هستید. از آنجایی که برنامه های سفر شما (و در نتیجه زندگی عاشقانه شما) ممکن است به خاطر سه چرخه بازگشتی عطارد در طول سال دچار مشکل شود، هنگام برنامه ریزی حتما به این تاریخ ها توجه کنید: ۱۴ ژانویه (۲۴ دی) تا ۳ فوریه (۱۴ بهمن)، ۱۰ می (۲۰ اردیبهشت) تا ۳ ژوئن (۱۳ خرداد) (که از نشانه شما می گذرد) و ۹ سپتامبر (۱۸ شهریور) تا ۲ اکتبر (۱۰ مهر). این چرخه‌های شش هفته‌ای می‌توانند باعث اشکالات الکترونیکی، تاخیر یا لغو پرواز و یا سایر حوادث ناگوار مرتبط با سفر شده و باعث شوند که سفر خوبی را تجربه نکنید.

  ماه روی احساسات تان تاثیر می گذارد و هنگامی که در اوایل ژوئن در نشانه شما کامل شود، این فرصت را به شما می دهد تا درمورد تغییرات زندگی عاشقانه تان در شش ماه گذشته و چگونگی بهتر شدن آن در آینده، خوب فکر کنید. اکنون ممکن است به لطف تاثیر خورشید در برج جوزا غرق در ایده هایتان شوید، اما این کار به شما کمک می کند که روی دستیابی به اهداف عاشقانه بلندمدت تان تمرکز کنید.

  اروس، سیارک خواسته ها و امیال نیز از اواسط دسامبر تا پایان سال در نشانه شما قرار دارد و باعث جذابیت جنسی شدید شما می شود. اشتیاق شما نسبت به زندگی و عشق مسری بوده و باعث می شود افراد دیگر بخواهند که در کنار شما قرار بگیرند. در این بازه، رابطه جنسی می تواند واقعا سرگرم کننده باشد، اما به نوعی فقط یک بازی نخواهد بود.

  طالع بینی مالی و کاری

  زحل، سیاره‌ای که بیشترین ارتباط را با مسائل کاری دارد، امسال را در برج دلو پیشرو و نوآور می‌گذراند، و اگر از شغل فعلی‌تان راضی نیستید، این فرصت را به شما می‌دهد که اوضاع را تغییر دهید. وقت آن است که چیزهای جدید را امتحان کنید تا بتوانید آنچه را که واقعا دوست دارید بیابید. ممکن است به دنبال پیوستن به یک سازمان غیرانتفاعی یا انجام کارهای بشردوستانه باشید، که ممکن است درآمدتان را کاهش دهد، اما در کل شما را خوشحال‌تر خواهد کرد.

  اورانوس انقلابی در تمام امسال وقت خود را با برج ثور محافظه کار می گذراند و شما را تشویق می کند تا کمی حساب شده تر در زندگی تان ریسک کنید. تنوع ممکن است خطرناک باشد، اما می توانید برای سرمایه گذاری درست، از کارشناسان متخصص در این زمینه کمک بگیرید. تغییرات مالی اجتناب‌ناپذیری در سال جاری در مقیاس جهانی رخ خواهد داد، و شما می‌توانید با حضور در موقعیت‌های کم ریسک تر، این شرایط را به بهترین شکل تحمل کنید.

  مشتری در شروع سال، در برج حوت قرار دارد و سپس در اواسط ماه مه (اردیبهشت)، وارد برج حمل می شود و ویژگی های رهبرگونه شما را به نمایش گذاشته و ایده های درخشانی را به شما ارائه می دهد که واقعا می تواند زندگی شما را با روش های شگفت انگیزی تغییر دهد. در این بازه زمانی ممکن است تمایل به کشف راه های ناشناخته داشته باشید و خوشحال باشید که به عنوان اولین نفر، راه جدیدی را برای انجام کارها اختراع یا کشف کرده اید. این اتفاق شما را به یک تیم فوق العاده در محل کار تبدیل می کند، اگرچه مطمئنا می خواهید رهبر این تیم باشید. در اواسط ماه نوامبر (آبان) رابطه زهره و مشتری باعث می شود که سرمایه‌گذاری‌های خوبی داشته باشید که ثروت تان را افزایش می‌دهد.
  طالع بینی متولدین دی

  همچنین بخوانید:  طالع بینی چینی سال مار

  طالع بینی برج جدی (دی)

  طالع بینی شخصی

  سیاره خانه شما، زحل، یکی از قدرتمندترین سیارات است و سال ۲۰۲۲ را همراه با برج دلو (در عنصر باد) آغاز می کند. اکنون زمان خوبی برای عضویت در گروه های مختلف است تا با دیگرانی که دیدگاه‌ها و نظرات متفاوتی دارند، ارتباط برقرار کنید.

  حضور زحل در برج دلو افراد را دور هم جمع می کند، از طرف دیگر باعث شود که روابط خود (روابط کاری حرفه ای و شخصی) بررسی کنید، ارتباطات بی هدف خود را کنار بگذارید و کمی از حالت انزوا خارج شوید. روابط جدیدی که در طول این دوره آغاز شده اند بر پایه دوستی و احترام متکی هستند و ممکن است به عشق نیز تبدیل شوند.

  در اوایل ژوئن (خرداد) تا اواخر اکتبر (آبان)، این چرخه آزاد اندیشی به شما فرصتی می دهد تا بخش های مختلف زندگی خود را متعادل کنید. اکنون زمان بسیار خوبی برای یادداشت روزانه، برنامه ریزی زمانی، صحبت با یک مشاور یا مدیتیشن است. هر فعالیتی که به شما کمک کند بیشتر به خودشناسی برسید، دیدگاه تان را بهبود بخشیده و تشویق تان خواهد کرد.

  امسال نیز می توانید منتظر باشید تا در اواخر دسامبر (دی)، خورشید در نشانه شما حضو یابد. اگر مدتی است که خودتان را رها کرده اید، ماه تولد تان زمان بسیار خوبی برای برنامه ریزی، کمی استراحت و جشن گرفتن برای بازگشت خورشید خواهد بود. از آنجایی که تقریبا همزمان چند تعطیلات مهم سر راهتان قرار دارد، باید بتوانید از زمان تعطیلات، برای تجدید انرژی خود استفاده کنید. در این ماه می توانید دایره ارتباطات خود را گسترش داده  و به مردم نشان دهید که به غیر از کار، به چیزهای دیگری نیز اهمیت می دهید!

  طالع بینی زوجین

  سیاره حاکم شما زحل در تمام سال با برج دلو متفکر متحد است و این اتفاق می تواند زمان خوبی برای تقویت روابط شما باشد. این چرخه افراد را گرد هم می‌آورد تا فراتر از توانایی‌های هر فرد، با ترکیب کردن استعدادهای منحصربه‌فرد، به خوبی به عنوان یک تیم کار کنند. رابطه عاشقانه شما احتمالا بر پایه بسیار محکمی بنا شده، اما ممکن است زمان سخت و پر استرسی را در طول سال، با شریک عاطفی تان رقم بزند. پیوند زهره و زحل در پایان ماه مارس (فروردین) می تواند با یک فاصله عاطفی و فیزیکی، رابطه شما را بسنجد و ارتباط سالم و مستحکم تری را برایتان رقم بزند.

  شما به‌عنوان یکی از رمانتیک‌ترین نشانه های زودیاک شناخته نمی شوید، اما وقتی از اواسط ژوئیه (مرداد) تا اواسط آگوست (شهریور)، با عنصر آب برج سرطان متحد می شود، شما به روابط خانوادگی و احساسی خود بسیار اهمیت خواهید داد. در این بازه زمانی راحت تر به دیگران محبت می کنید می خواهید که همه چیز را هم در سطح عاطفی و هم در سطح فیزیکی بهبود ببخشد. با نگاه کردن به عکس های قدیمی و یادآوری خاطراتی مانند روزهایی که برای اولین بار همدیگر را ملاقات کردید، می توانید حالات عاطفی اجتناب ناپذیر خود را در طول این دوره تسکین دهید.

  سیارک جونو که کلید موفقیت در روابط بلندمدت است، با قرار گرفتن نشانه شما در ماه ژانویه (دی)، به شما می گوید که  قدر ارزش های سنتی را می دانید و سخت تلاش می کنید تا ساختار و ثبات آن را حفظ کنید. سیارک جونو در اواخر ماه آوریل (اردیبهشت) به برج حوت می رسد و بقیه سال را در آنجا می ماند و جنبه عاشقانه و دلسوزانه رابطه شما را غنی می کند. این اتفاقات باعث می شود تا در سال ۲۰۲۲، رابطه شما برایتان همیشه در اولویت باشد.

  طالع بینی مجردین

  ماه نو و خورشید گرفتگی که در اواخر آوریل (اردیبهشت)، در برج ثور رخ می دهد، شما را برای شروعی جدید آماده کرده و روی ارزش شخصی شما تاثیر می گذارد. اکنون زمان خوبی برای صبوری در روابط جدیدتان است. اگر در گذشته به دلیل بی اعتمادی یا مسائل مالی رابطه تان دچار مشکل شده است، ایجاد تغییرات در این زمینه ها می تواند برایتان بسیار موثر باشد. در حال حاضر تغییرات بلندمدتی در حال انجام است، بنابراین انتظار نداشته باشید که مشکلات خیلی سریع رفع شود. انرژی قوی این ماه گرفتگی زمان بسیار خوبی برای ارزش قائل شدن برای خودتان است. این کار به شما کمک می کند در زمان مناسب، در رابطه درست و متناسب با ارزش هایتان قرار بگیرید.

  زمانی که زهره در آغاز ماه مه (اردیبهشت) وارد برج حمل می شود، باعث خواهد شد تا اقدامات تازه ای انجام دهید. این کار شاید کمی خودخواهانه باشد، اما به طور طبیعی هرکس نیازهای خود را در اولویت قرار می دهد. اکنون ممکن است بخواهید با دیگران کمی رقابت کنید و این اتفاق باعث شود که آن ها قضاوت درستی از شما پیدا نکنند. شما برای رسیدن به خواسته هایتان بسیار متعهد هستید، اما شاید نتوانید به خوبی آن را به دیگران نشان دهید. شاید به همین دلیل است که اولین قرار ملاقات تان، به آن خوبی که فکر می کردید، پیش نرفته است.

  سیارک سای کو در پایان ماه اوت (شهریور) به سمت برج میزان حرکت می کند و روی انتخاب شخصی که به دنبال آن هستید، تاثیر می گذارد. در این بازه زمانی، با وجود این که می دانید ویژگی های درونی افراد اهمیت دارد، ممکن است مجذوب ظواهر یک فرد شوید! پیدا کردن جذاب ترین فرد در زندگی اتفاق خوبی است، اما اگر به فکر یک رابطه بلند مدت باشید، زیبایی ظاهری دیگر مهم ترین چیز نخواهد بود.

  طالع بینی مالی و کاری

  سیاره حاکم شما زحل که اهداف و انگیزه شما را هدایت می کند، با حضور در برج دلو باعث می شود آزادی بسیار بیشتری برای کشف افکار و ایده های نوآورانه و تجربی مرتبط با حرفه خود داشته باشید. ارتباط با دیگران و شبکه سازی بسیار مهم بوده و ممکن است مجبور شوید کمی بیشتر از قبل، کار کنید. خوشبختانه، در حال حاضر، به دلیل حضور دلو، رفتار دوستانه تر و بهتری دارید. از دوستان و همکاران خود بخواهید تا به شما کمک کنند که از فرصت های شغلی تان در سال جدید، بهترین بهره را ببرید.

  مریخ پایان ژانویه (بهمن) برای حدود شش هفته با نشانه شما جفت می شود و به افزایش درآمد تان کمک می کند. اگر سخت کار کرده باشید، پاداش آن را خواهید گرفت. اما اگر چنین نبوده است، این اتفاق می تواند زنگ هشداری برایتان باشد!

  و اگر در دوره گذار مریخ به برج جدی به دنبال شغل هستید، منتظر فرصت های کاری زیادی باشید. آگاهی کارفرمایان از این که کار برای شما در اولویت است و می توانید ساعات زیادی را به آن اختصاص دهید، به شما برتری بزرگی نسبت به رقبایتان خواهد داد. شما می توانید با عمل درست تان، حرف هایتان را به دیگران ثابت کنید، بنابراین از بیان ارزش ها و خواسته هایتان خجالت نکشید. اگر با توجه به توانایی هایتان، حقوق مناسبی به شما پیشنهاد نمی شود، به جایی بروید که برایتان ارزش قائل باشند.

  مشتری از ژانویه (دی) تا آغاز ماه مه (اردیبهشت) و سپس از اواخر اکتبر (آبان) تا اواسط دسامبر (دی) زمان خود را در برج حوت سپری می کند، بنابراین ممکن است متقاعد شوید که به مؤسسات خیریه کمک نقدی کنید. به نظر می رسد که شما برای پول خود سخت کار می کنید، بنابراین قبل از هر گونه اقدامی، درباره صلاحیت افرادی که به آن ها کمک می کنید، خوب فکر کنید. رابطه خورشید و مشتری در اواسط نوامبر می تواند سودهای مالی غیرمنتظره اما خوشایندی را برایتان به همراه داشته باشد. پول به تنهایی شما را خوشحال نمی کند، اما افزایش ثروت می تواند اتفاقات دل پذیری را برایتان رقم بزند.
  طالع بینی متولدین بهمن

  طالع بینی برج دلو (بهمن)

  طالع بینی شخصی

  شما هرگز کسی نبوده‌اید که از چالش‌ها فرار کنید، و این اتفاق خوبی است، زیرا با فرمانروای سرکش شما اورانوس که در تمام سال با عنصر محافظه‌کار خاک در ارتباط بوده و ممکن است احساس کنید که می خواهید برخلاف جریان فعلی شنا کنید. بر خلاف برج ثور که همیشه به دنبال امنیت است، شما دوست دارید اتفاقات جدیدی را در زندگی تان تجربه کنید.

  دو دوره بازگشتی سیاره قدرتمند شما در اواسط ژانویه (بهمن) و سپس دوباره از اواخر آگوست (شهریور) تا پایان سال ادامه دارد، که باعث می شود کمی کشمکش های درونی خود را آرام کنید. در طول این چرخه ها زمانی را به مرور و ارزیابی برخی از اتفاقات گذشته اختصاص دهید. آیا همه چیز را خیلی به خود سخت می گرفتید؟ آیا راهی وجود دارد که بتوانید رویکردهای افراطی تان را متعادل کنید؟ اکنون زمان خوبی است که این گزینه ها را بررسی کنید.

  البته، خورشید همیشه در اوایل سال از نشانه شما می گذرد، بنابراین بازگشت خورشیدی خود را از اواخر ژانویه (بهمن) تا اواخر فوریه (اسفند) جشن می گیرید. تولدتان را مثل همیشه سرگرم کننده جشن خواهید گرفت و میتوانید یک مهمانی مجلل داشته باشید یا کارهای بشردوستانه انجام دهید. خورشید یک هفته پس از ورود به نشانه شما، در برج دلو، با سیاره اورانوس یک میدان انرژی قدرتمند تشکیل می دهد، پس آماده اتفاقات غیرمنتظره باشید.

  طالع بینی زوجین

  شما شخصیتی دوستانه دارید و بسیار عالی صحبت می کنید، بنابراین طبیعی است که وقتی عطارد با عنصر باد شما در ابتدای ژانویه (دی) متحد می شود، مکالمات شما در همه جا شنیده شود. شما به خودتان افتخار می کنید که می توانید در مورد هر موضوعی، به صورت معقولانه صحبت کنید، اما باید شریک زندگی خود را نیز در جریان رویدادهای اخیر قرار دهید.

  عطارد در اواسط ژانویه (دی) وارد اولین چرخه بازگشتی خود در سال و در نشانه شما می شود، که ارتباطات تان را تحت تاثیر قرار داده و می تواند زمان بسیار ناامید کننده ای را برای شما رقم بزند. شاید همه چیز، آن طور که باید برایتان پیش نمی رود. اکنون باید تلاش بیشتری انجام دهید تا برای هر چیز، روش های متنوعی را امتحان کنید.

  عطارد و زهره، به ترتیب در اواخر آگوست (شهریور) و اواخر سپتامبر (مهر) با برج میزان متحد می شوند و انرژی لازم برای عبور از مشکلات را به شما می دهند. اگر برای توافق روی برخی موارد مشکل داشته‌اید، این اتفاقات به شما کمک می کند تا به خواسته هایتان برسید. پیوند عطارد و زهره در پایان ماه سپتامبر زمان مناسبی را برایتان رقم می زند تا شریک زندگی خود را غافلگیر کنید و به او بگویید که دوستش دارید.

  طالع بینی مجردین

  شما متولدین برج دلو به زندگی مجردی اهمیت زیادی می دهید، برای آزادی خود ارزش قائل هستید و حتی با عبور مریخ از برج قوس ماجراجو و خودجوش در آغاز سال، هیچ عجله ای برای یافتن جفت روح خود ندارید. شما دوست دارید که از زمان خود، خوب استفاده کنید و چیزهای زیادی یاد بگیرید، اما به دنبال تجربیات واقعی نیز هستید و علاقه ای به گذراندن وقت با کسی ندارید که فقط درگیر کارهایش است.

  ماه نویی در ابتدای فوریه (بهمن)، در برج دلو وجود دارد، نوید بخش اتفاقات  مثبت در سال جاری، برای شما خواهد بود. این ماه هیجان انگیز استعدادها و شخصیت منحصر به فردتان را به شما به شما یادآوری می کند و اگر به این موارد توجه کنید، می تواند تغییرات مثبتی را در زندگی تان ایجاد کنید. ملاقات با افراد جدید برایتان آسان بوده و حتی می توانید فردی را که مدت ها ندیده بودید، دوباره ببینید.

  زهره، در پایان ماه اکتبر (آبان) و زمانی که در برج عقرب حضور دارد می تواند نگرش شما درباره عشق را تغییر داده و مقاومت در برابر عشق را برایتان سخت تر کند. مراقب باشید که گرفتار وسواس شخصی و یا عشق در یک نگاه نشوید. شما به تمام حرفایی که می زنید اعتقاد کامل ندارید، پس بهتر است قبل از هر کاری، کمی افکارتان را تغییر دهید.

  طالع بینی مالی و کاری

  شما معمولا به راحتی پول بدست می آورید، زیرا دوست دارید که همیشه برتر باشید. وقتی می‌خواهید ریسک کنید و از منطقه امن خود خارج شوید، فرصت‌های مالی و شغلی سر راهتان قرار می گیرد که دیگران آن را نمی ببینند و شما پاداش کارهایتان را دریافت می کنید. در سال ۲۰۲۲، زحل سخت‌کوش در تمام طول سال با نشانه شما متحد شده و به شما کمک می‌کند از محدودیت‌های کاری اخیر خود، رها شوید. ایده های بی حد و حصرتان، شما را به عضو ارزشمند هر تیمی تبدیل می کند، و شخصیت بی نظیرتان به شما کمک می کند تا از بقیه رقبا متمایز شوید.

  سیاره اورانوس که در برج ثور قرار دارد، به شما کمک می کند که برنامه های مالی بهتری برای خود تنظیم کنید. سرمایه‌گذاری‌های متنوع می‌تواند سود بلندمدتی را برای شما به همراه داشته باشد، اما باید صبور باشید. از طرح‌های سریع ثروتمند شدن و از کارهایی مانند ارزهای دیجیتال، باید دور بمانید. ماندن در مسیرهای گذشته و پایبندی به روش های سنتی تر برای رسیدن ثروت، در نهایت برایتان نتیجه خواهد داد.

  وقتی مشتری تا اوایل ماه مه (اردیبهشت) در برج حوت حضور دارد، از شما می خواهد که شرایط مالی و درآمد خود را کمی ایده آل کنید. ممکن است بخواهید آن ماشین گران قیمت را بخرید یا شغل رویایی را انتخاب کنید که درآمد چندانی ندارد، و فکر کنید که در نهایت همه چیز درست می شود! اما گاهی اوقات اینطور نیست، بنابراین بهتر است همین حالا طرز فکرتان را اصلاح کنید و همیشه این جمله را در نظر بگیرید که «به بهترین ها فکر کنید، اما برای بدترین اتفاق ها نیز آماده باشید». حرکت مشتری در برج حمل و تا پایان ژوئیه (مرداد) می تواند منجر به اخذ تصمیمات ناگهانی و بدون برنامه ریزی شود. اما واکنش زودهنگام می تواند به شما کمک کند تا از شرایط اضطراری جلوگیری کنید.
  طالع بینی متولدین اسفند

  طالع بینی برج حوت (اسفند)

  طالع بینی شخصی

  شما دوست دارید همیشه جنبه های مثبت را در نظر بگیرید، و به دلیل حضور سیاره نپتون در نشانه تان، این شانس را دارید که در سال ۲۰۲۲ (۱۴۰۰ – ۱۴۰۱)، در دنیای رویایی کوچک و ایده آل خود بمانید. خبر خوب این است که می توانید به شدت به این سیاره اعتماد کنید.  قدرت شهود شما و آنچه ضمیر ناخودآگاه تان در رویاها به شما نشان می دهد، اطلاعات دقیق و شگفت انگیزی هستند که در انتخاب جهت مناسب به شما کمک خواهند کرد.

  با این حال، چرخه بازگشتی نپتون در اواسط سال، از اواخر ژوئن (تیر) تا پایان دسامبر (دی)، باعث می شود که دیدگاه ایده آلیست تان نسبت به زندگی عوض شود. هنگامی که در اوایل سال به یک زندگی عادت کردید، دیگر نمی خواهید که با برخی از واقعیت ها روبرو شوید. اکنون زمان خوبی برای تصمیم گیری است، پس دیگر معطل نکنید و به همه نشان دهید که چه توانایی هایی دارید.

  خورشید از اواخر فوریه (اسفند) تا پایان مارس (فروردین) در نشانه شما حرکت می کند، بنابراین از جشن بازگشت خورشید در این بهار لذت ببرید! شما فردی درون‌گرا هستید که می‌خواهد تنها باشد تا درباره امکاناتی که در زندگی دارد، خیال‌پردازی کند. گذراندن زمان تولد خود با نزدیک ترین دوست تان در کنار دریاچه یا مطالعه کتاب در یک ساحل برایتان بسیار مثبت خواهد بود.

  طالع بینی زوجین

  فقط به این دلیل که ممکن است رابطه شما با شروع سال آنطور که دوست دارید نباشد، امید خود را از دست ندهید. از آنجایی که زهره در ابتدای سال یک چرخه بازگشتی در برج جدی دارد، شما عمیقا به فکر ارزیابی و بررسی اشتباهاتی که مرتکب شده‌اید، خواهید بود و احتمالا خود را به خاطر عدم موفقیت رابطه تان، سرزنش خواهید کرد. با این حال، این افکار را کنار بگذارید، زیرا شکست گذشته به پایان رسیده و نباید زمان حال را از دست داد.

  زمانی که زهره در اوایل آوریل (فروردین) به نشانه شما برسد، دوباره تحت تاثیر عشق گذشته تان قرار می گیرید. اکنون زمان ایده آلی است تا روی تعمیق ارتباط عاطفی خود کار کنید و رابطه خود را عمیق تر کنید. با این حال، مراقب باشید که فقط خوبی ها را جشن نگیرید و بدی ها را نادیده بگیرید. نگاه کردن به جنبه های مثبت عالی است، اما نادیده گرفتن مشکلات باعث از بین رفتن آن ها نمی شود.

  ماه کامل در اوایل سپتامبر (شهریور) باعث می شود که بسیار دلسوز و بادرک باشید. خلق و خوی منعطف و دلسوز شما باعث می شود که شریک زندگی تان به راحتی به سمت شما باز گردد و اتفاقات بسیار خوبی را برایتان رقم بزند. شاید فراموش کردن سخت تر از بخشیدن باشد، اما زمان همه زخم ها را التیام می بخشد. اگر در درون خود با هر دردی که تا به حال تجربه کرده اید، دست و پنجه نرم می کنید، کمی صبر کنید تا ببینید که تا ماه کامل بعدی چه حسی خواهید داشت.

  طالع بینی مجردین

  آیا امسال به دنبال یافتن عشقی واقعی هستید؟ مریخ به شما کمک می کند که زندگی احساسی خوبی داشته باشید و خودجوش تر و ماجراجویانه تر عمل کنید. شما از پوسته خود بیرون می آیید و می توانید روابط عاطفی خوبی را تجربه کنید. اگر معمولا از آن دسته افرادی هستید که عقب می نشینید و به دیگران اجازه می دهید اولین حرکت را انجام دهند، ممکن است به خاطر ابراز عشقی که انجام می دهید (یا حتی با ارسال یک پیام کوتاه برای او) شگفت زده شوید!

  زهره در اواسط ماه ژوئیه (تیر) با عنصر آب برج سرطان جفت می شود و باعث می شود کمی حس شود و از ماندن در خانه حس بهتری بگیرید. در حال حاضر انتخاب های زیادی برای صمیمیت وجود دارد، اما شما به دنبال یک رابطه سطحی و زودگذر نیستید. بنابراین مجردینی که خواهان ارتباط عاطفی ایمن هستند، می توانند آن را پیدا کنند.

  انرژی سیارک وستا با معنویت، تمایلات جنسی، و حد و مرزها مرتبط است و از آنجایی که از اواخر نوامبر (آذر) تا آخر سال در نشانه درونگرا و تا حدودی محدود شما حضور دارد، باعث می شود که تمایلی به روابط خیلی آزاد نداشته باشید. بهتر است افراد را بشناسید و بعد به آن ها اعتماد کنید. اخلاق و مذهب همچنین می‌تواند مانع دیگری برای شما باشد، و لازم است بدانید که احترام گذاشتن به اعتقادات و حد و مرزهای شخصی خود جای شرمندگی ندارد. برای انجام کاری که آمادگی انجام آن را ندارید یا نمی خواهید آن را انجام دهید، تسلیم فشار دیگران نشوید.

  طالع بینی مالی و کاری

  در مورد موقعیت های شغلی و مالی امسال، از همه فرصت های بزرگی که برایتان پیش می آید استفاده کنید. اورانوس در بیشتر ایام سال با عنصر خاک برج ثور محافظه‌کار متحد است، بنابراین بدانید که تغییرات آهسته شروع می‌شوند، اما پیوسته رشد خواهند کرد. در هنگام کار، ذهن تان را باز نگه دارید و از تصمیمات عجولانه و بدون فکر دوری کنید.

  زهره، سیاره ای که بر اوضاع مالی نیز تاثیر دارد، تا پایان ماه مه (خرداد) در برج ثور حضور داشته و از شما می خواهد که به شرایط مالی خود توجه داشته باشید. پس انداز در حال حاضر اولویت اصلی شما خواهد بود، اگر توانسته اید پولی را برای خود جمع کنید، می توانید آن را در جای درست سرمایه گذاری کنید. به مبلمان با کیفیت و جواهرات خوب فکر کنید. در حال حاضر باید سرمایه گذاری های بلند مدت، محافظه کارانه و با ریسک کمتر فکر کرد. اگر برنامه ی خاصی برای خود ندارید، در طی چند هفته آینده با یک مشاور مالی مشورت کنید.

  مشتری تا نیمه اول ماه مه (اردیبهشت) در نشانه شما قرار دارد، بنابراین ممکن است فرصت‌های شغلی و مالی ایده‌آلی سر راهتان قرار بگیرد. آیا می توانید شغل رویایی خود را پیدا کنید؟ بله، به خصوص اگر دیگران به شما کمک کنند، این اتفاق برایتان رخ خواهد داد. زمانی که با دیگران مهربان هستید و آن ها را درک می کنید، بیشتر از قبل شانس این را دارید که دیگران نیز از شما حمایت کنند. از نظر مالی، شما در حال حاضر شهود بسیار خوبی دارید و می توانید در شرایط مختلف، از آن بهره مند شوید. اکنون زمان خوبی برای رسیدگی به امور مربوط ارث و میراث است، زیرا خلق و خوی خیرخواهانه و سخاوتمندانه تان، شما را در اوج قرار خواهد داد.

  کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم. همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک