معنی کامل کارت امپراطور در تاروت کبیر – The Emperor

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • معنی کارت امپراطور

  کارت امپراطورکارت امپراطور در تاروت نماد موفقیت، اعتماد به نفس، ثروت، ثبات، رهبری، پدر/ برادر /شوهر، موفقیت و یک فرد توانا است. نمادهای اساسی این کارت تاج و تخت، سر قوچ و گاهی عقاب، گوی و عصا می باشد. امپراطور، به عنوان برج حمل (قوچ)، اولین علامت زودیاک نیز شناخته می شود. او به طور طبیعی از ملکه پیروی می کند.

  ⬆️ معنی کارت امپراطور صاف

  هنگامی که کارت امپراطور به صورت صاف بیرون می آید، به شما امکان می دهد پر تکاپو، شجاع، جسور و فرمانده باشید. این کارت می تواند نمادی از یک رئیس سختگیر یا یک رهبر کاریزماتیک باشد. شما باید تصمیم بگیرید که آیا کاری که انجام می دهند ناخوش آیند است یا خیر. یک رهبر بد باید تغییر کند. فقط خود شما می توانید رهبران و فرماندهان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

  ⬇️ معنی کارت امپراطور معکوس

  هنگامی که کارت امپراطور معکوس می شود، نماد ناپختگی، بلاتکلیفی، احساسات پیش پا افتاده، عدم ثبات و قدرت یا حتی شکست باشد. همچنین ممکن است نشان دهد که یک مرد مسن در زندگی تان باعث ناراحتی، احساس خشم یا ناتوانی شما خواهد شد. کارت امپراطور می تواند به این معنی باشد که شما باید در برابر قدرت بایستید، یا این که به صحبت های دیگران گوش کرده و از اطلاعاتی که برایتان مفید است، استفاده کنید. شما هنوز هم خودتان، رئیس خودتان هستید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت امپراطور

  کارت امپراطور معمولا معانی عاشقانه خوبی دارد. اگر مجرد هستید، باید پذیرای عشق بوده و در مورد خواسته هایتان، با خودتان و دیگران صادق باشید. همچنین این کارت می تواند نشان دهنده ورود یک مرد مسن به زندگی شما باشد. اگر با کسی در رابطه هستید، امپراطور به شما می گوید که در رابطه ای پایدار همراه با حمایت و همبستگی متقابل حضور دارید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت چهار چوبدست در تاروت صغیر - Four of Wands
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک