معنی کامل کارت تک جام در تاروت صغیر – Ace of Cups

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت تک جام

  تک (یک یا آس) جامکارت تک (یک یا آس) جام در تاروت بیانگر احساسات عمیق، بینش، صمیمیت و عشق است. این کارت به شما می گوید که از نظر احساسی، به آگاهی و بینش رسیده اید. این آگاهی می تواند به شکل های مختلف مانند دلربایی، احساسات قوی یا واکنشی دلسوزانه ظاهر شود. کارت تک جام می تواند به معنی فرصت، هدیه یا ملاقاتی احساسی باشد.

  ⬆️ معنی کارت تک جام صاف

  وقتی تک جام به صورت صاف قرار می گیرد، به این معنی است که شما آماده پذیرش عشق و همدلی عمیق هستید. جوهر اصلی این کارت عشق است، اما می تواند صرفا نشان دهنده یک رابطه رمانتیک نباشد. تک جام به شما توصیه می کند که به دنبال برقراری ارتباط با افراد دیگر باشید. اکنون زمان خوبی برای بخشیدن دیگران یا طلب بخشش از آن هاست. باید عصبانیت خود را کنار بگذارید، به دنبال آرامش باشید و اجازه دهید احساسات تان بروز پیدا کند.

  ⬇️ معنی کارت تک جام معکوس

  هنگامی که تک جام معکوس می شود، به این معنی است که شما عشق را در درون تان نگه می دارید، احساسات خود را سرکوب می کنید، قادر نیستید به دیگران عشق بورزید و بسیار محتاط و درون گرا خواهید بود. اما شما فقط به کمی زمان برای خودشناسی نیاز دارید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت تک جام

  کارت تک جام، از نظر احساسی، پتانسیل فوق العاده ای دارد. اگر مجرد هستید، ممکن است با شخصی جدید، ارتباط بسیار عمیقی برقرار کنید. اگر با کسی در رابطه هستید، شما و همسرتان با هم بسیار صمیمی شده و از وجود یک دیگر لذت خواهید برد.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت ملکه در تاروت کبیر - The Empress
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک