معنی کامل کارت تک شمشیر در تاروت صغیر – Ace of Swords

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت تک شمشیر

  تک (یک یا آس) شمشیرکارت تک (یک یا آس) شمشیر در تاروت به معنای نیروی ذهنی، حقیقت، عدالت، ایده ها و برنامه های جدید، پیروزی، پایداری و مشکلاتی است که با استفاده از هوش و قدرت تفکر حل می شوند.

  ⬆️ معنی کارت تک شمشیر صاف

  وقتی تک شمشیر به صورت صاف بیرون آورده می شود، به شما می گوید زمان آن رسیده است که با شجاعت و صداقت با مشکلات روبرو شوید. ممکن است ناگهان به بینش و درک عمیقی برسید و بتوانید به راحتی از موانع عبور کنید. تصویر روی این کارت یادآوری می کند که قدرت درونی تان باعث می شود بر سختی ها غلبه کرده و مسائل حقوقی تان را حل کنید.

  ⬇️ معنی کارت تک شمشیر معکوس

  وقتی تک شمشیر به صورت معکوس بیرون آورده می شود، به این معنی است که در مسیر شما موانعی وجود دارد که می توانید آن ها را از سر راهتان بردارید، اما باید کمی آرام باشید و با تفکر عمیق این کار را انجام دهید، زیرا بر خلاف قبل، یک بینش ناگهانی به شما کمک نخواهد کرد. پس به طور دقیق به مشکلات خود فکر کنید و به دنبال راه حل مناسب بگردید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت تک شمشیر

  کارت تک شمشیر در زمینه احساسی می گوید که چالش ها و مشکلات در رابطه تان را می توانید با حضور به موقع و توجه بیشتر حل کنید. اگر مجرد هستید، ممکن است به شخص جدیدی فکر کنید. اگر با کسی در رابطه هستید، مطمئن شوید که در کنار شریک زندگی خود حضور کافی دارید و صادقانه با او ارتباط برقرار می کنید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت نه چوبدست در تاروت صغیر - Nine of Wands
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک