معنی کامل کارت تک چوبدست در تاروت صغیر – Ace of Wands

فال - طالع بینی یک دیدگاه
 • کارت تک چوبدست

  تک چوبدستکارت تک (یک یا آس) چوبدست در تاروت نشان دهنده نیروی خلاق، اشتیاق و شجاعت می باشد. این کارت در تاروت نماد یک انرژی سازنده است که قدرت فرد را افزایش داده و به تحقق اهدافش کمک می کند.

  ⬆️ معنی کارت تک چوبدست صاف

  وقتی کارت تک چوبدست به صورت صاف بیرون می آید، به این معنی است که می توانید جسور و شجاع باشید و کمی ریسک کنید. راهی را برگزینید که شما را هیجان زده کرده و باعث حرکت تان می شود! اکنون زمان آن است که ابتکار عمل را به دست بگیرید، از حاشیه امن خود فراتر رفته و به دستاوردهای جدیدی برسید. به توانایی های خود اعتماد کنید. کارت تک چوبدست می تواند شما را تحت تأثیر قرار داده و الهام بخش تان باشد. تک گرز فرصتی برای نوآوری، باور توانایی ها و رسیدن به موفقیت است. آگاه باشید که هیچ محدودیتی برایتان وجود ندارد!

  ⬇️ معنی کارت تک چوبدست معکوس

  وقتی کارت تک چوبدست به صورت معکوس قرار می گیرد، به این معنی است که خلاقیت تان هنوز به طور کامل آشکار نشده و برای بررسی شرایط و تصمیم گیری درست به زمان بیشتری نیاز دارید. شما ایده های بزرگی دارید، اما چگونه می توانید آن ها را عملی کنید؟

  ❤️ معنی عاشقانه کارت تک چوبدست

  کارت تک چوبدست در زمینه مسائل احساسی بیانگر اتفاقات خوب و غیر منتظره است! اگر مجرد هستید، احتمالا یک رابطه احساسی خوب سر راهتان قرار گرفته و عاشق خواهید شد. کمی به خودتان زمان بدهید و از این رابطه لذت ببرید. اگر با کسی در ارتباط هستید، ممکن است شور و اشتیاق دوباره به زندگی تان بازگشته و همبستگی و تعامل تان بیشتر شود.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت جهان در تاروت کبیر - The World
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  1 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  سارا
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت: ۰۷:۳۱

  لطفا معنای عاشقانه کارت های معکوس رو هم بذارین

  روشن
  تاریک