معنی کامل کارت ده جام در تاروت صغیر – Ten of Cups

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت ده جام

  ده جامکارت ده جام در تاروت نماد شادی، آرامش و خانواده بوده و نشانه تحقق خواسته ها و رسیدن به چیزهایی است که سزاوار آن هستید. تصویر روی کارت ده جام نشان دهنده زوجی خوشبخت و دوست داشتنی همراه با فرزندان است. علاوه بر این، خانه ای در پس زمینه وجود دارد که توسط درختان و آب احاطه شده و به زندگی شما بهترین حس و حال را می بخشد. این تصویر خواسته های ایده آل و در دسترس را نشان می دهد.

  ⬆️ معنی کارت ده جام صاف

  وقتی ده جام به صورت صاف بیرون آورده می شود، می تواند به معنای پایان مشکلات و رسیدن به آرامش درونی باشد. این کارت نشانه هماهنگی همه عناصر بوده و اگر ناهماهنگی در اطراف شما وجود داشته باشد، به احتمال زیاد از بین می رود. در خانواده نیز، به هم نزدیک تر شده و اوقات خوشی را در کنار هم خواهید داشت.

  ⬇️ معنی کارت ده جام معکوس

  وقتی ده جام به صورت وارونه قرار بگیرد، شما به دنبال ارتباط عمیق تری در رابطه تان هستید و برای رسیدن به آن، بیش از حد تلاش می کنید. آنچه شما می خواهید ممکن است غیر منطقی باشد. اکنون زمان آن رسیده است که خواسته های خود را مجددا ارزیابی کنید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت ده جام

  ده جام معنای بسیار مثبت دارد. اگر در یک رابطه هستید، شما و شریک عاطفی تان با هم، در یک سطح قرار دارید. اگر مجرد هستید، این کارت بدان معناست که یک رابطه بلند مدت جدید در مسیر زندگی شما قرار دارد. پس منتظر آن بمانید و این عشق شیرین را که بسیار مستحق آن هستید، با روی باز بپذیرید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت شوالیه (دلاور) جام در تاروت صغیر - Knight of Cups
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک