معنی کامل کارت ده سکه در تاروت صغیر – Ten of Pentacles

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت ده سکه

  ده سکهکارت ده سکه در تاروت به معنای ثروت، پایندگی، قرارداد و موفقیت مادی است. تصویر روی کارت بازار یک روستا را نشان می دهد که مردم در آن، به زندگی روزمره خود می پردازند. این کارت نشانه همدلی و ماندگاری است. فرد مسنی که سگ هایش را نوازش می کند و سکه های اطرافش، نشان دهنده ثروت او هستند.

  ⬆️ معنی کارت ده سکه صاف

  وقتی کارت ده سکه به صورت صاف بیرون می آید، به این معنی است که به موفقیت مادی دست خواهید یافت. این کارت هاله ای از ثروت و رفاه را نشان می دهد و به شما می گوید که فعالیت های اخیرتان، برای شما ثروت به ارمغان می آورد. بهتر است به توافق هایتان پایبند باشید. اکنون زمان مناسبی برای حفظ وضعیت موجود است. پس از هرگونه تغییر اجتناب کنید و کارها را با روش های مورد اعتمادتان انجام دهید.

  ⬇️ معنی کارت ده سکه معکوس

  وقتی کارت ده سکه معکوس می شود، به معنی بی ثباتی است. احتمال دارد به صورت غیر منتظره چیزی را از دست داده و یا یک تغییر ناگهانی را تجربه کنید. بهتر است از کارهای غیرقانونی و بر خلاف سنت بپرهیزید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت ده سکه

  کارت ده سکه در زمینه احساسی کارت بسیار مثبتی است. اگر مجرد هستید، احتمال دارد به زودی عشقی جدید و مطابق با ارزش هایتان پیدا کنید. این فرد همان کسی است که می توانید با او آینده تان را بسازید. اگر با کسی در ارتباط هستید، اتفاقات خوبی برایتان رقم خورده و ممکن است باهم ازدواج کنید و تشکیل خانواده دهید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت ستاره در تاروت کبیر - The Star
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک