معنی کامل کارت ده شمشیر در تاروت صغیر – Ten of Swords

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت ده شمشیر

  ده شمشیرکارت ده شمشیر در تاروت نماد از خود گذشتگی، ذهنیت قربانی، به ته خط رسیدن، فقدان عمیق، خیانت دردناک و حوادث غم انگیز است.

  ⬆️ معنی کارت ده شمشیر صاف

  وقتی ده شمشیر به صورت صاف بیرون آورده می شود، به این معنی است که شما به ته خط رسیده اید. پس از پشت سر گذاشتن شکست های متوالی، آخرین اقدام شما به ثمر نشسته و می توانید منتظر بهبود اوضاع باشید. کارت ده شمشیر زمانی ظاهر می شود که احساس می کنید دنیا به آخر رسیده است. این ذهنیت قربانی و آزار و اذیت ها می خواهند زندگی شما را تا آنجا که ممکن است دشوار کنند. در این زمان احساس می کنید که همه چیز ناامید کننده و ناعادلانه است. ظاهر کارت ده شمشیر نشان می دهد که ممکن است از درد کشیدن لذت ببرید. این کارت می تواند نشانه یک رویداد غم انگیز در گذشته نیز باشد. اکنون زمان آن است که نگرش های خود را بررسی کنید، تا به آرامی اوضاع بهبود یابد.

  ⬇️ معنی کارت ده شمشیر معکوس

  هنگامی که ده شمشیر معکوس می شود، می تواند به معنای حرکت به جلو، پس از وقایع دردناک باشد. اکنون باید خودتان را جمع و جور کنید، مشکلات را کنار گذاشته و آماده پیش رفت باشید. این کارت می تواند نشان دهد که مشکلات گذشته ممکن است دوباره به زندگی شما بازگردد.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت ده شمشیر

  ده شمشیر در زمینه مسائل عاشقانه نشانه ای از دوران سخت می باشد. اگر مجرد هستید، بعد از یک رابطه احتمالا بد، ممکن است حال تان رو به بهبود باشد. اگر با کسی در رابطه هستید، احتمال دارد از هم جدا شوید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت هشت سکه در تاروت صغیر - Eight of Pentacles
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک