معنی کامل کارت ده چوبدست در تاروت صغیر – Ten of Wands

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت ده چوبدست

  ده چوبدستکارت ده چوبدست در تاروت به معنای طولانی شدن بیش از حد امور، کار زیاد، ظلم و مبارزه است. برخی از کارت هایی که ویژگی های ده چوبدست را تقویت می کند عبارتند از: کارت عدالت (کارت تاروت کبیر) و پنج چوبدست، شش شمشیر، نه شمشیر و پنج سکه. برخی از کارت هایی که با ده چوبدست در تضاد هستند عبارتند از: کارت ابله و مرد به دار آویخته (کارت های تاروت کبیر) و چهار چوبدست، چهار شمشیر و هفت شمشیر.

  ⬆️ معنی کارت ده چوبدست صاف

  وقتی کارت ده چوبدست به صورت صاف قرار می گیرد، نشان می دهد که شما بیش از حد به خودتان فشار آورده اید. زمان آن فرا رسیده است که تنش های خود را کم کرده و حتی برخی مسئولیت ها را بر عهده دیگران بگذارید. این کارت نشانه آن است که به خاطر سلامتی خود، باید وظایف و کارهای بی پایان خود را کاهش دهید. شما مانند شخصیت روی کارت ده چوبدست هستید که سعی می کند ده تیر را همزمان حمل کند و زیر سنگینی این بار خم می شود. شما به مسیرتان توجهی نداشته و فقط به مسئولیت هایتان فکر می کنید. اکنون زمان آن است که تمرکزتان را روی یک موضوع معطوف کرده و به سایر علایق خود در زندگی توجه کنید، تا به تعادل برسید.

  ⬇️ معنی کارت ده چوبدست معکوس

  وقتی کارت ده چوبدست معکوس می شود، به این معنی است که شما تحت فشار مسئولیت های خود خرد شده اید. اگر همچنان این کار را ادامه دهید، به شدت آسیب خواهید دید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت جادوگر در تاروت کبیر – The Magician

  ❤️ معنی عاشقانه کارت ده چوبدست

  ده چوبدست در زمینه مسائل احساسی ممکن است به این معنی باشد که در حال حاضر شرایط سختی دارید. اگر مجرد هستید، قرار ملاقات خوبی در انتظارتان نخواهد بود. اگر با کسی در رابطه هستید، احتمال دارد تحت فشار باشید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک