معنی کامل کارت دو جام در تاروت صغیر – Two of Cups

فال - طالع بینی ۲۷ آبان ۱۴۰۰ بدون دیدگاه

کارت دو جام

دو جامکارت دو جام در تاروت نماد زیبایی و جذابیت جنسی بین دو نفر می باشد. این همان کارتی است که زوج ها می خواهند آن را داشته باشند. این کارت نشان دهنده اتحاد بین دو گروه نیز هست. هر زمان که دو نیرو به هم نزدیک شوند، اعم از افراد، گروه ها، ایده ها یا استعدادها، همیشه امکان پیوند بین آن ها وجود دارد.

⬆️ معنی کارت دو جام صاف

وقتی دو جام به صورت صاف قرار می گیرد، باید در زندگی خود به دنبال ارتباطات، به ویژه روابط رو در رو باشید. اکنون زمان انجام دادن کارهای گروهی است. دو جام فقط نماد هماهنگی و تعادل در روابط عاشقانه نیست و می تواند به معنای قدردانی متقابل در روابط دوستانه یا ارتباطات دیگر شما نیز باشد.

⬇️ معنی کارت دو جام معکوس

وقتی دو جام به صورت معکوس بیرون آورده می شود، به شما می گوید که ممکن است در زندگی خود با مشکلاتی روبرو شوید. این کارت معمولا به یک رابطه عاشقانه اشاره دارد، اما می تواند به معنی عدم تعادل در هر رابطه ای نیز باشد. آیا اخیرا احساس کردید از شما سوء استفاده شده یا برایتان قلدری کرده اند؟ آیا در یک رابطه یک طرفه قرار دارید؟ آیا با کسی درگیر شده اید؟ شاید اخیرا با اطرافیان خود مشاجره های زیادی داشته اید. این کارت به طور کلی می گوید که در روابط شما هماهنگی و تعادل وجود ندارد.

❤️ معنی عاشقانه کارت دو جام

به طور کلی، دو جام در زمینه احساسی معنی خوبی دارد. اگر مجرد هستید، رابطه عاشقانه جدیدی برای شما در حال شکل گیری است یا کسی که به او علاقه مند بوده اید نیز در مورد شما، همین احساس را دارد. اگر با کسی در رابطه هستید، این کارت نشانه بسیار خوبی بوده و به این معنی است که شما در کنار شریک عاطفی خود کامل می شوید. این کارت به شما می گوید که باید به امور دیگر زندگی تان نیز رسیدگی کنید.

در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها