معنی کامل کارت دو سکه در تاروت صغیر – Two of Pentacles

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت دو سکه

  دو سکهکارت دو سکه در تاروت به معنی انعطاف پذیری، سرگرمی، حقه بازی و بالا بودن انرژی می باشد. این کارت نماد روزهای خوب است، اما مراقب کار و فعالیت بیش از حد نیز باشید. شکل روی کارت مرد جوانی را نشان می دهد که همزمان مشغول بازی و رقص است. دو سکه در حلقه بی نهایت نشان می دهد که او می تواند با همه مشکلات کنار آمده و نگرانی های دنیوی خود را کنار بگذارد. نماد دو کشتی سوار بر امواج در پس زمینه می گوید که او به راحتی می تواند فراز و نشیب های زندگی خود را کنترل کند.

  ⬆️ معنی کارت دو سکه صاف

  هنگامی که کارت دو سکه به صورت صاف بیرون می آید، به این معنی است که شما می توانید به خواسته های خود برسید و با انرژی مثبت، موانع را از سر راهتان بردارید. این کارت به شما می گوید که حتی اگر احساس اعتماد به نفس ندارید، باید به خودتان ایمان داشته و اگر انعطاف پذیر باشید، می توانید با همه چالش ها به خوبی روبرو شوید. به زور نمی توانید هیچ مشکلی را از بین ببرید. گاهی لازم است یک قدم به عقب بردارید یا کمی بایستید.

  ⬇️ معنی کارت دو سکه معکوس

  هنگامی که کارت دو سکه معکوس می شود، به این معنی است که شما بیش از حد توان تان مسئولیت هایی را به عهده گرفته و خودتان را درگیر کرده اید. احتمال دارد زیر این حس فشار، تصمیمات خوبی برای زندگی تان نگیرید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت دو سکه

  کارت دو سکه در زمینه احساسی نشان می دهد شما در حال تصمیم گیری هستید. اگر مجرد هستید، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید مجرد بمانید یا شخص جدیدی را وارد زندگی تان کنید. اگر با کسی در رابطه هستید، ممکن است یک مسئله مالی بزرگ بر آینده رابطه شما تأثیر بگذارد. پس بهتر است در مورد نیازها و خواسته هایتان، با خودتان صادق باشید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت مرد به دار آویخته در تاروت کبیر - The Hanged Man
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک