معنی کامل کارت دو شمشیر در تاروت صغیر – Two of Swords

فال - طالع بینی یک دیدگاه
 • کارت دو شمشیر

  دو شمشیرکارت دو شمشیر در تاروت بیانگر احساسات سرکوب شده، دوری، رسیدن به بن بست، انتخاب و تصمیم گیری های سخت و دشوار است. این کارت نماد زنی است که احساسات خود را سرکوب کرده و به دنیای بیرون خود توجهی ندارد.

  ⬆️ معنی کارت دو شمشیر صاف

  وقتی دو شمشیر به صورت صاف قرار می گیرد، می تواند به این معنی باشد که شما حاضر نیستید برخی از حقایق مربوط به خودتان یا موقعیتی که در آن هستید را بپذیرید. این کارت به شما می گوید که میان خودتان و دیگران دیواری کشیده اید. شما نیز مانند تصویر روی کارت، دو شمشیر را در مقابل قلب خود قرار داده اید. اکنون زمان آن است که از نپذیرفتن حقیقت و تظاهر به اینکه همه چیز خوب است، دست بردارید و احساسات تان را سرکوب نکنید. این حالت را که عقل و قلب تان با هم هماهنگ و هم عقیده نیست، کنار بگذارید. وقتی این کارت را بیرون کشیدید، کمی بایستید و به احساسات تان فکر کنید. آیا فکر می کنید که ممکن است صدمه ببینید؟ آیا با وجود اینکه در ظاهر لبخند می زنید، از درون خشمگین هستید؟ بی توجهی به موانع راهکار مناسبی نیست. شما زمانی به راه حل های خوبی می رسید که با حقیقت روبرو شوید و بپذیرید که مشکلاتی در زندگی تان وجود دارد.

  ⬇️ معنی کارت دو شمشیر معکوس

  وقتی دو شمشیر در تفسیر تاروت معکوس می شود، می تواند به این معنی باشد که شما دچار بلاتکلیفی، ترس و سردرگمی شده اید. این اتفاق باعث می شود عملکرد درستی نداشته باشید یا در نهایت، همه چیز را همانطور که هست، ببینید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت چهار شمشیر در تاروت صغیر - Four of Swords

  ❤️ معنی عاشقانه کارت دو شمشیر

  دو شمشیر در زمینه احساسی نشان می دهد که سردرگم شده اید. اگر مجرد هستید، ممکن است مجبور شوید بین دو نفر، یکی را انتخاب کنید، اما در تصمیم گیری مشکل دارید. اگر با کسی در رابطه هستید، این کارت بدان معناست که شما و شریک عاطفی تان بر سر یک دوراهی قرار گرفته اید و باید برای آینده تان تصمیم بگیرید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  1 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  ناشناس
  ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت: ۰۹:۱۱

  این کارت برای آینده من بود و عجیبه
  چون واقعیت دارهه

  روشن
  تاریک