معنی کامل کارت دو چوبدست در تاروت صغیر (Two of Wands)

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت دو چوبدست

  دو چوبدستدو چوبدست در تاروت نشان دهنده قدرت شخصی، جسارت، اصالت، شجاعت و عظمت منحصر به فرد می باشد. همانند کارت جادوگر (در دسته بندی کارت های تاروت کبیر)، کارت دو چوبدست نیز نشان دهنده فردی واقع بین، قدرتمند، متواضع و فروتن است. این کارت به برنامه ریزی و اقدامات مقدماتی نیز اشاره دارد.

  ⬆️ معنی کارت دو چوبدست صاف

  وقتی دو چوبدست به صورت صاف بیرون می آید، این شجاعت را به شما می دهد که عالی باشید. با این حال، بهتر است بدانید که شما منبع اصلی قدرت نیستید، زیرا منبع واقعی این انرژی، خداوند است. شما نباید اجازه دهید که این قدرت، بر حس خوب تان غلبه کرده و شما را از مقاصد و اهداف تان دور کند. اکنون زمان آن فرا رسیده است که آرزو و فعالیت های خود را بررسی کرده و مطمئن شوید که از قدرت تان سوء استفاده نمی کنید. شما باید از نیروهای خود به شکلی عاقلانه و ارزشمند بهره برده و اجازه دهید انرژی الهی، محیط مثبتی را در اطراف تان ایجاد کند. شما آزادی هستید که روش های جدیدی را امتحان کنید. اکنون زمان ابتکار عمل و خلاقیت های جسورانه است، پس، خودتان را رها کنید و منتظر نتایج شگفت انگیز باشید.

  ⬇️ معنی کارت دو چوبدست معکوس

  وقتی دو چوبدست به صورت وارونه بیرون کشیده می شود، به این معنی است عدم برنامه ریزی در گذشته، شما را در مسیرتان متوقف خواهد کرد. معنی دیگر کارت می تواند این باشد که شما رو به جلو حرکت نکرده و در زندگی تان ریسک نمی کنید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت شوالیه (دلاور) چوبدست در تاروت صغیر (Knight of Wands)

  ❤️ معنی عاشقانه کارت دو چوبدست

  دو چوبدست در تفاسیر عاشقانه تاروت ممکن است به این معنی باشد که شما از رابطه احساسی خود راضی نیستید یا به زودی رابطه جدیدی را شروع خواهید کرد. اگر مجرد هستید، احتمال دارد مجبور شوید بین دو نفر، یکی را انتخاب کنید. اگر با فردی ارتباط دارید، ممکن است به دلایلی مجبور شوید رابطه تان را تمام کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها