معنی کامل کارت سه جام در تاروت صغیر – Three of Cups

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت سه جام

  سه جامکارت سه جام در تاروت نشان دهنده شور و نشاط، دوستی، روابط اجتماعی و عشق است. این عشق هنگام قرار گرفتن در کنار دیگران و در روابط احساسی یا حتی دوستانه تان دیده می شود. عکس روی کارت سه زن را نشان می دهد که هنگام رقصیدن، دست های خود را بالا برده اند تا احساسات و عواطف خود را به هم متصل کنند. زنان می توانند در یک اجتماع، همه را به هم پیوند دهند. این کارت نشان دهنده احساسات و تجربیاتی است که به شما شادی می بخشد.

  ⬆️ معنی کارت سه جام صاف

  وقتی سه جام به صورت صاف بیرون آورده می شود، نشان دهنده احساسات دوستانه و رابطه ای است که هنگام تعامل با دیگران شکل می گیرد. ممکن است متوجه شوید که تعداد زیادی مهمانی و جشن در تقویم خود دارید. این کارت به شما می گوید که اکنون زمان آن رسیده است که دلبستگی های خود را از نظر احساسی بررسی کنید. شما از همه نظر حمایت شده و کمک دریافت می کنید.

  ⬇️ معنی کارت سه جام معکوس

  وقتی سه جام به صورت معکوس بیرون کشیده می شود، می تواند به معنی لغو مهمانی ها و رویدادها یا حتی پایان یک نامزدی باشد. همچنین می تواند نشانه این باشد که شما از زندگی اجتماعی خود غافل یا از دوستان خود دور شده اید. اطرافیان تان انتظار دارند آن ها را حمایت کنید، یا به شما حسادت کرده و پشت سرتان صحبت می کنند. سه جام به شما توصیه می کند مراقب افرادی که به آن ها اعتماد دارید، باشید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت شش چوبدست در تاروت صغیر - Six of Wands

  ❤️ معنی عاشقانه کارت سه جام

  سه جام در زمینه احساسی نشان می دهد که اوقات خوبی در پیش است. اگر مجرد هستید، ممکن است با یکی از افراد گذشته تان ارتباط پیدا کنید. اگر دوران سختی را پشت سر گذاشته اید، با فرد جدیدی ارتباط برقرار خواهید کرد. اگر با کسی در رابطه هستید، این کارت می تواند به معنای جشن عاشقانه، مانند عروسی یا نامزدی باشد.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک