معنی کامل کارت سه سکه در تاروت صغیر – Three of Pentacles

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت سه سکه

  سه سکهکارت سه سکه به معنی کار گروهی، برنامه ریزی، شایستگی (صلاحیت) و غلبه بر غیرممکن هاست. این کارت، سه جام و کارت راهبه از تاروت کبیر، کارت هایی هستند که به کارهای گروهی اشاره دارند.

  ⬆️ معنی کارت سه سکه صاف

  وقتی کارت سه سکه به صورت صاف بیرون می آید، بدان معناست که اگر به دیگران کمک کنید، افراد دیگر نیز در رسیدن به اهداف تان، به شما کمک خواهند کرد. لازم نیست همه کارها را خودتان انجام دهید. در حقیقت، برای رسیدن به موفقیت، باید با یک تیم که با شما اهداف مشترکی دارند، کار کنید. اکنون زمان مناسبی برای عجله کردن نیست. شما باید برنامه ریزی کرده و با آمادگی کامل، درباره هر چیزی فکر کنید. این کارت به این معنی است که شما مهارت ها و دانش مورد نیاز را دارید، اما زمان آن رسیده است که به جزئیات نیز توجه کنید.

  ⬇️ معنی کارت سه سکه معکوس

  هنگامی که کارت سه سکه معکوس می شود، به این معنی است که شما از اشتباهات خود درس نمی گیرید. اگر احساس می کنید نمی دانید دقیقا چکار کنید، باید چیزهای جدیدی یاد بگیرید. رشد کردن به تلاش نیاز دارد.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت سه سکه

  کارت سه سکه در زمینه عاشقانه نشان می دهد که کارهایتان به نتیجه خواهد رسید. اگر مجرد هستید، کسی که دوستش دارید، همین حس را به شما خواهد داشت. اگر با کسی در رابطه هستید، شما و شریک عاطفی تان چیزهای زیادی از هم یاد خواهید گرفت. اگر در روابط خود با مشکل روبرو شده اید، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که از یک مشاور کمک بگیرید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت هفت سکه در تاروت صغیر - Seven of Pentacles
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک