معنی کامل کارت سه شمشیر در تاروت صغیر – Three of Swords

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت سه شمشیر

  سه شمشیرکارت سه شمشیر در تاروت نشان دهنده دلشکستگی، تنهایی، خیانت، اندوه واقعی یا غم می باشد.

  ⬆️ معنی کارت سه شمشیر صاف

  وقتی سه شمشیر به صورت صاف بیرون آورده می شود، در زمینه خیانت، طرد شدن یا بدبیاری و بدشانسی به شما هشدار می دهد. ظاهر این کارت به شما می گوید مراقب باشید، دنیای شما در حال تغییر و از بین رفتن است. احتمال دارد شریک عاطفی یا همسرتان به شما خیانت کند، دوست صمیمی شما پشت سرتان بد گویی کرده یا شریک تجاری تان از شما کلاه برداری کند. مانند تصویر روی کارت، ممکن است احساس کنید سه شمشیر در قلب تان فرو رفته است. هنگام بیرون کشیدن این کارت باید بدانید که چیزی در زندگی شما اشتباه است. اگر از چنین موضوعی بی خبر باشید، از جایی که انتظارش را ندارید، ضربه خواهید خورد. اکنون زمان آن است که زندگی خود را بررسی کرده و سعی کنید مشکل را بیابید. نسبت به هیچ چیز بی تفاوت نباشید. به صدای درون خود گوش دهید. این احتمال وجود دارد که شما به فکر آسیب زدن یا خیانت به کسی باشید. اما اکنون زمان آن است که این افکار را کنار گذاشته و به فکر حل مشکلات تان باشید.

  ⬇️ معنی کارت سه شمشیر معکوس

  وقتی سه شمشیر معکوس می شود، می تواند به این معنی باشد که باید اکنون درد را رها کرده و غم را از بین ببریم. این کارت می تواند نشان دهنده بخشش و رهایی از مشکلات گذشته باشد. شما می توانید بر دل شکستگی یا ناراحتی شدیدتان غلبه کنید تا به سمت روزهای شادتر پیش بروید. این کارت می تواند به این معنی باشد که شما غم خود را سرکوب کرده یا بیش از حد به خودتان سخت می گیرید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت ماه در تاروت کبیر - The Moon

  ❤️ معنی عاشقانه کارت سه شمشیر

  سه شمشیر در زمینه احساسی نشانه غم و اندوه و دل شکستگی می باشد. اگر مجرد هستید، ممکن است هنوز از رابطه قبلی دل شکسته باشید و نتوانید رابطه جدیدی را شروع کنید. اگر با کسی در رابطه هستید و می خواهید اوضاع بهتر شود، باید اقدامات اساسی در این زمینه انجام دهید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک