معنی کامل کارت سه چوبدست در تاروت صغیر – Three of Wands

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • معنی کارت سه چوبدست

  سه چوبدستاین کارت در تاروت مخفف اکتشافات، آینده نگری، رهبری و توجه به فرصت هاست.

  ⬆️ معنی کارت سه چوبدست صاف

  کارت سه چوبدست صاف به شما می گوید زمان آن فرا رسیده است که کارهایتان را عمیقا بررسی کرده و فکر آینده باشید (درست همان طور که فرد روی کارت، روی صخره ای ایستاده و به کوه های دورست و دریا نگاه می کند). از بالای صخره، در آن ارتفاع زیاد، تصویر همه چیز قابل رویت خواهد بود. این کارت نشان دهنده نگرشی عمیق است که بر اساس آن، می توانید دید خوبی نسبت به آینده پیدا می کنید. بهتر است در لحظه از خودتان واکنشی نشان ندهید، همه چیز را خوب بررسی کنید و رویاهای بزرگی داشته باشید. این کارت می تواند نشانه ای از اتفاقات آینده باشد. شما باید به شهود و بینش خود اطمینان کنید. بدون ترس، به سمت آینده قدم بردارید. فقط به زمان حال و اتفاق پیش رویتان اهمیت ندهید و مانند یک رهبر واقعی رفتار کنید. کارت سه چوبدست به معنای سیاحت و پژوهش نیز هست، اما باید این کار را با آگاهی کامل انجام دهید.

  ⬇️ معنی کارت سه چوبدست معکوس

  هنگامی که سه چوبدست به صورت وارونه قرار می گیرد، می تواند به معنی عدم پیشرفت و موانعی باشد که شما را به عقب می اندازد. این اتفاق باعث می شود که از شرایط تان ناراضی باشید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت سه چوبدست

  سه چوبدست در مسائل عاشقانه به این معنی است که همه چیز برای شما خوب پیش خواهد رفت. اگر مجرد هستید، از این دوران به شدت لذت می برید. اما اگر با کسی در رابطه هستید، در کنار شریک عاطفی تان می توانید اتفاقات خوبی را رقم زده و به موفقیت برسید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت چهار شمشیر در تاروت صغیر - Four of Swords
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک