معنی کامل کارت شش جام در تاروت صغیر (Six of Cups)

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت شش جام

  شش جامکارت شش جام در تاروت به معنای حسن نیت، حمایت، بی گناهی و دوران کودکی بوده و در کل، معنای مثبتی دارد. خشونت، خشم و عدم صداقت در جهان وجود دارد، اما بر عکس آن نیز صادق است. این کارت شما را به مهربانی، بخشش و سخاوت مندی تشویق می کند. شما می توانید ماشین خود را به یک دوست قرض دهید یا در محل کار، جایگزین همکار بیمارتان شوید. این حرکات کوچک در زندگی بسیار مهم هستند.

  ⬆️ کارت شش جام صاف

  هنگامی که شش جام به صورت صاف قرار می گیرد، به این معنی است که شما بر گذشته تمرکز کرده اید، شاید به یک دوست قدیمی فکر می کردید یا به دنبال یادآوری خاطرات خود بودید. همچنین، این کارت نشان دهنده کودکان و خانواده نیز هست. اگر به تازگی با مشکلی روبرو شده اید، این کارت شما را تشویق می کند تا از عزیزان خود کمک و حمایت بخواهید.

  ⬇️ کارت شش جام معکوس

  هنگامی که شش جام معکوس می شود، به شما می گوید اکنون زمان آن رسیده است که فکر گذشته را کنار بگذارید. ممکن است بخواهید روی ترس های دوران کودکی تان کار کنید، یا تصمیم بگیرید گذشته را فراموش کرده و شروعی تازه داشته باشید. این کارت می تواند نشان دهنده بلوغ و بزرگ شدن نیز باشد. شاید وقت آن رسیده که دوران بزرگسالی را جدی بگیریم.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت شش جام

  کارت شش جام نشان دهنده عشق دوران جوانی است. اگر مجرد هستید، تمایل دارید با یک دوست از دوران کودکی یا فردی در گذشته تان رابطه عاشقانه برقرار کنید. اگر با کسی در رابطه هستید، این کارت می گوید که با یکی از عزیزان دوران کودکی خود ارتباط دارید یا تحت تاثیر رابطه قدیمی خود قرار گرفته اید.

  همچنین بخوانید:  لیست کارت های چوبدست در تاروت صغیر (Suit of Wands)
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها