معنی کامل کارت شش سکه در تاروت صغیر – Six of Pentacles

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت شش سکه

  شش سکهکارت شش سکه در تاروت به معنای داشتن یا نداشتن منابع، دانش و قدرت است. این کارت تفسیر دشواری داشته و می تواند به معنی افراط و تفریط باشد. تصویر روی کارت نشان می دهد که یک فرد ثروتمند به یک گدا سکه ای می دهد، در حالی که فرد دیگری نیز در نوبت است. این فرد نماد عدالت را در دست دارد و انگار تصمیم می گیرد که به چه کسی سکه بدهد. تصویر کاملا واضح بوده و فرد مسئول و غیر مسئول و دارا و ندار را نشان می دهد.

  ⬆️ معنی کارت شش سکه صاف

  هنگامی که شش سکه به صورت صاف بیرون می آید، به این معنی است که شما باید فکر کنید که داشتن منابع مادی در مقابل منابع غیرمادی مانند دانش، قدرت و عشق به چه معناست. ممکن است فکر کنید شرایط بر وفق مرادتان است، اما زندگی می تواند موانعی را بر سر راهتان قرار دهد. سرنوشت به سرعت تغییر می کند. این کارت از شما می خواهد که به شرایط خوب توجه کرده و آن را اصلاح کنید.

  ⬇️ معنی کارت شش سکه معکوس

  وقتی کارت شش سکه معکوس می شود، نشان دهنده خساست با شخصی سخاوتمند است که به شما کمک زیادی می کند. اگر دست و دلباز هستید، ممکن است گاهی از این ویژگی سوء استفاده کنید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت شش سکه

  شش سکه در زمینه عاشقانه نشانه خوب و مثبتی است. اگر مجرد هستید، این کارت به شما می گوید که ممکن است با فردی سخاوتمند آشنا شوید. اگر با کسی ارتباط دارید، این کارت به این معنی است که شما و شریک زندگی تان، نسبت به یکدیگر بسیار دلسوز هستید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت هشت سکه در تاروت صغیر - Eight of Pentacles
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک