معنی کامل کارت شش شمشیر در تاروت صغیر – Six of Swords

فال - طالع بینی یک دیدگاه
 • کارت شش شمشیر

  شش شمشیرکارت شش شمشیر در تاروت بیانگر افسردگی، دوران بهبودی و سفر است. شما از موانع عبور کرده و به آرامش خواهید رسید.

  ⬆️ کارت شش شمشیر صاف

  وقتی کارت شش شمشیر به صورت صاف بیرون آورده می شود، به شما می گوید که در حال حاضر در موقعیت بدی قرار دارید، اما از آن عبور کرده و به سمت اتفاقات بهتر پیش خواهید رفت. همه چیز ممکن است دشوار، غم انگیز یا کسل کننده باشد، اما شرایط مثبت و امیدوارکننده خواهد شد. اگر دوران سختی را پشت سر گذاشته اید، شرایط رو به بهبود خواهد بود. در شرایط دشوار، هیچ چیز برایتان مهم نیست و فقط دوست دارید از دیگران فاصله بگیرید. با گذشت زمان و بهبود اوضاع، می توانید زندگی خود را سامان ببخشید. گاهی اوقات، بهبودی ممکن است به معنای حرکت به سمت مکان های جدید باشد، زیرا کارت شش شمشیر نشان دهنده سفر و حرکت به مکان های تازه بوده و به طور معمول، به جابجایی فیزیکی اشاره دارد. اما در برخی مواقع می تواند به معنی خودکاوری و درون نگری نیز باشد.

  ⬇️ کارت شش شمشیر معکوس

  وقتی کارت شش شمشیر معکوس می شود، می تواند به این معنی باشد که شما در حال تغییر هستید و احساس می کنید برخی چیزها در زندگی تان ناقص و ناتمام باقی مانده، موانع شما را گیر انداخته و نمی توانید رو به جلو حرکت کنید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت شش شمشیر

  کارت شش شمشیر در زمینه احساسی نشان می دهد که همه چیز بهتر خواهد شد. اگر مجرد هستید، قبل از شروع رابطه جدید، به زمان نیاز دارید تا کمی حال تان بهتر شود. اگر با کسی در رابطه هستید، این کارت به شما می گوید که شرایط سخت تمام شده و اوضاع رو به بهبود است. شش شمشیر بیانگر بهبود رابطه و حرکت رو به جلو می باشد.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت پادشاه چوبدست در تاروت صغیر - King of Wands
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  1 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  ن ک
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت: ۲۰:۱۳

  عالی بود دقیق

  روشن
  تاریک