معنی کامل کارت شش چوبدست در تاروت صغیر – Six of Wands

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت شش چوبدست

  شش چوبدستشش چوبدست در تاروت نشان دهنده پیروزی، تحسین و افتخار می باشد. این کارت، معادل کارت ارابه در دسته بندی تاروت کبیر بوده و درست مانند آن، بیانگر پیروزی و موفقیت است. برخی از کارت هایی که ویژگی های شش چوبدست را تقویت کرده و روی آن تاثیر می گذارند عبارتند از: کارت ارابه و خورشید (از کارت های تاروت کبیر) و کارت نه جام (از تاروت صغیر). برخی از کارت هایی که با شش چوبدست مخالف و در تضاد هستند عبارتند از: کارت برج و پنج سکه، پنج جام و ده شمشیر.

  ⬆️ کارت شش چوبدست صاف

  وقتی کارت شش چوبدست به صورت صاف قرار می گیرد نشان دهنده رسیدن به اهداف می باشد. اکنون زمان آن است که به شناخت کافی رسیده و اطلاعات خود را تکمیل کنید. در چنین زمانی مورد تحسین قرار می گیرید و افتخارات و پاداش هایی را دریافت می کنید که بسیار مستحق آن هستید. احساس می کنید همه چیز ارزشمند است. موفقیت نزدیک شما بوده و باید از رسیدن به آن مطمئن باشید. این کارت لزوما نشان دهنده پیروزی بر شخص دیگری نیست. شما می توانید بر خودتان، محیط اطراف، یا هر چیز دیگری مسلط شوید. اما حتما به این نکته خوب توجه کنید: داشتن عزت نفس و احساس خوب در مورد دستاوردها و موفقیت هایتان بسیار عالی است، اما باید مراقب باشید که مغرور نشده و احساس برتری نسبت به دیگران نداشته باشید. به هر حال موفقیت بسیار بی ثبات است و با یک چشم بر هم زدن می تواند از بین برود.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت پنج شمشیر در تاروت صغیر - Five of Swords

  ⬇️ کارت شش چوبدست معکوس

  وقتی کارت شش چوبدست معکوس می شود، به این معنی است که شما به رویاهای خود توجه نمی کنید. این کارت درباره عدم موفقیت، عدم استفاده از توانایی ها و قدرت رهبری، پیروی کورکورانه از شخصی دیگر یا نشان دهنده فردی متکبر و متظاهر نیز می باشد.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت شش چوبدست

  شش چوبدست در زمینه مسائل عاشقانه می گوید که شما واقعا عشق را احساس می کنید. اگر مجرد هستید، فرد مناسب و مورد نظر شما، وارد زندگی تان خواهد شد. اگر با کسی در رابطه هستید، شما و شریک عاطفی تان در موفقیت یکدیگر سهیم بوده و از هم حمایت می کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک