معنی کامل کارت شوالیه سکه در تاروت صغیر – Knight of Pentacles

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت شوالیه (دلاور) سکه

  شوالیه (دلاور) سکهکارت شوالیه (دلاور) سکه در تاروت به معنای فردی تزلزل ناپذیر، محتاط، دقیق، واقع بین و سخت کوش است. این فرد سخت کوش، با استقامت و فداکار ممکن است درباره جزئیات کوچک کمی وسواس داشته باشد و سرسختانه از اعتراف به اشتباهاتش خودداری کند. او بسیار محتاط و انعطاف نا پذیر است، هرگز اسراف نمی کند، از هر نوع تغییر خوشش نمی آید و گاهی اوقات می تواند بسیار بدبین باشد (اگرچه خودش را واقع بین می نامد).

  ⬆️ معنی کارت شوالیه سکه صاف

  هنگامی که کارت شوالیه سکه به صورت صاف بیرون می آید، به این معنی است که شما برخی از ویژگی های شوالیه را دارید و باید دریابید که آیا این ویژگی ها برای شما مفید است یا مضر. آیا خیلی سخت کار می کنید؟ آیا از گوش دادن به دلایل دیگران خودداری می کنید؟ آیا احساس غم و اندوه دارید؟ این موارد نشان می دهد که اکنون زمان خوبی برای رسیدن به تعادل و ایجاد تغییرات مثبت در زندگی تان است.

  ⬇️ کارت شوالیه سکه معکوس

  هنگامی که کارت شوالیه سکه معکوس می شود، می تواند به این معنی باشد که اگر دست به کار نشوید، رویاهایتان هرگز محقق نخواهند شد. شوالیه سکه معکوس نشان دهنده فردی ناپایدار، با ذهنی بسته و بدبین است.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت شوالیه سکه

  کارت شوالیه سکه در زمینه احساسی به معنی ثبات است. اگر مجرد هستید، این کارت نشان می دهد که شما آماده ورود به یک رابطه جدی بوده و ممکن است به زودی شخصی را پیدا کنید که می تواند از شما حمایت کند. اگر با کسی در رابطه هستید، این کارت به این معنی است که شما نسبت به هم بسیار متعهد هستید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت تک جام در تاروت صغیر - Ace of Cups
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک