معنی کامل کارت شوالیه (دلاور) شمشیر در تاروت صغیر – Knight of Swords

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت شوالیه (دلاور) شمشیر

  شوالیه (دلاور) شمشیرکارت شوالیه (دلاور) شمشیر در تاروت به معنای فردی قاطع (صریح)، مقتدر (مسلط)، رک (با زبان نیش دار)، آگاه (خود رای) و منطقی (بی احساس) می باشد. از یک سو، شوالیه شمشیر دارای هوش زیادی است، با قدرت صحبت کرده و منطق بالایی دارد. از سوی دیگر، او می تواند عجول باشد، احساس برتریت داشته و سیاست مدار خوبی نباشد. با این حال، برای کارهای تحلیلی می توان به او اعتماد کرد. شوالیه شمشیر نسبت به احساسات دیگران بی تفاوت است و حماقت را تحمل نمی کند.

  ⬆️ معنی کارت شوالیه شمشیر صاف

  وقتی شوالیه شمشیر به صورت صاف بیرون آورده می شود، باید بررسی کنید که آیا نظرات خود را به دیگران تحمیل می کنید یا خیر؟ آیا بیان نظرتان اغلب شما را دچار مشکل می کند؟ آیا این ویژگی باعث انتقاد همکاران تان از شما می شود؟ اگر پاسخ مثبت است، شاید وقت آن رسیده باشد که رفتارتان را کمی تغییر دهید.

  ⬇️ کارت شوالیه شمشیر معکوس

  هنگامی که شوالیه شمشیر به صورت وارونه بیرون کشیده می شود، می تواند به این معنی باشد که احساسات تان شما را تحت کنترل گرفته و از بیان نظرات خود می ترسید. از طرفی، این کارت می تواند به این معنا باشد که یک فرصت بزرگ بر راه شماست، فرصتی که حتی اگر برای آن آماده نیستید، باید از آن استفاده کنید. شوالیه شمشیر به معنای بی ادبی، بدبینی و پیرو بودن نیز می باشد.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت شوالیه شمشیر

  شوالیه شمشیر به شما می گوید که در زمینه احساسی باید اقداماتی انجام شود. اگر مجرد هستید، ممکن است به زودی با شخصی که دارای ویژگی های شوالیه شمشیر است ارتباط برقرار کرده یا شاید خود شما همان شخص باشید. اگر با کسی در رابطه هستید، خود شما یا طرف مقابل تان می توانید چنین ویژگی هایی داشته باشید. این کارت به شما و شریک عاطفی تان توصیه می کند برای بهبود و مستحکم کردن رابطه تان باید کارهایی انجام دهید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت ارابه در تاروت کبیر - The Chariot
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک