معنی کامل کارت قدرت (استقامت) در تاروت کبیر – The Strength

فال - طالع بینی ۲۵ مهر ۱۴۰۰ بدون دیدگاه

معنی کارت قدرت (استقامت)

کارت قدرتکارت قدرت (استقامت) در تاروت بیانگر توانایی، شجاعت و سرسختی است. علاوه بر این، این کارت نماد یک زن نترس نیز هست که هرگز ناامید و تسلیم نشده و ثابت قدم باقی می ماند. نمادهای اساسی کارت قدرت عبارتند از: یک زن با نماد بی نهایت (نمادی از زندگی جاودان و ابدیت) در بالای سر خود، یک شیر و یک ریسه گل رز آویزان.

⬆️ معنی کارت قدرت صاف

هنگامی که کارت قدرت (استقامت) به صورت صاف و قائم قرار می گیرد، نماد قدرت، شجاعت، اعتقاد راسخ، انرژی، عزم و اراده و عمل است. این کارت به معنی کنترل شرایط و تسلط بر خودمان نیز هست. اگر شک یا نگرانی دارید، لحظه ای وقت بگذارید تا به قدرت و انرژی درون تان متصل شوید. با استفاده از این نیرو، شما می توانید هر کاری را انجام دهید.

⬇️ معنی کارت قدرت معکوس

هنگامی که کارت قدرت (استقامت) به صورت وارونه قرار می گیرد، نماد ضعف، کینه توزی، بیماری، بی ایمانی و سوء استفاده از قدرت است. شما بسیار شجاع هستید، اما هنوز نمی توانید از آن استفاده کنید. نگران نباشید. با این احساس ناامنی و عزت نفس پایین تان خداحافظی کرده و برای رسیدن به اتفاقات خوب تلاش کنید. شما سزاوار آن هستید.

❤️ معنی عاشقانه کارت قدرت

کارت قدرت (استقامت) در زمینه مسائل احساسی می گوید اکنون زمان آن رسیده است که از شجاعت و توانایی هایتان در روابط احساسی استفاده کنید. اگر مجرد هستید، اکنون زمان آن فرا رسیده است تا شجاعت و آمادگی ملاقات با فردی تازه را داشته باشید! اگر با کسی در رابطه هستید، ممکن است به تازگی مشکلاتی را پشت سر گذاشته باشید، اما اکنون آماده هستید که قوی تر از همیشه در زندگی تان عمل کنید.

در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها