معنی کامل کارت مرد به دار آویخته در تاروت کبیر – The Hanged Man

فال - طالع بینی یک دیدگاه
 • معنی کارت مرد به دار آویخته

  کارت مرد به دار آویختهکارت مرد به دار آویخته شده در تاروت نماد آزمون الهی یا مراقبه، ایثار و فداکاری می باشد. نمادهای اساسی این کارت عبارتند از: مردی که به صورت وارونه و از یک پا به صلیب کشیده شده است. پای آزاد او همیشه برای ایجاد عدد “۴” به صورت صاف بوده و چهره آرامی دارد. اما ممکن است دستانش بسته یا آویزان باشد. در برخی مواقع نیز احتمال دارد سکه هایی از دست یا جیب او افتاده باشد.

  ⬆️ معنی کارت مرد به دار آویخته صاف

  هنگامی که کارت مرد به دار آویخته به صورت صاف بیرون آورده می شود، نماد متارکه، تغییر، بدبیاری، فداکاری، سازگاری، تکامل و تولد دوباره می باشد. این کارت می گوید اکنون زمان آن رسیده است که مقاومت را کنار بگذارید تا بتوانید به موفقیت برسید. قبل از این که هر اقدامی انجام دهید، باید خوب فکر کنید. مهم نیست که در زندگی شما چه می گذرد، می توانید شرایط را تغییر داده و مجددا رو به جلو حرکت کنید.

  ⬇️ معنی کارت مرد به دار آویخته معکوس

  هنگامی که کارت مرد به دار آویخته به صورت وارونه قرار می گیرد، نماد عدم تمایل به تلاش، پیشگویی های غلط و فداکاری های بی مورد می باشد. ممکن است برای تغییر شرایط نامطلوب در زندگی تان، تصمیمات درستی نگیرید. در چنین شرایطی، قدمی به عقب بردارید، نفس عمیقی بکشید و برای برداشتن گام های بعدی کمی فکر کنید. در این مواقع حتی لازم است عقاید خود را نیز کمی تغییر دهید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت ملکه (بانو) چوبدست در تاروت صغیر - Queen of Wands

  ❤️ معنی عاشقانه کارت مرد به دار آویخته

  کارت مرد به دار آویخته در زمینه احساسی معمولا خبرهای خوبی ندارد. اگر مجرد هستید، ممکن است به این معنی باشد که قبل از عاشق شدن، باید هر چیزی را که شما را از زندگی تان عقب می اندازد، کنار بگذارید. اگر در یک رابطه هستید، می تواند به این معنی باشد که از شرایط خود راضی نیستید. به خودتان کمی زمان بدهید تا بتوانید رابطه تان را ارزیابی کنید. بهتر است عجولانه هیچ تصمیمی نگیرید.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  1 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  ناشناس
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت: ۱۵:۳۵

  بسیار عالی بود تفسیرتون

  روشن
  تاریک