معنی کامل کارت ملکه (بانو) جام در تاروت صغیر – Queen of Cups

فال - طالع بینی ۳۰ آبان ۱۴۰۰ بدون دیدگاه

کارت ملکه (بانو) جام

ملکه (بانو) جامکارت ملکه (بانو) جام ها در تاروت به معنای دوست داشتنی، مهربان، با بصیرت و معنوی بودن است. این کارت ترکیبی از انرژی مثبت آب و تمرکز درونی ملکه است. او همیشه ماهیتی عاشقانه و حساس دارد. ملکه هرگز با بی حوصلگی یا عصبانیت واکنش نشان نمی دهد و رفتاری مهربان با همه دارد. او دوست داشتنی است و برای پیدا کردن مسیر درست، به احساساتش توجه می کند. ملکه به دانش درونی و بصیرت خود اعتماد دارد. او به تمام جنبه های خلقت الهی احترام می گذارد، همه را دوست دارد و از زیبایی های زندگی بهره مند می شود.

⬆️ معنی کارت ملکه جام صاف

وقتی ملکه جام به صورت صاف قرار می گیرد، به این معنی است که شما مانند او احساس و فکر می کنید. آیا از کائنات پیامی دریافت کرده اید؟ آیا از درد دیگران متاثر شده اید؟ آیا از احساسات تان آگاهی دارید؟ آیا به قلب خود اعتماد می کنید؟ ملکه جام شما را تشویق می کند که به احساس زنانه خود توجه کنید و بدانید که در زندگی، این زنان هستند که از شما حمایت می کنند. او از شما می خواهد که با خودتان با مهربانی، شفقت و محبت رفتار کنید.

⬇️ کارت ملکه جام معکوس

وقتی ملکه جام به صورت وارونه بیرون آورده می شود، به این معنی است که شما باید بر معنویت و احساسات خود تمرکز کنید. قبل از اینکه بتوانید به نیازهای دیگران رسیدگی کنید، باید نیازها و خواسته های خود را برآورده سازید. طرف مقابل تان عاشق شماست و باید این عشق را نشانه ای از عشق و حمایت او در نظر بگیرید.

همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت شوالیه (دلاور) چوبدست در تاروت صغیر - Knight of Wands

❤️ معنی عاشقانه کارت ملکه جام

ملکه جام در زمینه احساسی می گوید که همه چیز خوب خواهد شد. اگر مجرد هستید، این کارت می گوید زمان آن رسیده است عشقی را که سزاوار آن هستید، بپذیرید. اگر با کسی در رابطه هستید، باید با شریک زندگی خود برنامه ای عاشقانه داشته باشید. ملکه جام به عشق اهمیت زیادی می دهد. او از شما می خواهد که زندگی معقولانه ای داشته باشید و هنگام مواجه شدن با عشق، از خود بی خود نشوید.

4.5 2 رای
مطلبو دوست داشتی؟
در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها