معنی کامل کارت ملکه (بانو) سکه در تاروت صغیر – Queen of Pentacles

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت ملکه (بانو) سکه

  ملکه سکهکارت ملکه سکه در تاروت نشانده رشد، همدلی، تدبیر و امانت داری است. این روزها باید کاری انجام شود و ملکه اینجاست تا برای تحقق اهداف تان به شما کمک کند. ویژگی ها کارت ملکه سکه ترکیبی از انرژی مثبت خاک و تمرکز درونی یک ملکه است. او خونگرم و سخاوتمند بوده و از مراقبت و رشد دادن دیگران بسیار لذت می برد. رفتار منطقی ملکه این اطمینان را به دیگران می دهد که همه چیز شاد و در امنیت کامل قرار دارد. ملکه سکه همیشه آماده است تا ترس های شما را کم کرده و مشکلات تان را از بین ببرد.

  ⬆️ معنی کارت ملکه سکه صاف

  وقتی کارت ملکه سکه به صورت صاف بیرون می آید، به این معنی است که شما نیز مانند او فکر می کنید، نسبت به دیگران احساس محبت دارید، رویکردتان معقولانه بوده و نسبت به حرف خود متعهد هستید. رفتار سخاوت مندانه تان باعث می شود دیگران به شما اعتماد کنند. با بیرون کشیدن کارت ملکه سکه، می توانید از حس محبت، اعتماد، امنیت و هر چیز دیگر مربوط به او بهره مند شوید.

  ⬇️ معنی کارت ملکه سکه معکوس

  وقتی کارت ملکه سکه به صورت معکوس بیرون بیاید، هشدار داده می شود شما (یا شخص دیگری) ممکن است بر اساس تعهدات خود عمل نکنید. این کارت می تواند نشان دهنده مادی گرایی، ناامنی و غیرقابل اعتماد بودن باشد.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت ملکه سکه

  کارت ملکه سکه در زمینه احساسی به این معنی است که شما در رابطه تان احساس اطمینان و امنیت می کنید. اگر مجرد هستید، حتما برای انتخاب یک شریک عاطفی مناسب خوب وقت بگذارید. اگر با کسی در رابطه هستید، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که شما و شریک عاطفی تان تعطیلات عاشقانه ای را با هم بگذرانید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت شش چوبدست در تاروت صغیر - Six of Wands
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک