معنی کامل کارت ملکه (بانو) شمشیر در تاروت صغیر – Queen of Swords

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت ملکه (بانو) شمشیر

  ملکه (بانو) شمشیرکارت ملکه شمشیر در تاروت نماد صداقت، زیرکی، صراحت، هوشمندی و تجربه است. شخصیت او ترکیبی از انرژی مثبت هوا (باد) و تمرکز درونی یک ملکه می باشد. او صداقت را تحسین می کند، به حقیقت متعهد است و همه چیز را دقیقا همانطور که هست، به شما می گوید. او علاقه ای به دروغ یا تظاهر ندارد، خوب و بد جهان را کاملا درک می کند و نمی توان به راحتی او را فریب داد. ملکه به راحتی می تواند هر اتفاقی را تجزیه و تحلیل کند و موقعیت های دشوار و پیچیده را تشخیص دهد. مشاهدات او صریح و صادقانه بوده اما آزاردهنده نیست. یکی دیگر از ویژگی های ملکه شمشیر شوخ طبعی است.

  ⬆️ معنی کارت ملکه شمشیر صاف

  وقتی کارت ملکه شمشیر به صورت صاف بیرون می آید، به این معنی است که افکار و احساسات تان باید مانند او باشد. اولین و مهم ترین نکته این است که کاملا صادق باشید. شما باید بفهمید چه اتفاقی در حال رخ دادن است و مطمئن شوید که خودتان را فریب نمی دهید. همچنین ممکن است لازم باشد در برخی مواقع شوخ طبع باشید و از رفتار و انرژی ملکه الهام بگیرید.

  ⬇️ معنی کارت ملکه شمشیر معکوس

  وقتی کارت ملکه شمشیر به صورت معکوس قرار می گیرد، به شما می گوید که ممکن است بیش از حد احساساتی باشید. این کارت می تواند به معنای انزوا طلبی، ظالم بودن، به راحتی فریب خوردن یا نشان دهنده یک زن مسن بی رحم باشد.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت ملکه شمشیر

  کارت ملکه شمشیر در زمینه احساسی عمدتا نشانه چیزهای خوب می باشد. اگر مجرد هستید، ممکن است به زودی با شخصی که دارای ویژگی های ملکه شمشیر است رابطه برقرار کرده یا خود شما همان شخص باشید. اگر با کسی در رابطه هستید، شما یا طرف مقابل تان همان ویژگی ها را خواهید داشت.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت دو سکه در تاروت صغیر - Two of Pentacles
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک