معنی کامل کارت ملکه (بانو) چوبدست در تاروت صغیر – Queen of Wands

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت ملکه (بانو) چوبدست

  ملکه (بانو) چوبدستکارت ملکه (بانو) چوبدست در تاروت نشان دهنده فردی جذاب، صمیمی و یک رنگ، پرانرژی، شاد و دارای اعتماد به نفس است. چنین شخصی انرژی مثبت ناشی از عنصر آتش کارت های چوبدست و تمرکز یک ملکه را دارد. او رفتاری دلنشین و لبخندی گرم و دوستانه دارد و نظر تحسین کنندگان زیادی را به خود جلب می کند. او تمام وظایفش را با فداکاری کامل انجام می دهد و انرژی و اشتیاق زیادی به دیگران می بخشد.

  ⬆️ معنی کارت ملکه چوبدست صاف

  ملکه چوبدست، در همه شرایط، جنبه های مثبت را در نظر می گیرد، به زندگی خود توجه دارد و هیچ چیز او را از بین نمی برد، او سالم، متناسب و قوی بوده و ورزشکار خوبی است. کارت ملکه چوبدست به توانایی های خود ایمان دارد، اما هرگز متکبر نیست. اعتقاد او به اینکه می تواند هر کاری را که می خواهد انجام دهد، از اعتماد به نفسش ناشی می شود. وقتی کارت ملکه چوبدست به صورت صاف قرار می گیرد، به شما می گوید که باید مانند او احساس و فکر کنید. شما باید احساس جذابیت کنید، خودتان را باور داشته و سرشار از انرژی باشید. سعی کنید از این کارت الهام بگیرید. ظاهر این کارت ممکن است نشان دهد که شما از صمیم قلب ماجراجو، خلاق و قابل اعتماد هستید. اما در حقیقت، کارت ملکه چوبدست از شما می خواهد که برای خودتان فضایی مطمئن، پر از نشاط و شور و شوق ایجاد کنید.

  ⬇️ کارت ملکه چوبدست معکوس

  هنگامی که کارت ملکه چوبدست برعکس می شود، ممکن است احساس کنید که نمی توانید همه چیز را اداره کنید. همچنین، این کارت می تواند نشان دهنده یک زن زورگو نیز باشد.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت دو شمشیر در تاروت صغیر - Two of Swords

  ❤️ معنی عاشقانه کارت ملکه چوبدست

  ملکه چوبدست در تفسیرهای عاشقانه، کارتی دوست داشتنی است. اگر مجرد هستید، احتمال دارد فردی با ویژگی های ملکه را ملاقات کنید یا خودتان، همان شخص باشید. اگر با کسی در رابطه هستید، شما یا شریک عاطفی تان ویژگی های خوب این کارت را خواهید داشت.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک