معنی کامل کارت نه جام در تاروت صغیر – Nine of Cups

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت نه جام

  نه جامکارت نه جام در تاروت به معنای برآورده شدن آرزو ها، رضایت و لذت است. در برخی تفسیرها، این کارت به عنوان کارت آرزو نیز شناخته می شود. این کارت به معنی غرور و رضایت از خود نیز می باشد. تصویر روی کارت مردی را نشان می دهد که از شرایط خود راضی است، با اعتماد به نفس نشسته، دستانش را روی هم گذاشته و چهره ای خندان دارد. به نظر می رسد او خوشبخت بوده و تمام چیزهایی را که می خواسته، در اختیار دارد.

  ⬆️ معنی کارت نه جام صاف

  وقتی نه جام به صورت صاف قرار بیرون آورده می شود، نشانه جست و جو و رسیدن به تمام لذت هاست. وقت آن رسیده که از همه چیز لذت ببرید. اما باید مراقب باشید که دیگران از شما سواستفاده نکنند. شما باید به دنبال آرزوهای خود باشید، اما به عواقب آن نیز توجه کنید. مسئولیت کارهای خود را بپذیرید و از خوشی های زندگی بهره مند شوید.

  ⬇️ معنی کارت نه جام معکوس

  وقتی کارت نه جام معکوس می شود، به معنای از دست دادن چیزی خواهد بود. ممکن است متوجه شوید آنچه که فکر می کردید همیشه می خواهید، همان چیزی نیست که قبلا به نظر می رسید. یا شاید چیزی را از دست داده اید که هر چه قدر برای بدست آوردن آن تلاش می کنید، به آن نمی رسید. این احتمال وجود دارد که عدم عزت نفس و احساسات بد، شما را از دستیابی به خواسته هایتان باز دارد.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت نه جام

  نه جام در زمینه احساسی معنای هیجان انگیزی دارد! اگر مجرد هستید، این کارت بدان معناست که شخصی جدید و خارق العاده وارد زندگی شما می شود. اگر با کسی در رابطه هستید، رابطه بسیار خوبی، در آینده در انتظار شما خواهد بود.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت چهار شمشیر در تاروت صغیر - Four of Swords
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک