معنی کامل کارت نه سکه در تاروت صغیر (Nine of Pentacles)

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت نه سکه

  نه سکهکارت نه سکه در تاروت به معنای نظم، اعتماد به نفس و تغییر رفتار بوده و در کل تعابیر مثبتی دارد. سکه ها در این تصویر نزدیک زمین قرار دارند و نشانه این هستند که شما در زندگی تان، درگیر مسائل مالی نیستید. ابعاد دیگری مانند هنر و موسیقی در زندگی ما وجود دارد که باید به آن ها توجه کرده و از آن لذت ببرید.

  ⬆️ معنی کارت نه سکه صاف

  وقتی کارت نه سکه به صورت صاف بیرون می آید، به شما می گوید وقت آن رسیده است که همه چیز را رها کنید، از زندگی لذت ببرید و این حس خوب را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید. کمی کارهایتان را کم تر کرده و سعی کنید از هنر و فرهنگ لذت ببرید. این کارت نشان دهنده اعتماد به نفس نیز هست. به یاد داشته باشید که باید به توانایی های خود اعتماد کنید و کنترل امور را به دست بگیرید.

  ⬇️ معنی کارت نه سکه معکوس

  وقتی کارت نه سکه معکوس می شود، به این معنی است که شما مستقل نیستید یا آزادی و ثبات ندارید. این کارت به شما یادآوری می کند که بهترین چیزها در زندگی رایگان هستند و مادیات در نهایت باعث خوشحالی نخواهد شد. شما ممکن است نتوانید به راحتی خودتان را کنترل کنید، پس حتما به این موضوع توجه کرده و از افراط در هر کاری پرهیز کنید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت نه سکه

  کارت نه سکه در تاروت به معنی استقلال است. اگر مجرد هستید، ممکن است از این عدم وابستگی لذت ببرید یا با فردی بسیار مستقل و خودکفا آشنا شوید. اگر با کسی در رابطه هستید، این کارت به این معنی است که شریک زندگی تان از شما حمایت کرده و به شما این آزادی را می دهد که در زندگی خود، به دنبال اهداف تان بروید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت سه سکه در تاروت صغیر (Three of Pentacles)
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک