معنی کامل کارت نه شمشیر در تاروت صغیر (Nine of Swords)

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت نه شمشیر

  نه شمشیرکارت نه شمشیر در تاروت بیانگر نگرانی، احساس گناه و ناراحتی است. این کارت نشان دهنده درد و اندوهی است که ما در درون خود ایجاد می کنیم (بر خلاف کارت سه شمشیر که افراد دیگر مسئول درد و خیانت هستند). معنای نه شمشیر در تفسیر تاروت اغلب با ترس و اضطراب همراه است.

  ⬆️ معنی کارت نه شمشیر صاف

  هنگامی که نه شمشیر به صورت صاف بیرون آورده می شود، به شما می گوید که ممکن است یک نگرانی اساسی داشته باشید. اضطراب شایع ترین شکنجه ای است که ما به خودمان تحمیل می کنیم. این ترس ها و تردیدها اغلب بر وجودمان غلبه کرده و ما را رها نمی کند. ما نگران این هستیم که آیا به اندازه کافی کار کرده ایم، آیا همه چیز درست پیش می رود و این که چه اقدامی می توانیم انجام دهیم. این افکار بارها و بارها در ذهن ما تکرار می شود و ما را دچار مشکل می کند. نه شمشیر همچنین می تواند نشانه ناراحتی هایی باشد که خیلی هم مهم نیستند. مشاهده چنین کارت هایی معمولا خوشایند نبوده و به ما حس گناه می دهد. این احساس گناه به خاطر انجام ندادن کارهایی است که باید انجام می شد. بیرون کشیدن این کارت به شما هشدار می دهد که شرایط باید مورد بررسی قرار گیرد و همه چیز منطقی انتخاب شود.

  ⬇️ معنی کارت نه شمشیر معکوس

  وقتی نه شمشیر به صورت معکوس بیرون کشیده می شود، می تواند به معنی رهایی از ترس، بهبود شرایط، رسیدن به موفقیت یا اوضاع سخت تر و آشفتگی عاطفی باشد.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت سه جام در تاروت صغیر (Three of Cups)

  ❤️ معنی عاشقانه کارت نه شمشیر

  نه شمشیر در زمینه احساسی می گوید که شرایط خیلی خوب نیست. اگر مجرد هستید، ممکن است بیش از حد بر گذشته خود تمرکز کرده باشید و نتوانید آن را رها کنید. اگر با کسی رابطه هستید، احتمال دارد احساس گناه و خیانت داشته باشید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک