معنی کامل کارت نه چوبدست در تاروت صغیر – Nine of Wands

فال - طالع بینی یک دیدگاه
 • کارت نه چوبدست

  نه چوبدستکارت نه چوبدست در تاروت به معنی حمایت، پشتکار، استقامت، تحمل و مقاومت می باشد. با نگاهی به شکل روی کارت در می یابیم که این شخص نبردهای خاصی را پشت سر گذاشته است. سر و بازوی او باندپیچی شده و عصایی بازویش نشان می دهد که او ممکن است صدمه دیده باشد، اما ناامید نشده و هنوز ثابت قدم ایستاده است! از آنجا که این فرد آسییب دیده، احتمال دارد که حالت تدافعی به خود بگیرد. برخی از کارت هایی که ویژگی های کارت نه چوبدست را تقویت می کنند عبارتند از: کارت قدرت (کارت تاروت کبیر) و کارت هفت چوبدست، دو شمشیر و هشت سکه. کارت هایی که با نه چوبدست در تضاد هستند عبارتند از: سه جام، شش جام و هشت جام.

  ⬆️ معنی کارت نه چوبدست صاف

  هنگامی که نه چوبدست به صورت صاف قرار می گیرد، ممکن است نشانه این باشد که باید با احتیاط عمل کنید، زیرا احتمال دارد از نظر جسمی یا روحی صدمه ببینید. اگر دچار مشکل شدید، داشتن حالت تدافعی طبیعی است، اما بهتر است تلخ رفتار نکنید. اکنون باید بیشتر مراقب باشید. شما این مشکلات را پشت سر گذاشته و قوی تر شده اید. قدرت و استقامت از دیگر جنبه های کارت نه چوبدست است. به عنوان یک مبارز، باید سرسخت باشید و استقامت درونی تان را حفظ کنید. نه چوبدست از شما می خواهد که با وجود همه احتمالات، مشکلات و مخالفت ها، به راه خود ادامه دهید و تسلیم نشوید. شما قدرت غلبه بر این موانع را دارید. بله! ممکن است آسیب ببینید و دوران سختی را پشت سر بگذارید، اما هنوز شکست نخورده اید! ویژگی دیگر این کارت سر سختی و انعطاف پذیری است. علیرغم شکست ها، شما همچنان به هدف خود پافشاری می کنید. پس باید بدون توجه به چیزی، به راه خود ادامه دهید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت پنج شمشیر در تاروت صغیر - Five of Swords

  ⬇️ معنی کارت نه چوبدست معکوس

  وقتی کارت نه چوبدست معکوس می شود، ممکن است به این معنی باشد که شما فوق العاده سرسخت هستید. همچنین، این کارت می تواند نشان دهنده ضعف جسمی یا روانی و دلسردی نسبت به اعمال گذشته باشد. آیا است خودتان را با شرایط سازگار کنید یا آن ها را رها کنید؟

  ❤️ معنی عاشقانه کارت نه چوبدست

  کارت نه چوبدست در مسائل عاشقانه می تواند به این معنا باشد که شرایط در حال حاضر کمی دشوار است. اگر با کسی در رابطه هستید، ممکن است با او مشکل داشته باشید. شاید یکی از شما تحت تاثیر رابطه قبلی قرار گرفته یا باعث بروز مشکل در رابطه شود. اگر مجرد هستید، احتمال دارد صدمات گذشته باعث آزارتان شده و نتوانید رابطه جدیدی را شروع کرده و ادامه دهید.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  1 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  آرام
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت: ۲۲:۲۸

  با سلام آرام هستم و میخوام بگم بسیار عالی بود

  روشن
  تاریک