معنی کامل کارت نوباوه جام در تاروت صغیر – Page of Cups

فال - طالع بینی ۲۹ آبان ۱۴۰۰ بدون دیدگاه

کارت نوباوه جام

نوباوه جامکارت نوباوه جام در تاروت به معنای احساسات، شهود، صمیمیت و دوست داشتنی بودن است. به شما توصیه می شود احساسات عاشقانه خود را نشان دهید و پاسخ آن را نیز دریافت کنید. اکنون زمان آن فرا رسیده است که جدایی را تمام کرده و اجازه دهید قلب تان شما را رو به جلو حرکت بدهد! برای رسیدن به بصیرت، باید از راهنمایی های درون تان استفاده کنید. شما باید به خود و احساسات تان اعتماد داشته باشید. صمیمی بودن یکی دیگر از جنبه های کارت نوباوه جام است. صمیمیت، به معنی داشتن لحظات ویژه در کنار هم و به اشتراک گذاشتن چیزهای خاص با یک دیگر می باشد. این ویژگی باعث مستحکم شدن دوستی ها، نزدیک شدن به یک شخص خاص و شروع یک رابطه عاشقانه می شود. وقت آن رسیده که با آزادی کامل، احساسات خود را بیان کنید.

⬆️ معنی کارت نوباوه جام صاف

وقتی کارت نوباوه جام به صورت صاف قرار می گیرد، نشانه آن است که شادی به زندگی شما وارد می شود. پس گوش به زنگ شنیدن خبر های خوب در زندگی تان باشید. این کارت می تواند به معنای شادی کودکانه و یا حتی تمایل به انجام کارهای بدون فکر و غیر منطقی نیز باشد. اکنون زمان خوبی برای گذراندن اوقات فراغت نیز هست.

⬇️ معنی کارت نوباوه جام معکوس

وقتی کارت نوباوه جام به صورت معکوس قرار می گیرد، به شما می گوید که ممکن است احساس ناامنی، حسادت یا غم و اندوه داشته باشید. شاید ارتباط تان را با افراد مورد علاقه یا کسانی که باعث شادی تان می شوند، از دست داده باشید.

همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت تک جام در تاروت صغیر - Ace of Cups

❤️ معنی عاشقانه کارت نوباوه جام

کارت نوباوه جام نشان دهنده فرشته عشق است که فرصتی را برای عاشقی و تجربه احساسات عمیق در اختیار شما قرار می دهد. این کارت احساسات تان را برمی انگیزد. چه مجرد باشید چه متاهل، باید خودتان را برای این احساسات آماده کنید.

1.5 2 رای
مطلبو دوست داشتی؟
در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها