معنی کامل کارت نوباوه سکه در تاروت صغیر (Page of Pentacles)

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت نوباوه سکه

  نوباوه سکهکارت نوباوه سکه نشان دهنده فردی اهل عمل، مرفه، قابل اعتماد و تاثیر گذار بوده و به معنای فرصت و شانس نیز می باشد.

  ⬆️ معنی کارت نوباوه سکه صاف

  وقتی کارت نوباوه سکه به صورت صاف بیرون کشیده می شود، به این معنی است که شما فرصت های خوبی برای به خوبی از آن ها استفاده کنید. بهتر است رویکردی واقع بینانه داشته باشید. رویاپردازی را کنار بگذارید، راه حل های عقلانی پیدا کرده و روی آن تمرکز کنید. برای رشد دادن خود وقت بگذارید. به دیگران ایمان داشته باشید و به قول های خود نیز پایبند بمانید. اعتبار خود را ثابت کنید و به دیگران دهید که قابل اعتماد هستید. وقت آن است که رویاهایتان را عمل کرده و به چیزهای خوبی برسید.

  ⬇️ معنی کارت نوباوه سکه معکوس

  وقتی کارت نوباوه سکه معکوس می شود، می تواند به این معنی باشد که قرار است اتفاق بدی رخ دهد و این اتفاق به خاطر رفتار خود شما خواهد بود. همچنین، ممکن است شما اهداف مشخصی برای خود نداشته باشید و کارهایتان را درست انجام ندهید. اکنون زمان آن رسیده است که تعلل کردن را کنار گذاشته و به سمت رویاهایتان گام بردارید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت نوباوه سکه

  کارت نوباوه سکه در زمینه احساسی به شما می گوید که فرصت های زیادی بر سر راهتان قرار دارد. اگر مجرد هستید، گزینه های زیادی برای انتخاب دارید. اگر به کسی علاقه مند هستید، عشق تان را به او ابراز کنید. اگر با کسی در رابطه هستید، ممکن است حس کنید که کمی اشتیاق خود را از دست داده اید. این موضوع خیلی اتفاق بدی نیست؛ فقط باید برای زنده نگه داشتن عشق تان، کمی بیشتر تلاش کنید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت پنج سکه در تاروت صغیر (Five of Pentacles)
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک