معنی کامل کارت نوباوه شمشیر در تاروت صغیر – Page of Swords

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت نوباوه شمشیر

  نوباوه شمشیرکارت نوباوه شمشیر در تاروت به معنای صادق و عادل بودن، استفاده از ذهن و داشتن قدرت بوده و بعضی اوقات، نمایانگر یک کودک یا یک جوان (فرد بزرگ سالی که دل جوان دارد) است.

  ⬆️ معنی کارت نوباوه شمشیر صاف

  هنگامی که نوباوه شمشیر به صورت صاف بیرون می آید، به این معنی است که فرصتی برای رشد وجود دارد، هر چند که این فرصت در دل یک معضل یا مشکل پنهان شده، اما موقعیتی است که باعث فعالیت ذهن خواهد شد. نوباوه شمشیر چالش هایی را با خود به همراه دارد که ممکن است از آن ها لذت نبرید. با بیرون کشیدن این کارت، از شما خواسته می شود شرایط و موقعیت های سختی را که با آن مواجه شده اید، بپذیرید. این موارد باید به عنوان آزمایش هایی برای سنجش مهارت های شما در نظر گرفته شوند. پذیرش و غلبه بر این چالش ها شما را قوی تر و مقاوم تر می کند. تعاملات و رفتارهای شما باید همراه با صداقت، اخلاقیات و خردمندی باشد. به یاد داشته باشید در مواجهه با چالش ها، باید از راهکارهای کارت شمشیر یعنی صداقت، استدلال، بزرگواری و بردباری استفاده کنید.

  ⬇️ معنی کارت نوباوه شمشیر معکوس

  وقتی نوباوه شمشیر به صورت معکوس بیرون آورده می شود، می تواند به معنای رفتارهای تدافعی، بدبینی و طعنه باشد. این کارت به شما می گوید که ایده هایتان منبع الهامی ندارند. این نکته بدان معنا نیست که شما چیزی برای عرضه به دیگران ندارید، بلکه ممکن است ندانید چگونه خود یا ایده هایتان را به طور کامل، برای دیگران شرح دهید. این کارت می تواند نشان دهنده شخصی باشد که از موهبت و نعمت های خود به صورت اشتباه یا بد استفاده می کند.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت عشاق در تاروت کبیر - The Lovers

  ❤️ معنی عاشقانه کارت نوباوه شمشیر

  نوباوه شمشیر در زمینه احساسی نشان می دهد که ممکن است شرایط در رابطه عاشقانه تان خیلی مساعد نباشد. اگر مجرد هستید، ممکن است مدتی طول بکشد تا با فرد مورد نظرتان آشنا شوید. اگر با کسی در رابطه هستید، احتمال دارد از چیزهای کوچکی باعث ناراحتی تان شود، که بهتر است درباره شان تجدید نظر کنید.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک