معنی کامل کارت هشت جام در تاروت صغیر – Eight of Cups

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت هشت جام

  هشت جامکارت هشت جام در تاروت به معنای خواسته های مهم، حرکت رو به جلو و خستگی می باشد. تصویر روی کارت مردی را نشان می دهد که در حال سفر و حرکت در مسیری جدید است. این کارت می گوید که تغییر می تواند به اشکال مختلف انجام شود و به صورت فیزیکی، مانند تغییر شغل، جابجایی یا تغییر در روابط یا تغییرات درونی مانند جایگزینی الگوهای فکری قدیمی با الگوهای جدید باشد.

  ⬆️ معنی کارت هشت جام صاف

  هنگامی که هشت جام به صورت صاف قرار می گیرد، زمان آن است که بفهمید گذشته تمام شده است. پایان یک اتفاق نزدیک بوده و آنچه تصور می شد برای همیشه ثابت باقی می ماند، این طور نخواهد ماند. شما باید این تغییرات را بپذیرید. اکنون زمان حرکت است، همه چیز دیر یا زود تغییر کرده و هیچ چیز ثابت نمی ماند.

  ⬇️ معکوس کارت هشت جام معکوس

  وقتی هشت جام معکوس می شود، به این معنی است که شما از تغییر می ترسید. شاید در جایگاه خوبی نباشید و از ادامه مسیر و پذیرش چیزهای جدید بترسید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت هشت جام

  هشت جام در تفاسیر عاشقانه نشان دهنده رها شدن است. اگر در یک رابطه هستید، ممکن است به این معنی باشد که شما یا شریک زندگی تان دوست دارید از هم دور شوید. اگر مجرد هستید، نشان دهنده تنهایی و ناتوانی برای حضور در یک رابطه جدید است.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت چهار چوبدست در تاروت صغیر - Four of Wands
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک