معنی کامل کارت هشت جام در تاروت صغیر – Eight of Cups

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت هشت جام

  هشت جامکارت هشت جام در تاروت به معنای خواسته های مهم، حرکت رو به جلو و خستگی می باشد. تصویر روی کارت مردی را نشان می دهد که در حال سفر و حرکت در مسیری جدید است. این کارت می گوید که تغییر می تواند به اشکال مختلف انجام شود و به صورت فیزیکی، مانند تغییر شغل، جابجایی یا تغییر در روابط یا تغییرات درونی مانند جایگزینی الگوهای فکری قدیمی با الگوهای جدید باشد.

  ⬆️ معنی کارت هشت جام صاف

  هنگامی که هشت جام به صورت صاف قرار می گیرد، زمان آن است که بفهمید گذشته تمام شده است. پایان یک اتفاق نزدیک بوده و آنچه تصور می شد برای همیشه ثابت باقی می ماند، این طور نخواهد ماند. شما باید این تغییرات را بپذیرید. اکنون زمان حرکت است، همه چیز دیر یا زود تغییر کرده و هیچ چیز ثابت نمی ماند.

  ⬇️ معکوس کارت هشت جام معکوس

  وقتی هشت جام معکوس می شود، به این معنی است که شما از تغییر می ترسید. شاید در جایگاه خوبی نباشید و از ادامه مسیر و پذیرش چیزهای جدید بترسید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت هشت جام

  هشت جام در تفاسیر عاشقانه نشان دهنده رها شدن است. اگر در یک رابطه هستید، ممکن است به این معنی باشد که شما یا شریک زندگی تان دوست دارید از هم دور شوید. اگر مجرد هستید، نشان دهنده تنهایی و ناتوانی برای حضور در یک رابطه جدید است.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت مرد به دار آویخته در تاروت کبیر - The Hanged Man
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک