معنی کامل کارت هشت سکه در تاروت صغیر – Eight of Pentacles

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت هشت سکه

  هشت سکهکارت هشت سکه در تاروت به معنی تلاش و پشت کار، دانش، کار سخت، توجه به جزئیات و تمرکز است. به نظر می رسد شخص روی کارت، مشغول انجام کاری است که تمام توجه او را به خود جلب می کند. او خود را از دیگران کنار کشیده تا بر کار موردنظر تمرکز کند.

  ⬆️ معنی کارت هشت سکه صاف

  هنگامی که کارت هشت سکه به صورت صاف بیرون می آید، به شما می گوید زمان آن رسیده که وارد کاری شوید و برای آن تلاش کنید. شما ممکن است در این زمینه حرفه ای نباشید، اما می توانید روی این هدف مشخص تمرکز کنید. کارت هشت سکه نشانه این است که اگر کاری را انجام دهید، نتیجه آن رضایت بخش و بسیار پربار خواهد بود. وقت آن رسیده است که دقیق تر عمل کرده و هرگونه خطایی را تصحیح کنید. شما باید مهارت های جدیدی را یاد بگیرید. این کارت به شما می گوید که تلاش هایتان، منجر به موفقیت خواهد شد.

  ⬇️ معنی کارت هشت سکه معکوس

  هنگامی که کارت هشت سکه در تاروت معکوس می شود، نشان دهنده تنبلی، سهل انگاری، عدم تمرکز یا ضرر کردن در مورد یک موضوع مشخص است. شاید شما آنقدر روی پول درآوردن تمرکز کرده اید که از روابط خود غافل شده اید. این کارت به شما می گوید که باید آنچه را که برای شما مهم است، در اولویت قرار داده و هر کاری را برای رسیدن به اهداف خود انجام دهید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت هشت سکه

  کارت هشت سکه در زمینه عاشقانه نشان می دهد که شما برای بهبود روابط خود تلاش می کنید. اگر مجرد هستید، این کارت شما را تایید می کند و گاهی به شما می گوید که باید از روابط گذشته تان درس بگیرید تا بتوانید اتفاقات بهتری را برای خود رقم بزنید. اگر با کسی در رابطه هستید، این کارت بدان معناست که شما به شریک عاطفی تان به شدت توجه می کنید و کارهایی که انجام داده اید، به نتیجه خواهد نشست.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت نوباوه سکه در تاروت صغیر - Page of Pentacles
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک