معنی کامل کارت هشت شمشیر در تاروت صغیر – Eight of Swords

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت هشت شمشیر

  هشت شمشیرکارت هشت شمشیر در تاروت نماد محدودیت، سردرگمی و ناتوانی است. زن روی کارت چشمان و دستانش بسته شده، در میان شمشیرها گرفتار گشته و نمی داند چگونه می تواند به امنیت برسد.

  ⬆️ معنی کارت هشت شمشیر صاف

  وقتی هشت شمشیر به صورت صاف بیرون آورده می شود، به شما می گوید که ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که در آن هیچ انتخاب و آزادی عملی ندارید. احساس می کنید گم شده اید و درست مانند تصویر روی کارت، کسی از شما حمایت نمی کند. کارت هشت شمشیر نمایانگر مواقعی است که سردرگم و محدود شده اید، هیچ کس کمک تان نمی کند و احساس می کنید راهی برای رهایی وجود ندارد. هنگام بیرون کشیدن کارت هشت شمشیر، به یاد داشته باشید که همیشه گزینه ها و راه حل های مختلفی وجود دارد، اما ممکن است به آسانی به دست نیایند. تنها چیزی که برای برداشتن اولین گام و رسیدن به راه حل نیاز دارید، این است که خوب فکر کنید.

  ⬇️ معکوس کارت هشت شمشیر معکوس

  وقتی هشت شمشیر وارونه می شود، می تواند به معنای رهایی و رسیدن به آزادی باشد. شما به خود و استعدادهایتان ایمان دارید و می توانید دنیا را به دست بگیرید. این کارت در شرایط خاص می تواند نشان دهنده افسردگی شدید و سرکوب احساسات نیز باشد.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت هشت شمشیر

  هشت شمشیر در زمینه احساسی به شما می گوید که همه چیز خوب پیش نمی رود. اگر مجرد هستید، می تواند به این معنا باشد که نشسته اید و منتظر هستید تا فردی در زندگی تان ظاهر شده و همه مشکلات تان را برطرف کند، اما صادقانه بگویم که هرگز چنین اتفاقی نمی افتد، زیرا شما باید ابتدا خودتان را اصلاح کنید. اگر با کسی در رابطه هستید، ممکن است احساس کنید به دام افتاده اید، به شما ظلم شده یا حتی مورد سوء استفاده قرار گرفته اید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت شش سکه در تاروت صغیر - Six of Pentacles
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک