معنی کامل کارت هشت چوبدست در تاروت صغیر – Eight of Wands

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت هشت چوبدست

  هشت چوبدستهشت چوبدست در تاروت نماد ارتباطات، سفر، سرعت، اقدامات سریع، نتیجه گیری و اخبار تازه است. چوبدست های روی این کارت نشان دهنده یک عمل و اثرات آن می باشد. به طور معمول، قبل از هر اقدامی، باید در مورد آن فکر می کنیم، آن را تصور می کنیم، درباره اش صحبت کرده یا حتی رویا می بینیم. سپس تصمیم می گیریم که ایده های خود را عملی کنیم. برخی از کارت هایی که ویژگی های هشت چوبدست را تقویت می کنند عبارتند از: کارت جادوگر، چرخ سرنوشت و مرگ (کارت های تاروت کبیر) و هشت جام. برخی از کارت هایی که با هشت چوبدست مخالف هستند عبارتند از: کارت راهبه (کارت تاروت کبیر)، هفت سکه و چهار شمشیر.

  ⬆️ معنی کارت هشت چوبدست صاف

  وقتی هشت چوبدست به صورت صاف قرار می گیرد، می تواند نشان دهنده این باشد که تا وقتی سریع عمل می کنید، همه چیز برای شما درست پیش خواهد رفت. این کارت می گوید که خبرهای خوبی در راه است. باید کمی هوشیار باشید، زیرا احتمال دارد برخی مسائل را از شما مخفی کنند. به اهداف خود پایبند باشید، و تا آن جایی که می توانید و فرصت هست، برای دست یابی به آن ها اقدام کنید! وقتی از جای خود حرکت کنید، خواهید دید که همه چیز چطور با سرعت پیش می رود. هشت چوبدست نشان دهنده نتیجه گیری نیز هست. این کارت ممکن است به این معنا باشد که همه فعالیت ها روندشان را طی کرده و به پایان خود نزدیک می شوند. شاید زمان آن رسیده باشد که کارهای قدیمی را به پایان برسانید و به سراغ چیز جدیدی بروید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت پاپ در تاروت کبیر - The Hierophant

  ⬇️ معکوس کارت هشت چوبدست معکوس

  هنگامی که هشت چوبدست به صورت معکوس قرار می گیرد، می تواند نشان دهنده عدم حرکت و اقدام باشد. شما ممکن است از نظر ذهنی یا جسمی دچار مشکل شده و نتوانید رو به جلو حرکت کنید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت هشت چوبدست

  کارت هشت چوبدست در مسائل احساسی می گوید که همه چیز خوب پیش خواهد رفت! اگر مجرد هستید، فردی هیجان انگیز وارد زندگی شما می شود. اگر با کسی در رابطه هستید، حتی اگر مدت زمان زیادی گذشته باشد، خود را برای عشقی جدید آماده کنید.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک